دانلود کتاب صوتی حال کاملا استمراری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حال کاملا استمراری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حال کاملا استمراری

کتاب صوتی حال کاملا استمراری اثری ماندگار و جذاب از گابریل برنستین رهبر فکری و معنوی نسل جدید است و به شما آموزش می‌دهد که یک بار برای همیشه افکار و تجربیات تلخ‌تان را بپذیرید و پس از بخشیدن خود و دیگران، به فکر حرکت و یافتن خوشبختی حقیقی باشید.

درباره کتاب صوتی حال کاملا استمراری:

گابریل برنستین به عنوان یک سخنران انگیزشی قدرت بالایی در مربی‌گری دارد و می‌تواند با لحن و بیان داستانی خود، ایده‌های نابش را به مخاطبان ارائه بدهد. کتاب حال کاملا استمراری (Add More Ing to Your Life) نیز از این قاعده مستثی نیست و راهنمایی مناسب برای کسانی‌ست که می‌خواهند خوشبختی را در زندگی‌شان بچشند و افکار منفی را برای همیشه در درون خود از بین ببرند.

در این کتاب شما با یک برنامه سی روزه آشنا می‌شوید و از طریق آن یاد می‌گیرید که چگونه افکار مخرب و منفی را ریشه‌کن کنید و با کمک فعالیت بدنی و مراقبه‌های مثبت گرایانه به یک تغییر شخصی دست یابید. پس نگران دیروز یا فردای خود نباشید؛ کتاب صوتی حال کاملا استمراری به شما آموزش می‌دهد که تنها به لحظه اکنون توجه داشته باشید، با مشکلات خود ارتباط برقرار کنید و شادی و آرامش واقعی را کشف کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی حال کاملا استمراری:

- انتظار می‌رفت زنان جوانی مانند خانم برنستین، سبک زندگی دیگری مانند پوشیدن لباس‌های صورتی و کفش‌های پاشنه بلند را ترویج کنند اما اکنون الگوی جدیدی در زمینه خودیاری و معنویت عصر جدید وجود دارد و برنستین یکی از حلقه‌های این زنجیره است. (آلن سالکین، روزنامه نگار نیویورک تایمز)

- با گشودن این کتاب شما در حال انتخاب زندگی جدید خود هستید. گابریل اسرار شادتر و کامل‌تر زندگی کردن را به شما نشان می‌دهد و این کار را با روشی سالم و معنوی انجام می‌دهد. این کتاب نحوه تفکر شما درباره زندگی را دگرگون خواهد کرد. (امی پالمر، PowerwomenTV)

کتاب صوتی حال کاملا استمراری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید به یک خودسازی مناسب دست پیدا کنید و از شر افکار منفی خلاص شوید، این کتاب جذاب به شما پیشنهاد می‌شود.

گابریل برنستین را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده پرفروش شماره یک نیویورک تایمز، سخنران انگیزشی و رهبری معنوی برای نسل جدید زنان امروزی‌ست. گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) تاکنون هشت کتاب پرفروش از جمله: «کائنات هوای شما را دارد، معجزه‌گر باشید، ابر جاذب و... » را نوشته و در لیست 20 زن برتر مجله فوربس قرار دارد.

برنستین با رسانه‌هایی همچون رادیو اپرا، روزنامه وال استریت، CNN، NBC، CBS، FOX و... همکاری می‌کند و در برنامه‌های آنان حضور دارد. در سال 2009 نیز نیویورک تایمز گابریل را الگوی جدید نسل جدید خواند و اپرا وینفری نیز او را به عنوان یک رهبر فکری جدید معرفی کرد.

در بخشی از کتاب صوتی حال کاملا استمراری می‌شنویم:

شمایید که در حال بیدار شدنید؛ هنوز رویاها را به یاد دارید و آن‌ها را از یاد نبرده‌اید؛ دوره‌ای در معجزات.

شدیدترین ترس‌مان از ناکافی بودن‌مان نیست بلکه از این است که بسیار قدرتمندیم. این جنبه مثبت نه منفی‌مان است که بیش از همه چیز ما را می‌ترساند. از خود می‌پرسیم من که هستم تا بی‌نظیر، زیبا، باهوش و مشهور باشم؟ ولی در حقیقت که هستید که اینطور نباشید؟ شما آفریده خدایید؛ دست کم گرفتن خود شایسته دنیا نیست. (بازگشتی به عشق، نوشته‌ی ماریان ویلیام سن)

مری آرام در جمع افراد دوره راهبری زندگی نشسته بود. مشخص بود چیزی آزارش می‌داد. انرژی‌اش کم بود و کمی ناراحت به نظر می‌رسید. در حالیکه مطمئن بودم وقتی به مری برسم، به حرف می‌آید در اتاق حرکت کردم و با همه حرف زدم.

چهارماه بود که مشغول هدایت و مربی‌گری این گروه بودم و آن‌ها معجزه‌های زیادی را تجربه کرده بودند. مخصوصا مری، واقعا به این کار متعهد بود. مثل شاگرد تمام عیار راهنمای درون تمام سوالات به جا را تعریف می‌کرد، تمام تمرینات حال دادن خود را انجام می‌داد و همه چیز را با موفقیت و ایجاد تغییرات واقعی در زندگی‌اش دنبال می‌کرد.

 ۸ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۳۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۵ دقیقه
قبل از آغاز
۳۵ دقیقه
فصل اول: احساس کردن؛ تسلیم شو و بعد خلاص
۳۹ دقیقه
فصل دوم: بخشودن؛ خودت را آزاد کن
۴۱ دقیقه
فصل سوم: تعادل؛ برگرداندن آرامش و صفا
۲۹ دقیقه
فصل چهارم: آینه سازی, خوب، بد، زشت
۵۹ دقیقه
فصل پنجم: رهایی؛ توهمات رمانتیک
۴۰ دقیقه
فصل ششم: صعود؛ راهت را به سوی افکار برتر باحال کن
۴۶ دقیقه
فصل هفتم: حرکات کششی؛ فراسوی واکنش ضمیر ناخودآگاه
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: تغییر جهت کوانتومی؛ لحظات تغییر سریع در زندگی
۳۲ دقیقه
فصل نهم: تمرکز؛ تنظیم انرژی شما روی موج مثبت
۵۱ دقیقه
فصل دهم: شناختن؛ جهان پشت و پناه توست
۴۴ دقیقه
فصل یازدهم: اظهار وجود؛ همکاری در خلقت جهان
۳۱ دقیقه
فصل دوازدهم: حال بیشتری به زندگی‌ات بده

راهنمای دانلود کتاب صوتی حال کاملا استمراری

برای دانلود کتاب صوتی حال کاملا استمراری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حال کاملا استمراری

نظرات کتاب صوتی حال کاملا استمراری

کبری کثیر
۱۴۰۰/۱/۲۲
بسیار حالم رو دگرگون کرد مدتها دنبال حال خوب بودم
به همه سفارش میکنم گوش کنن و به کار ببندن
معصومه عالمی رستمی
۱۴۰۰/۱/۱۸
خیلی خوبه بخصوص مجری این برنامه، کتاب خوبیه
🌻 آفتابگردون ۵۳
۱۴۰۰/۱/۱۸
جالب بود خصوصا فصل ۳
صدای گوینده هم خوبه
مشاهد همه نظرات (۳)