دانلود کتاب صوتی درد و شادی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درد و شادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی درد و شادی

کتاب صوتی درد و شادی مجموعه‌ای از جملات برجسته و ماندگار نویسنده نامدار کلمبیایی گابریل گارسیا مارکز به صورت دو زبانه فارسی و انگلیسی است.

با گابریل گارسیا مارکز بیشتر آشنا شویم:

گابریل گارسیا مارکز (Gabriel Garcia Marquez) بزرگ‌ترین و مشهورترین نویسنده کلمبیایی، روزنامه‌نگار، ناشر و فعال سیاسی در سال 1927 در دهکده آراکاتاکا در سانتاماریای کلمبیا به دنیا آمد و تا هشت سالگی نزد مادربزرگش در این دهکده زندگی کرد. اولین دست‌نوشته‌هایش در سال 1941 در روزنامه خوونتود که ویژه دانش‌آموزان دبیرستانی بود منتشر شد. تحصیلات دبیرستانی‌اش با وقفه روبه‌رو شد و او به مدت یک سال به سوکو رفت. گابریل در بین مردم آمریکای لاتین با نام گابو یا گابیتو معروف بود.

مارکز تحت تأثیر پدربزرگش که فردی آزادی‌خواه بود و در هر دو جنگ داخلی کلمبیا حضور داشت به آگاهی سیاسی دست یافت. او از دوران جوانی در نیمه دهه 1940 شروع به روزنامه‌نگاری کرد و در کنار نوشتن گزارش‌های واقعی، اولین داستان‌های کوتاه خود را منتشر کرد. گابریل تحت تأثیر ویلیام فاکنر نویسنده آمریکایی اولین کتاب خود را در سن 23 سالگی به چاپ رساند که با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد.

او در سال 1965 نوشتن رمان صد سال تنهایی را آغاز کرد و در سال 1967 آن را به اتمام رساند. این کتاب به سرعت با استقبال مردم و منتقدان روبه‌رو شد و در سال 1982 جایزه ادبی نوبل را دریافت کرد. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به ساعت شوم، عشق سال‌های وبا، ژنرال در هزار توی خود، کسی به سرهنگ نامه نمی‌نویسد، خاطرات روسپیان غمگین من، گزارش یک مرگ و تشییع جنازه مادربزرگ اشاره کرد.

 ۵۶ دقیقه، ۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۴ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
گزین گویه‌ها - بخش اول
۶ دقیقه
گزین گویه‌ها - بخش دوم
۷ دقیقه
گزین گویه‌ها - بخش سوم
۸ دقیقه
گزین گویه‌ها - بخش چهارم
۴ دقیقه
introduction
۱۰ دقیقه
the quotations - بخش اول
۱۱ دقیقه
the quotations - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی درد و شادی

برای دانلود کتاب صوتی درد و شادی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  درد و شادی

نظرات کتاب صوتی درد و شادی

یلدا فیضی
۱۳۹۹/۸/۲۹
کابریل گارسیا عالیه از نویسنده‌ها مورد علاقه‌ام هست ممنون از کتابراه
zahra691 hatami999
۱۳۹۹/۱/۱۶
کتاب بسیار عالی با صدایی بسیار دلنشین لذت بردم
ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۲)