دانلود کتاب صوتی درون و بیرون


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درون و بیرون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی درون و بیرون

میشل اسنونیت در کتاب صوتی درون و بیرون با روایتی بسیار زیبا به شما کمک می‌کند تا عواطف و احساسات خود را بهتر بشناسید و نسبت به اوضاع و احوال روحی خود توجه بیشتری داشته باشید. این کتاب به 25 زبان ترجمه شده و از زمان اولین انتشارش تاکنون، به مدت ده سال در سراسر جهان پرفروش بوده است.

درباره‌ی کتاب صوتی درون و بیرون:

درون و بیرون (The Soul Bird) شناخته شده‌ترین اثر میشل اسنونیت (Michal Snunit) روزنامه‌نگار، سردبیر، شاعر و نویسنده‌ی کتاب‌های کودکان محسوب می‌شود. او در این کتاب به درون افراد توجه می‌کند و معتقد است که درون تمامی انسان‌ها، پرنده‌ای وجود دارد که در انتظار فرصتی برای آزاد شدن و پر گرفتن است. این کتاب عنوان خود را از انیمشن مطرح «درون و بیرون» الهام گرفته است.

کتاب صوتی درون و بیرون مناسب چه کسانی است؟

بدون شک این کتاب شنیدنی برای کودکان 6 تا 12 سال بسیار مفید و جذاب خواهد بود؛ اما کتاب‌هایی مانند درون و بیرون را نباید محدود به گروه‌های سنی کرد تا همه از آن استفاده نمایند و در زندگی خود به کار گیرند.

در بخشی از کتاب صوتی درون و بیرون می‌شنویم:

تا به حال هیچ‌کس و هیچ‌کس نبوده که بدون روح به دنیا بیاید از لحظه‌ای که به دنیا می‌آییم او خودش را نمایان می‌کند و هیچ‌وقت حتی یک بار هم تا زمانی که زنده هستیم ما را ترک نمی‌کند. درست مثل هوایی که انسان‌ها از لحظه‌ی تولد تا زمان مرگ تنفس می‌کنند. دوست دارید که بدانید پرنده‌ی دورن از چه چیزی ساخته شده است؟ خب، این خیلی ساده است. او از کشوهای مختلف درست شده، این کشوها به این راحتی‌ها که فکر می‌کنید باز نمی‌شوند چون هر یک از آن‌ها با کلید مخصوصی قفل شده است.

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۸ دقیقه
پرنده‌ی درون

راهنمای دانلود کتاب صوتی درون و بیرون

برای دانلود کتاب صوتی درون و بیرون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  درون و بیرون

نظرات کتاب صوتی درون و بیرون

Sadegh Mahdavi
۱۳۹۹/۱۱/۲
خیلی بی ارزش و به درد نخور کوتاه 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡ارزش ۸هزارتومان نداشت
Mitra M
۱۳۹۹/۸/۷
کتاب خوبیه منم فیلمش رو تا حالا دیدم و منظورش از احساسات رو میفهمم منظورش از اینکه احساسات ما رو نشون میده اینکه ما گاهی عصبانی هستیم گاهی شاد گاهی از چیزی میترسیم گاهی هم به خودمون مغرور میشیم
م انصاری
۱۳۹۹/۸/۴
من خود کتاب رو نخوندم و نمی‌دونم که آیا این صوت مربوط به تمام کتاب هست یا اینکه بخشی از کتاب خوانده شده،.
هر چه که هست در این صوت درباره احساسات هیچ صحبتی نکرده و این هزینه ارزش خرید اصلا نداشت.
مشاهد همه نظرات (۱۱)