دانلود کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن

آیا روشی وجود دارد که انسان بتواند پیر شدن را عقب بیندازد؟ کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن نوشته‌ی دیپاک چوپرا اطلاعات جالبی در خصوص جاودانگی در اختیارتان قرار می‌دهد و به این دغدغه‌ی همیشگی انسان‌ها می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام:

پیری و مرگ یکی بزرگ‌ترین دغدغه‌ها و مشکلات انسان‌ها از دیرباز تاکنون به شمار می‌آید و اکنون کتاب ارزشمند و مهم ذهن بی‌انتها، جسم پردوام (Ageless Body, Timeless Mind) آن را بررسی می‌کند. دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) همواره تلاش می‌کند نگاه متفاوتی به مسائل داشته باشد و این بار نیز با همین روش به سراغ پیری می‌رود و به شما کمک می‌کند تا بتوانید بر آن غلبه نمایید.

تا به امروز نظریه‌های بسیاری تلاش کرده‌اند به شما نشان دهند چگونه طول عمر خود را افزایش دهید ولی حقیقت این است که همه‌ی موجودات از یک فرمول پیروی می‌کنند. تمامی مخلوقات پروردگار پا به جهان هستی می‌گذارند و پس از سپری کردن زمانی معین نابود می‌شوند. حال به نظر شما راهی وجود دارد که بشر به آرزو‌ی همیشگی خود برسد؟ آیا این امکان وجود دارد که انسان‌ها پیر نشوند؟ بله! این دقیقاً همان موضوعی است که چوپرا در کتاب حاضر آن را بررسی می‌کند.

کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام شما را با معنای جدید تولد آشنا می‌سازد و مطالبی را در مقابل‌تان قرار می‌دهد که به آن‌ها حتی فکر هم نکرده‌اید. به نظر چوپرا خیلی از اعتقادات و باورهایی که شما درباره‌ی پیری دارید افکاری هستند که از سوی جامعه تحمیل شده‌اند. این افکار و اندیشه‌ها را می‌توان را تغییر داد و به یک زندگی بی‌انتها رسید. تنها کافی است باورهای گذشته‌ی خود را کنار بگذارید و نظریات جدید را جایگزین کنید. با این اوصاف، زمان آن رسیده است پا به دنیایی بگذارید که دیپاک چوپرا به آن باور دارد، دنیایی که در آن مرگ، پیری و ناتوانی معنایی ندارد.

کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای همه‌ی افرادی است که می‌خواهند با آگاهی کامل مراحل مختلف زندگی‌ خود را سپری کنند و بدون در نظر گرفتن افکار تحمیل شده از سوی دیگران از تک تک لحظات عمر لذت ببرند.

با دیپاک چوپرا بیشتر آشنا شویم:

دیپاک چوپرا نویسنده و پزشک هندی است که به سبب ترویج طب روحانی شهرتی جهانی دارد و کتاب‌هایش به بیش از سی زبان ترجمه شده‌اند. او تاکنون بیش از چهل کتاب نوشته که بسیاری از آن‌ها فروش چشمگیری داشته‌اند. از طرف دیگر، چوپرا چندین داستان و مجموعه اشعار معنوی از هندوستان و ایران به رشته‌ی تحریر در آورده است. از میان آثار این نویسنده‌ی مشهور می‌توان به ابر مغز، اثر سایه، سلامتی کامل و... اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام:

- جوهر عشق احساس کردن نیست، حالتى از وجود است.
- اگر طبیعت به همه ما واکنش‌هاى یکسان داده بود، توان آگاهى تغییرى در زندگى ما ایجاد نمى‏‌کرد.
- وابسته و دلبسته نبودن به معناى آزادى از نفوذهاى خارجى است که بر خویش حقیقى شما سایه مى‏‌افکند.
- بالاترین سطح آگاهى براى ما وحدتى است که تفاوت میان مشاهده‏‌کننده و مشاهده‏‌شونده را از بین مى‌‏برد.

