دانلود کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح نوشته ریچارد استپ، داستان‌هایی بر اساس واقعیت هستند که کارکنان قسمت خدمات درمانی بیمارستان‌ها یا بیماران، آن‌ها را تجربه کرده و از نزدیک دیده‌اند.

ریچارد استپ در کتاب خدمات درمانی در تسخیر ارواح (Haunted healthcare) روایتگر داستان‌هایی است که شما را با دنیای ماوراءالطبیعه آشنا می‌کند و دیدگاهی نو در این رابطه به شما می‌دهد، آن‌گونه که حس می‌کنید شما هم در آن‌جا بوده و آن موقعیت و شرایط را برای خود تجربه می‌کنید. او در هر عبارت و واژه‌ی خود کاری می‌کند که شما بخواهید بیشتر و بیشتر بدانید و تمام داستان‌ها برای شما هیجان‌انگیز خواهد بود.

با شنیدن این کتاب حتماً این فکر به سراغتان می‌آید که اگر شما در یکی از موقعیت‌های گفته شده در داستان‌ها بودید چه عکس‌العملی نشان می‌دادید؟ هر چند درباره این موضوعات نمی‌توان به صراحت سخن گفت، اما این رویدادها به طور منظم در شغل خدمات درمانی دیده می‌شود.

این اتفاقات ممکن است در بیمارستان‌ها، آسایشگاه‌ها یا حتی در خیابان‌ها رخ دهد، با این حال وقتی این رویدادهای پارانرمال دیده می‌شوند حتی باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین کارکنان بخش خدمات درمانی نیز شوکه شده و مدام این سؤال را از خود می‌پرسند که چه چیزی دیده‌اند و چه تجربه‌ای را پشت سر گذاشته‌اند؟

مطمئناً افرادی هستند که این اتفاقات را رد کرده و باور نخواهند کرد و ادعا می‌کنند که این بیماران تحت تأثیر داروها از این تجربه‌ها سخن می‌گویند و احتمالاً توهم و دیگر عوارض جانبی داروها باعث این تجربه‌ها می‌شود. این تنها یک احتمال است اما این‌ها تجربه شخصی خود بیمار است و این موضوعی‌ست که اهمیت دارد.

ریچارد استپ (Richard Estep) یک نویسنده معروف و محقق باتجربه در مباحث ماوراءالطبیعه است و این کتاب از آخرین آثار او محسوب می‌شود. براساس این کتاب فیلمی دیدنی ساخته شده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در بخشی از کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح می‌شنویم:

چندین سال قبل رابین به عنوان پرستار بیماران مسن مشرف به موت کار می‌کرد که شامل مراقبت از افراد در حال مرگ در محل زندگی بود و هدف از این کار این بود که آن‌ها تا حد امکان به راحتی و در آرامش در خانه خود جان بسپارند. اگر این انتخاب وجود داشت چه کسی ترجیح نمی‌دهد تا روزهای آخر خود را در بین چهره‌های آشنا و عزیزان و حیوانات خانگی‌اش بگذراند؟ او در طی این بخش از دوران کاری خود چیزهای عجیبی مشاهده کرد که همگی ماهیتا پارانرمال نبودند.

به عنوان نمونه اغلب این نوع از پرستاران بایستی زمان مرگ بیمار را اعلام می‌کردند که شامل تأیید این مسئله بود که هیچ علایمی از زندگی مانند نبض و تنفس خود به خود یا فعالیت‌های سیستم عصبی مرکزی به عنوان مثال حرکت مردمک‌ها یا پاسخ هدفمند به آزمایش رفلاکس وجود ندارد.

زمانی که آن‌ها قانع شدند که بیمار در واقع فوت کرده است پرستار زمان رسمی مرگ را ثبت می‌کند که زمانی‌ست که در نهایت در گواهی فوت آن‌ها وارد می‌شود. آنگاه با یک بنگاه امور کفن و دفن تماس می‌گیرند و از آن‌ها می‌خواهند تا بیایند و جسد را تحویل بگیرند.

یک شب از رابین درخواست شد تا به یک خانواده چینی سر بزند که پدربزرگ‌شان در آرامش و در خواب خود فوت کرده بود. بعد از در زدن و تبادل تعارفات صمیمی اما مؤدبانه با یکی از فرزندان او به اتاق خواب اصلی راهنمایی شد. در آن جا پیرمردی شکننده و کوچک را مشاهده کرد که در میانه تخت بزرگ آبی به پشت خوابیده بود.

 ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۲۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
پیش‌گفتار
۱۳ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
فصل اول - دختری با چشمان قرمز درخشان
۱۱ دقیقه
فصل دوم - مرگ در زیرزمین
۱۱ دقیقه
فصل سوم - ترومای بزرگ
۹ دقیقه
فصل چهارم - به من کمک کنید نفس بکشم
۷ دقیقه
فصل پنجم - تونل‌ها
۱۰ دقیقه
فصل ششم - آخرین خداحافظی
۱۱ دقیقه
فصل هفتم - کابوس‌های شیفت شبانه
۱۷ دقیقه
فصل هشتم - طبقه هفتم
۹ دقیقه
فصل نهم - ترسیدن طبیعی است
۱۰ دقیقه
فصل دهم - حس ششم
۶ دقیقه
فصل یازدهم - روحِ در حال خروج
۱۴ دقیقه
فصل دوازدهم - اشتباهات کشنده
۱۸ دقیقه
فصل سیزدهم - مردی در کیسه اجساد
۷ دقیقه
فصل چهاردهم - خانم سفیدپوش
۱۴ دقیقه
فصل پانزدهم - فرار از شیاطین
۱۶ دقیقه
فصل شانزدهم - درخواستی برای کمک
۸ دقیقه
فصل هفدهم - شوخی در سردخانه
۴۳ دقیقه
فصل هجدهم - شجاع‌ترین یِتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح

برای دانلود کتاب صوتی خدمات درمانی در تسخیر ارواح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خدمات درمانی در تسخیر ارواح
Z Asghari
۱۳۹۹/۲/۲۴
وای عالییییی بود سبک چارچوب خوب بود خیر چون من فیلم ترسناک زیاد دید
moji taghavi
۱۳۹۹/۲/۱۹
روایت‌هایی جذاب و هیجانی.. صدای راوی و ترجمه بسیار روان و خوب
نسرین بیدی
۱۳۹۹/۲/۲۶
سلام. عالییییییی. من از همون اول هم ازش خوشم اومد😁😁
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)