دانلود کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح نوشته ریچارد استپ، داستان‌هایی بر اساس واقعیت هستند که کارکنان قسمت خدمات درمانی بیمارستان‌ها یا بیماران، آن‌ها را تجربه کرده و از نزدیک دیده‌اند.

ریچارد استپ در کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح (Haunted healthcare) روایتگر داستان‌هایی است که شما را با دنیای ماوراءالطبیعه آشنا می‌کند و دیدگاهی نو در این رابطه به شما می‌دهد، آن‌گونه که حس می‌کنید شما هم در آن‌جا بوده و آن موقعیت و شرایط را برای خود تجربه می‌کنید. او در هر عبارت و واژه‌ی خود کاری می‌کند که شما بخواهید بیشتر و بیشتر بدانید و تمام داستان‌ها برای شما هیجان‌انگیز خواهد بود.

با شنیدن این کتاب حتماً این فکر به سراغتان می‌آید که اگر شما در یکی از موقعیت‌های گفته شده در داستان‌ها بودید چه عکس‌العملی نشان می‌دادید؟ هر چند درباره این موضوعات نمی‌توان به صراحت سخن گفت، اما این رویدادها به طور منظم در شغل خدمات درمانی دیده می‌شود.

این اتفاقات ممکن است در بیمارستان‌ها، آسایشگاه‌ها یا حتی در خیابان‌ها رخ دهد، با این حال وقتی این رویدادهای پارانرمال دیده می‌شوند حتی باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین کارکنان بخش خدمات درمانی نیز شوکه شده و مدام این سؤال را از خود می‌پرسند که چه چیزی دیده‌اند و چه تجربه‌ای را پشت سر گذاشته‌اند؟

مطمئناً افرادی هستند که این اتفاقات را رد کرده و باور نخواهند کرد و ادعا می‌کنند که این بیماران تحت تأثیر داروها از این تجربه‌ها سخن می‌گویند و احتمالاً توهم و دیگر عوارض جانبی داروها باعث این تجربه‌ها می‌شود. این تنها یک احتمال است اما این‌ها تجربه شخصی خود بیمار است و این موضوعی‌ست که اهمیت دارد.

ریچارد استپ (Richard Estep) یک نویسنده معروف و محقق باتجربه در مباحث ماوراءالطبیعه است و این کتاب از آخرین آثار او محسوب می‌شود. براساس این کتاب فیلمی دیدنی ساخته شده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در بخشی از کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح می‌شنویم:

چندین سال قبل رابین به عنوان پرستار بیماران مسن مشرف به موت کار می‌کرد که شامل مراقبت از افراد در حال مرگ در محل زندگی بود و هدف از این کار این بود که آن‌ها تا حد امکان به راحتی و در آرامش در خانه خود جان بسپارند. اگر این انتخاب وجود داشت چه کسی ترجیح نمی‌دهد تا روزهای آخر خود را در بین چهره‌های آشنا و عزیزان و حیوانات خانگی‌اش بگذراند؟ او در طی این بخش از دوران کاری خود چیزهای عجیبی مشاهده کرد که همگی ماهیتا پارانرمال نبودند.

به عنوان نمونه اغلب این نوع از پرستاران بایستی زمان مرگ بیمار را اعلام می‌کردند که شامل تأیید این مسئله بود که هیچ علایمی از زندگی مانند نبض و تنفس خود به خود یا فعالیت‌های سیستم عصبی مرکزی به عنوان مثال حرکت مردمک‌ها یا پاسخ هدفمند به آزمایش رفلاکس وجود ندارد.

زمانی که آن‌ها قانع شدند که بیمار در واقع فوت کرده است پرستار زمان رسمی مرگ را ثبت می‌کند که زمانی‌ست که در نهایت در گواهی فوت آن‌ها وارد می‌شود. آنگاه با یک بنگاه امور کفن و دفن تماس می‌گیرند و از آن‌ها می‌خواهند تا بیایند و جسد را تحویل بگیرند.

یک شب از رابین درخواست شد تا به یک خانواده چینی سر بزند که پدربزرگ‌شان در آرامش و در خواب خود فوت کرده بود. بعد از در زدن و تبادل تعارفات صمیمی اما مؤدبانه با یکی از فرزندان او به اتاق خواب اصلی راهنمایی شد. در آن جا پیرمردی شکننده و کوچک را مشاهده کرد که در میانه تخت بزرگ آبی به پشت خوابیده بود.

 ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۲۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
پیش‌گفتار
۱۳ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
فصل اول - دختری با چشمان قرمز درخشان
۱۱ دقیقه
فصل دوم - مرگ در زیرزمین
۱۱ دقیقه
فصل سوم - ترومای بزرگ
۹ دقیقه
فصل چهارم - به من کمک کنید نفس بکشم
۷ دقیقه
فصل پنجم - تونل‌ها
۱۰ دقیقه
فصل ششم - آخرین خداحافظی
۱۱ دقیقه
فصل هفتم - کابوس‌های شیفت شبانه
۱۷ دقیقه
فصل هشتم - طبقه هفتم
۹ دقیقه
فصل نهم - ترسیدن طبیعی است
۱۰ دقیقه
فصل دهم - حس ششم
۶ دقیقه
فصل یازدهم - روحِ در حال خروج
۱۴ دقیقه
فصل دوازدهم - اشتباهات کشنده
۱۸ دقیقه
فصل سیزدهم - مردی در کیسه اجساد
۷ دقیقه
فصل چهاردهم - خانم سفیدپوش
۱۴ دقیقه
فصل پانزدهم - فرار از شیاطین
۱۶ دقیقه
فصل شانزدهم - درخواستی برای کمک
۸ دقیقه
فصل هفدهم - شوخی در سردخانه
۴۳ دقیقه
فصل هجدهم - شجاع‌ترین یِتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

برای دانلود کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خدمات درمانی در تسخیر ارواح

نظرات کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۱/۱۵
به نظر من ترجمه و روایت صوتی کتاب خوب بودند ولی متاسفانه کتاب فقط و صرفا بیان یکسری اتفاقات و تجربیات و ماجراهاییست که یک دنبال کننده مسایل پارانرمال و روحی، مشاهده و بیان کرده است، بدون کوچکترین نتیجه گیری، به نظر من خواننده این کتاب حتما باید در ادامه کتابهای دکتر مایکل نیوتن و دکتر برایان الوایس مخصوصا کتاب بی نظیر و زیبای (جز عشق راهی نیست)، را نیز مطالعه بفرماید، پس از مطالعه‌ی آن کتابها متوجه میشود که تجربیات خوشایند یا ناخوشایند محتضرین و افراد نزدیک به مرگ یا ارواح افراد فوت کرده، همه تابع نظم و کارما و همگی دلایلی کاملا موجه و منطقی دارند، یعنی اینگونه نبوده که افرادی یا ارواحی شانسی و اتفاقی برایشان شرایط خوب یا بد رقم بخورد، لذا این کتاب به نظر من به تنهایی فقط گزارشی است از یکسری مشاهدات خوب یا بد و وحشتناک و ترسناک، که میتواند اینرا برای خواننده ناآشنا القا بنماید که مسایل و سرنوشت انسانها و ارواح شانسی و اتفاقی است یا حتی تولید ترس و وحشت برای آن‌ها بنماید، البته این ترس هم شاید گاهی مفید باشد که افراد به این فکر بیفتند که چه بکنیم تا به اینروز وحشتناک نیفتیم... بنده فقط یکبار و آنهم بصورت سریع این کتاب را گوش کردم به نظر من در همین حد ارزش دارد
Saeid Zarei
۱۳۹۹/۹/۱
این وقایع وجود دارد چون من هم تجربه مرگ یا خروج روح از جسم داشتم و دنیایه بعد از مرگ وجود دارد و دنیای پراز آرامش بدون استرس و زیبا رو دیدم و در یک تونل قرار گرفتم تمام زندگی از ابتدا به‌ دنیا آمدنم و تا آن زمان که این حادثه برایم رخ داد مثل یه فیلم چند بعدی بشکل خیلی سریع به نمایش گذاشته شد ولی من از اون دنیا واقعا خوشم اومد و دوست دارم سریعتر از این آزمون الهی سربلند به زندگی ابدی برم انشالله که همه سربلند به دیدار پروردگار بروند
آمین یا رب العالمین
کتایون کریمی
۱۳۹۹/۶/۱۶
من چون کلا طرفدار داستانهای ماورایی که به نوعی به غیر ارگانیک‌ها هم ارتباط داره هستم و اطلاعات نسبتا خوبی هم نسبت به اینگونه موضوعات دارم و همینطور باتوجه به کامنتهای کاربران این نسخه رو گرفتم ولی متاسفانه کتابی بسیار سطحی بود بیشتر برای نوجوانهای دبیرستانی که دنبال داستانهای واقعی هیجان انگیز هستند مناسبه و زیاد جالب ندیدمش
ممنون از کتابراه عزیز که واقعا بهترین میبینمتون 🙏❤💐
مشاهد همه نظرات (۲۳)