دانلود کتاب صوتی دختر پرتقالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دختر پرتقالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دختر پرتقالی

کتاب صوتی دختر پرتقالی نوشته‌ی یوستین گردر، درباره‌ی نوجوانی به نام جورج است که در کودکی پدر خود را از دست داده و اکنون با یک نامه از پدرش روبه‌رو شده است. این کتاب در قالب داستانی عاشقانه و فلسفی شما را از این جهان رمزآلود، سحرآمیز و پر از سوال و پیچیدگی آگاه می‌کند.

خلاصه‌ی کتاب صوتی دختر پرتقالی:

داستان کتاب صوتی دختر پرتقالی (The Orange Girl) درباره‌ی پسری 15 ساله است که سال‌ها پیش وقتی که فقط 4 سالش بود پدرش را به خاطر بیماری صعب‌العلاجی از دست داد و حالا به طور اتفاقی با دست نوشته‌ای از او مواجه می‌شود.

پدر او پزشکی شریف بود و برای زنده ماندن با بیماری‌اش بسیار جنگید، اما در نهایت نتوانست تحمل کند و خود را تسلیم مرگ کرد. او وقت زیادی برای پدری کردن در حق تنها پسرش را نداشت و هر لحطه ممکن بود که مرگ به سراغش بیاید و از این موضوع بسیار ناراحت بود، سرانجام تصمیم گرفت که برای فرزندش نامه‌ای طولانی بنویسد تا سال‌ها بعد آن را بخواند و از او درس زندگی بیاموزد.

درباره‌ی کتاب صوتی دختر پرتغالی:

رمان دختر پرتقالی در حقیقت گفتگوی فلسفی و شاعرانه پدر و پسری است که در دو دوره‌ی مختلف زندگی کرده‌اند. پدر داستان زندگی خود و آشنایی با معشوقه‌اش را برای پسرش روایت می‌کند. پسر پس از خواندن این دست‌نوشته‌ها، دید تازه‌تری نسبت به سبک زندگی پیدا می‌کند.

رمان دختر پرتقالی (Jostein Gaarder) فضایی را ایجاد می‌کند که موجب طرح سوالات فلسفی همانند زندگی، مرگ و عشق در ذهن مخاطب می‌شود، قالب داستان که به صورت نامه است و بیشتر به روایت زندگی دختر پرتغالی به شکلی پر رمز و راز می‌پردازد، موجب می‌شود این اثر به کتابی معماگونه تبدیل شود.

فیلمی با اقتباس از این رمان و با همین نام توسط اوا دا، کارگردان نرورژی ساخته شده که اثری درام و رمانتیک است و هم‌چون این کتاب به پرسش‌های مهمی در مورد وجود انسان و زندگی جواب می‌دهد.

یوستین گردر کیست؟

یوستین گردر استاد فلسفه و تاریخ عقاید در سال 1952 در نروژ چشم به جهان گشود. اغلب داستان‌ها و رمان‌های او دربردارنده‌ی موضوعات و سوالات فلسفی است. او در ادبیات جهان و فلسفه‌ی غرب امروزی توانسته نامی درخشان را برای خود به ارمغان بیاورد و بیشتر شهرتش را مدیون کتاب «دنیای سوفی» است که اثری ماندگار و درخشان و بی‌سابقه است، دنیای سوفی به اغلب زبان‌هاى گوناگون جهان ترجمه شده و میلیون‌ها نسخه‌ى آن به فروش رفته، براساس این رمان شگفت‌انگیز فیلمی نیز ساخته شده و با استقبال بسیاری روبه‌رو شده است؛ از دیگر آثار وی می‌توان به قصر قورباغه‌ها، مرد غیرقابل اعتماد، راز تولد، قصری در پیرینه، دنیای انا درون یک آیینه درون یک معما، دختر پرتقال و... اشاره کرد.

کتاب صوتی دختر پرتغالی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

اگر در پی شنیدن رمانی جذاب و شگفت‌انگیز با موضوع فلسفه هستید، این کتاب به شدت به شما پیشنهاد می‌شود و انتظارات شما به عنوان مخاطب را برآورده می‌کند و تجربه‌ی متفاوتی برای شما خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی دختر پرتقالی می‌شنویم:

داستان دختر پرتقالی در بعدازظهری شروع شد که من جلوی تئاتر ملی منتظر اتوبوس ایستاده بودم. اواخر دهه 1970 و آخر پاییز بود. هنوز به یاد دارم که در فکر پذیرفته شدنم در دانشکده‌ی پزشکی بودم؛ احساس عجیبی داشتم. در این فکر بودم که روزی یک پزشک واقعی می‌شوم و بیمارهایی خواهم داشت که سرنوشت‌شان را به دست من می‌سپارند. خودم را با یک روپوش سفید در پشت میز تحریری بزرگ مجسم می‌کردم که در حال حرف زدن با بیمارانم ... در این میان بالاخره اتوبوس از راه رسید، از دور آن را می‌دیدم.

 ۵ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۳۰۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
بخش اول
۲۱ دقیقه
بخش دوم
۲۴ دقیقه
بخش سوم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۱۸ دقیقه
بخش پنجم
۲۱ دقیقه
بخش ششم
۲۸ دقیقه
بخش هفتم
۲۸ دقیقه
بخش هشتم
۳۸ دقیقه
بخش نهم
۲۲ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۲۳ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۴ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۱ دقیقه
بخش چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دختر پرتقالی

برای دانلود کتاب صوتی دختر پرتقالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دختر پرتقالی
Fahime Yosefzade
۱۳۹۹/۱/۲۴
جالب بود اما این قسمتش عالی بود که یان اولا مرگ رو به بازی کامپیوتری تشبیه کرد که در بازی وقتی میمیریم دوباره به میدان جدیدی برای ادامه بازی وارد میشیم. و اینطور گفت: از کجا معلوم که چنین میدان بازی بیشتر...
NASTARAN PASHAEE
۱۳۹۹/۱/۱۳
اینو یه بار خونده بودم ولی بازم میخوانم خیلی خوبه عاشقسم
نسرین نصیری
۱۳۹۹/۱/۱۷
کتاب خوبی بود، پدری که میراث با ارزشی برای پسرش بجا میذاره و ذهن اون رو نسبت به زندگی روشن میکنه، دوست داشتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۰)