دانلود کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو

کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو اثر کیت مک مولان، از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درباره‌ی پسر فقیری‌ست که از لحاظ توانایی جسمی قوی نیست اما با استفاده از قدرت هوش و فکرش در برابر مسائل و مشکلات پیروز می‌شود.

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

در داستان دردسر اژدهاهای دوقلو (‌Double dragon trouble)، ویگلاف شخصیت و قهرمان اصلی، گزارشگر مجله خبری مدرسه می‌شود، او گمان می‌کند تعقیب کردن مدیر مدرسه بهترین راه برای دریافت و تهیه اطلاعات است. اما زمانی که او و دوستش آنگوس درباره «آدم‌ربایی» و «طلا» کلماتی از دهان مُردرد می‌شنوند، تصمیم می‌گیرند که درباره آن موضوع تحقیق کنند. آن‌ها وارد ماجراهایی می‌شوند که خیلی فراتر و هیجان‌انگیز‌تر از داستانی برای مجله مدرسه است.

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

 ۲ ساعت و ۷ دقیقه، ۱۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
فصل اول
۹ دقیقه
فصل دوم
۱۲ دقیقه
فصل سوم
۹ دقیقه
فصل چهارم
۹ دقیقه
فصل پنجم
۱۲ دقیقه
فصل ششم
۱۰ دقیقه
فصل هفتم
۱۳ دقیقه
فصل هشتم
۱۴ دقیقه
فصل نهم
۱۳ دقیقه
فصل دهم
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو

برای دانلود کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دردسر اژدهاهای دوقلو

نظرات کتاب صوتی دردسر اژدهاهای دوقلو

باران نوری
۱۴۰۰/۲/۲۱
خوب بود هرچی دربارش بگم کم گفتم
مشاهد همه نظرات (۱)