دانلود کتاب صوتی حسادت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حسادت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حسادت

کتاب صوتی حسادت نوشته‌ی مارسل پروست، درباره عشقی نافرجام و رنج‌آور است که میان راوی و معشوق دوران کودکی‌اش، آلبرتین رخ می‌دهد. نویسنده نیز در لابه‌لای داستان حس حسادت را به خوبی شرح می‌دهد و حتی آن را نیازی می‌داند که باید در روابط عاشقانه به کار گرفته شود. این اثر بخشی از کتاب در جست‌وجوی زمان از دست رفته است.

درباره کتاب صوتی حسادت:

مارسل پروست در کتاب صوتی حسادت (Jealousy) علاوه بر روایت کردن داستانی عاشقانه، پرسش‌های عمیقی در ذهن‌تان ایجاد می‌کند؛ اینکه چرا انسان‌ها تلاش می‌کنند تا دیگری را برای خود کنند و احساس مالکیت بر او داشته باشند؟ چگونه حسادت می‌تواند پایه‌های یک زندگی را از بین ببرد و اینکه آیا آدم‌ها می‌توانند تجربیات عشق نخستین زندگی‌شان را بار دیگر تکرار کنند و به آن حس و حال دست یابند؟

پروست به عنوان یکی از سرشناس‌ترین نویسندگان جهان، به خوبی توانسته بخش‌های تاریک درون انسان‌ها را بشکافد و آن‌ها را در قالب داستانی تاثیرگذار بیان کند.

همچنین کتاب حسادت منتخبی از جلد پنجم کتاب «در جست‌وجوی زمان از دست رفته» به شمار می‌رود که در مجموعه «تکه‌های نیک» به چاپ رسیده و البته انتخاب اولیه آن نیز برعهده مجموعه «وینتیج مینی» از انتشارات پنگوئن (Penguin Books) بوده است.

کتاب صوتی حسادت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به ادبیات فرانسه علاقه‌مند هستید و از شنیدن رمان عاشقانه لذت می‌برید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

مارسل پروست را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده، مقاله‌نویس و منتقد فرانسوی بود که با نوشتن رمان هفت جلدی «در جست‌وجوی زمان از دست رفته»، نام خود را عنوان یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان تاریخ ادبیات جهان ثبت کرد. مارسل پروست (Marcel Proust) در سال 1871 در پاریس به دنیا آمد و در بیست سالگی و در اوج جوانی به چهره‌ای مشهور تبدیل شد که در شیک‌ترین سالن‌های پاریس حضور پیدا می‌کرد. با این حال پس از سال 1899 به خاطر ابتلا به بیماری آسم، مرگ والدینش و ناامیدی از جهان و انسانیت، بیشتر در خانه‌اش ماند و به نوشتن مشغول شد.

او به غیر از نگارش رمان عظیم خود، کتاب‌های «آلبرتین گمشده و ضد سنت بوو» را نوشته و سال‌ها در مجلات ادبی فعالیت کرده است.

سرانجام مارسل پروست در سال 1922 قبل از انتشار سه جلد آخر رمان در جست‌وجوی زمان از دست رفته درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی حسادت می‌شنویم:

حسادت ما را مشتاق به شناختن چند نفر، چند شهر و چند جاده می‌کند. حسادت عطشی‌ست برای دانشی که به واسطه آن با در نظر گرفتن موضوعات متفاوت مجزا به نوبت به جست‌وجوی هر ایده‌ی ممکن، جز آنچه که به دنبال‌اش بوده‌ایم، دست می‌زنیم.

نمی‌توان گفت که شک برنمی‌انگیزد چون به یک باره شخص چیزی را به یاد می‌آورد که روشن نبوده؛ بهانه‌ای که نمی‌تواند بی‌هدف مطرح شده باشد. او دیگر شخص مورد نظر را نمی‌بیند اما چیزی به اسم حسادت پس نگر وجود دارد که فقط بعد از اینکه فرد مورد نظر را ترک کردیم، متولد می‌شود؛ حسادتی با تاخیر.

شاید من این عادت را از مراقبت امیال مختلف در درونم به دست آوردم. میل به دختری جوان از خانواده‌ای خوب مثل آن‌هایی که قبلا زیر پنجره‌ام می‌دیدم و معلم سرخانه‌شان کنارشان بود و به خصوص میل به دختری که سندلوپ به من گفته بود. دختری که زیاد به خانه‌های بدنام رفت‌وآمد می‌کرد.

 ۲ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۱۵۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۴ دقیقه
یادداشت سرپرست مجموعه
۲ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۱۸ دقیقه
حسادت - بخش یک
۱۹ دقیقه
حسادت - بخش دو
۲۱ دقیقه
حسادت - بخش سه
۲۰ دقیقه
حسادت - بخش چهار
۱۹ دقیقه
حسادت - بخش پنج
۱۷ دقیقه
حسادت - بخش شش
۱۵ دقیقه
حسادت - بخش هفت
۱۶ دقیقه
حسادت - بخش هشت
۱۳ دقیقه
حسادت - بخش نه

راهنمای دانلود کتاب صوتی حسادت

برای دانلود کتاب صوتی حسادت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حسادت

نظرات کتاب صوتی حسادت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.