دانلود کتاب صوتی دیو و دلبر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیو و دلبر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دیو و دلبر

کتاب صوتی دیو و دلبر مشهورترین اثر ژان ماری لو پرنس دو بومونت، قصه شاهزاده جوانی است که در شبی سرد، زن فقیری را می‌بیند و درخواست زن را مبنی بر دادن سرپناهی به او به خاطر ظاهر نازیبایش رد می‌کند و وی را از خود می‌راند. ناگهان زن به جادوگر زیبایی تبدیل می‌شود و شاهزاده را به صورت دیو زشتی درمی‌آورد.

موضوع کتاب صوتی دیو و دلبر (Beauty and the Beat) چیست؟

ژان ماری لو پرنس دوبومونت (Jeanne Marie Leprince De Beaumont) از زندگی شاهزاده‌ای سخن می‌گوید که به دلیل بدطینتی جادوگر خبیثی به یک دیو زشت بدل می‌شود.

زن جادوگر به دیو یک آینه جادویی و یک گل رز می‌دهد که این گل تا تولد بیست‌ویک سالگیش شکوفه می‌دهد، او باید تا آن زمان عشق واقعی را حس کند تا این نفرین شکسته شود و او به قالب اصلی خود بازگردد.

چندی بعد دیو قصه با دختری به نام بل برخورد و او را زندانی می‌کند و بعد از گذشت مدت زمانی عاشق دخترک شده و عشق حقیقی را تجربه می‌کند و نفرین جادوگر شکسته می‌شود.

از داستان دیو و دلبر تاکنون انیمیشن‌ها و فیلم‌های بسیاری ساخته شده است.

کتاب صوتی دیو و دلبر برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان دبستانی بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است و آن‌ها را به شنیدن داستان‌های صوتی بیشتر علاقه‌مند و قوه تخیل را در آنان قوی می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی دیو و دلبر می‌شنویم:

وقتی که بازرگان متوجه اشتباهش شد، دیگه خیلی دیر شده بود. برف اون قدر شدید بود که در عرض چند ثانیه همه راه‌ها رو پوشوند و بازرگان هم به کلی راهشو گم کرد. هوا خیلی سرد شده بود و بازرگان هم وحشت‌زده بود. اون می‌تونست صدای زوزه گرگ‌ها رو بشنوه و باد هم اون قدر شدید بود که اون دو بار از اسبش به زمین خورد.

برف هر لحظه بالاتر می‌اومد و اسب هم که خسته و ترسیده بود به سختی می‌تونست قدم برداره. بالاخره اسب از جلو رفتن خودداری کرد و بازرگان خسته هم می‌خواست که تسلیم سرما و مرگ بشه. اما همون وقت نوری رو از وسط درختا دید. بازرگان که قوت قلب گرفته بود، اسبش رو به طرف نور حرکت داد و چیزی نگذشت که به تپه‌ای که بالاش قلعه باشکوهی قرار داشت، رسیدن.

 ۱ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۲۲ دقیقه
قسمت اول
۲۱ دقیقه
قسمت دوم
۲۱ دقیقه
قسمت سوم
۲۴ دقیقه
قسمت چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دیو و دلبر

برای دانلود کتاب صوتی دیو و دلبر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دیو و دلبر

نظرات کتاب صوتی دیو و دلبر

Atena ghaemi
۱۳۹۹/۴/۱۹
عالی هست واقعا عالیه
Hamidreza Soleymani
۱۳۹۹/۱۲/۶
داستان خاصی نداشت، کم عمق بود.
مشاهد همه نظرات (۲)