دانلود کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر

کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر نوشته‌ی اکبر احمدی دربردارنده‌ی داستان‌های زیبا و آموزنده‌ای از قرآن کریم است که با زبانی ساده و دل‌نشین برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» روایت می‌شود.

حضرت سلیمان (ع) به کمک پرنده‌ای به نام هدهد که وظیفه پیام‌رسانی داشته و در اطراف پرواز می‌کرده و خبرهای خوب و بد را برای او می‌آورده است موفق می‌شود که قوم بزرگی از خورشید‌ پرستان را به دین خدا دعوت کند. او برای ثابت کردن پیامبری خودش از قدرت فوق‌العاده‌ای که خداوند به او داده بود استفاده می‌کند و ملکه بلقیس پادشاه یمن را مطیع فرمان خود می‌کند و بعد از مدتی هم با او ازدواج می‌کند.

قرآن کریم، این زیبا‌ترین و دلنشین‌ترین کلام هستی و کامل‌ترین کتاب عالم، به همراه برنامه خوشبختی و سعادت انسان‌ها در دنیا و آخرت، داستان‌های زیبایی نیز دارد که سرشار از نکته‌های جالب و درس‌های آموزنده است. از جمله این داستان‌ها، داستان حیواناتی است که اگرچه درجه آن‌ها در خلقت از انسان پایین‌تر است، اما کارهای جالب و ارزنده‌ای انجام داده‌اند که آن‌ها را در تاریخ مشهور ساخته و باعث درس‌آموزی انسان‌ها شده‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر می‌شنویم:

هدهد تصمیم گرفت بلقیس فرمانروای آن سرزمین را از نزدیک ببیند. از دور قصر با شکوهی را دید و به طرف آن‌جا پرواز کرد. سربازان زیادی در اطراف قصر نگهبانی می‌دادند این بود که آهسته و بی‌سر و صدا وارد قصر شد. هدهد در آن‌جا زن آراسته و زیبایی را دید که بر تخت بزرگی که با طلا و جواهر تزیین شده بود و شکوه آن چشم‌ها را خیره می‌کرد نشسته بود و در اطراف او درباریان و بزرگان شهر جمع شده بودند. او همچنین متوجه شد که مردم آن شهر به فرمان بلقیس خورشید را پرستش می‌کنند و خداپرست نیستند.

هدهد همه چیزهایی را که دیده و شنیده بود به خاطر سپرد و بعد به طرف شهر خودش برگشت تا آن‌ها را برای سلیمان (ع) تعریف کند. وقتی هدهد در راه بازگشت بود سلیمان (ع) برای انجام کاری به دنبال او می‌گشت و از اطرافیان سراغ هدهد را گرفت ولی کسی از او خبری نداشت. سلیمان (ع) از غایب بودن هدهد خشمگین شد و گفت: وقتی او را ببینم به خاطر این کار به شدت مجازات می‌شود، مگر آنکه دلیل خوبی برای این کارش داشته باشد.

هنوز مدت زیادی نگذشته بود که هدهد به قصر سلیمان (ع) رسید و داخل شد. او به آرامی به سوی تخت سلیمان (ع) پرواز کرد و با احترام سلام کرد و بعد همان‌جا ایستاد و با ادب سر به زیر انداخت.

 ۳۱ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
قسمت اول: دیدار هدهد با طوطی
۹ دقیقه
قسمت دوم: هدهد در شهر سبا
۱۱ دقیقه
قسمت سوم: هدهد و درخواست بلقیس
۲ دقیقه
دیک داک

راهنمای دانلود کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر

برای دانلود کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر

نظرات کتاب صوتی حضرت سلیمان (ع) و هدهد خوش خبر

عبدالرضا نباتچیان
۱۳۹۹/۹/۷
داستان به این خوبی رو با راوی بد صدا خراب کردین
مشاهد همه نظرات (۱)