دانلود کتاب صوتی خاطرات ایران


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاطرات ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خاطرات ایران

کتاب صوتی خاطرات ایران، روایتگر سرگذشت و خاطرات خانم ایران ترابی از شهرستان تویسرکان از توابع استان همدان در دوران جنگ و دفاع مقدس است. او در این کتاب از حوادثی که به چشم خود دیده، از ماجراهایی که در آن‌ها قدم گذاشته و از چگونگی دفاع از کیان دین و سرزمین‌مان سخن می‌گوید.

خانم ترابی در سال 1334 به دنیا آمد. او با وجود چند سال ترک تحصیل، با هدف خدمت به مردم، وارد کار درمان شد. این انگیزه در دوره انقلاب و سال‌های دفاع مقدس، صورت ایثارگرانه به خود گرفت و در روزهای نخستین جنگ تحمیلی، داوطلب رفتن به مناطق مورد هجوم شد.

یاد و خاطره سال‌های مقابله و مقاومت در برابر دشمن متجاوز آن‌قدر ارزشمند و عزیز هست که سراغ قهرمانانش بروید و پای صحبت‌هایشان بنشینید. هر کدام از مردان و زنان آن روزگار حرف‌هایی دارند شنیدنی و قابل تأمل. در این میان هرکس بخش یا بخش‌هایی از آن حادثه‌ی بزرگ را روایت می‌کند. کم و زیادش مهم نیست. مهم صداقت و باوری است که در این گفته‌ها می‌توان یافت و به آن دل سپرد.

کار مصاحبه و تحقیق پیرامون موضوعات مورد روایت خانم ترابی به سال‌های 84-83 برمی‌گردد و تا آخرین مراحل قبل از سپردن کار به دست نشر که انتخاب و گویا کردن عکس‌ها بود، فرصت پرسش و واکاوی محفوظات ذهنی راوی این کتاب را از دست ندادیم، تا اطلاعات افزوده و مستند ایشان فضای روشن‌تری را پیش روی مخاطب بگشاید. این کتاب با هدف شناسایی حوادث و رزمندگان، با محوریت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و نقش تاریخی افراد حماسه‌ساز تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی خاطرات ایران می‌شنویم:

در ماشین را باز کردم و بالا رفتم، تمام صندلی ها را برداشته و مجروحین کف اتوبوس نشسته بودند. هنوز لباس منطقه را به تن داشتند روی هر کدام یک پتو انداخته بودند که سرما نخورند. تمام تنشان تاول شده و صورت هایشان باد کرده بود، طوری که چشم شان جایی را نمیدید. هیچ کدام از آن ها بالای سی سال سن نداشتند. دست اولین نفر را که گرفتم تا پیاده اش کنم، با صدای خفه و گرفته ای، که به زحمت شنیده می شد، گفت: «دست مرا نگیرید.»گفتم: «باشد من کوشه این پتو را میگیرم. شما هم گوشه پتوهای همدیگر را بگیرید و آهسته پشت سر هم بیایید.»

 ۱۰ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۵۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
قسمت اول
۲۶ دقیقه
قسمت دوم
۲۶ دقیقه
قسمت سوم
۲۵ دقیقه
قسمت چهارم
۲۲ دقیقه
قسمت پنجم
۲۳ دقیقه
قسمت ششم
۲۴ دقیقه
قسمت هفتم
۲۶ دقیقه
قسمت هشتم
۲۶ دقیقه
قسمت نهم
۲۴ دقیقه
قسمت دهم
۲۶ دقیقه
قسمت یازدهم
۲۲ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۵ دقیقه
قسمت سیزدهم
۲۲ دقیقه
قسمت چهاردهم
۲۵ دقیقه
قسمت پانزدهم
۲۸ دقیقه
قسمت شانزدهم
۲۷ دقیقه
قسمت هفدهم
۲۷ دقیقه
قسمت هجدهم
۲۴ دقیقه
قسمت نوزدهم
۲۲ دقیقه
قسمت بیستم
۲۳ دقیقه
قسمت بیست و یکم
۲۲ دقیقه
قسمت بیست و دوم
۲۳ دقیقه
قسمت بیست و سوم
۲۷ دقیقه
قسمت بیست و چهارم
۲۰ دقیقه
قسمت بیست و پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خاطرات ایران

برای دانلود کتاب صوتی خاطرات ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خاطرات ایران
زهرا علی بابایی
۱۳۹۸/۲/۱۸
بد نبود. یادش بخیر دانشگاه و سرکار که میرفتیم از انجمن اسلامیا میترسیدیم. خاطراتش زیبا بود. سهمیه‌های دانشگاه‌ها و یه سری امکاناتی که خانواده‌های شهدا و جانباز استفاده میکنه جوون‌ها رو اذیت میکنه. من اعتقاد دارم اونا با خدا معامله کردن
زینب اسفندی
۱۳۹۸/۱/۲۶
بسیار عااالی
رمضان درعلی بنی
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
خدا قوت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)