در بخشی از کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام می‌شونیم:

یکى از بزرگترین محدودیت‌هاى الگوى قدیمى این فرضیه بود که آگاهى شخص نقشى در تبیین آنچه در جسم او اتفاق مى‌افتد ندارد. اما درک التیام بى‌آنکه باورها، فرضیه‌ها، انتظارات و تصویر ذهنى شخص از خود درک شود امکان‌پذیر نیست. با آنکه در غرب تصور از جسم به عنوان یک ماشین بدون ذهن هنوز بر جریان اصلى پزشکى غالب است، کمترین نشانه‌اى دال بر اینکه جز این باشد در دست نیست. مرگ و میر ناشى از سرطان و بیماری‌هاى قلبى در میان کسانى که با اختلالات روانى روبه‌رو نیستند و در میان کسانى که در شرایط روانى سالمى به سر مى‌برند و در زندگى خود هدفى را دنبال مى‌کنند کمتر است.

یکى از پرسروصداترین کاوش‌هاى پزشکى در سال‌هاى اخیر را دیوید اشپیگل روانپزشک دانشگاه استانفورد انجام داد. او مى‌خواست ثابت کند که ذهنیت بیماران در نجات آن‌ها از سرطان نقشى ندارد. به اعتقاد او و بسیارى از روانپزشکان دیگر اهمیت قایل شدن براى باورها و طرز تلقی‌هاى بیمار نه‌تنها به او کمک نمى‌کند، بلکه بر شدت آسیب‌هاى وارد شده به او مى‌افزاید زیرا اندیشه «من مسبب بیمار شدنم هستم» در او احساس گناه ایجاد مى‌کند. اشپیگل 86 زن مبتلا به سرطان پیشرفته پستان را مورد آزمایش قرار داد.

بیمارى سرطان این 86 زن با توجه به شیوه‌هاى درمانى متعارف غیرقابل درمان تشخیص داده شده بود. در جریان این آزمایش نیمى از زنان مبتلا به سرطان هفته‌اى یک‌بار مورد روان ‌درمانى قرار گرفتند و به آن‌ها روش هیپنوتیسم‌ کردن خود آموخته شد. با هر معیارى که با این ماجرا برخورد کنیم این مداخله‌اى در حد کمترین اندازه بود. یک زن با هفته‌اى یک‌ بار و آن هم یک ساعت روان‌درمانى جمعى چگونه مى‌تواند با یک بیمارى مهلک و آن هم در سطح پیشرفته روبه‌رو شود؟ به نظر مى‌رسید که جواب مسلمى به دست آید.

 ۱۵ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۶۳۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۹ دقیقه
بخش اول: سرزمين بدون پير - قسمت اول
۴۲ دقیقه
بخش اول: سرزمين بدون پير - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
بخش اول: سرزمين بدون پير - قسمت سوم
۲۰ دقیقه
فصل 1: تمرين: تفسير دوباره جسم
۱۷ دقیقه
بخش دوم: پير شدن و آگاهی
۶۵ دقیقه
فصل 2: پير نشدن را بياموزيم: ارتباط ميان باور و بيولوژی
۴۵ دقیقه
فصل 3: آغاز بيداری
۴۱ دقیقه
فصل 4: تمرين: استفاده از نيروى آگاهی
۱۹ دقیقه
بخش سوم: غلبه بر پيری
۴۷ دقیقه
فصل 5: چين و چروک در ميدان کوانتوم
۴۰ دقیقه
فصل 6: جريان هوش، حفظ تعادل زندگی
۶۹ دقیقه
فصل 7: درمان نامرئى: پير شدن، استرس و ريتم‌هاى بدن
۴۶ دقیقه
فصل 8: درايت نامطمئنی
۱۶ دقیقه
بخش چهارم: عمر پايندی
۳۷ دقیقه
فصل 9: صدساله‌هاى جوان: درسى که از پيرها مى‌آموزيم - قسمت اول
۳۰ دقیقه
فصل 9: صدساله‌هاى جوان: درسى که از پيرها مى‌آموزيم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل 10: عمر نامحدود: آينده عمر دراز
۴۶ دقیقه
فصل 11: اسرارِ عمرِ دراز - قسمت اول
۴۸ دقیقه
فصل 11: اسرارِ عمرِ دراز - قسمت دوم
۴۰ دقیقه
فصل 12: دَم حيا
۱۰ دقیقه
بخش پنجم: شکستن طلسم مرگ
۶۰ دقیقه
فصل 13: متابوليسم زمان
۴۱ دقیقه
فصل 14: طلسم فناپذيرى: غلبه بر توهّم مرگ
۵۵ دقیقه
فصل 15: تمرين: راهِ بى‌انتها

راهنمای دانلود کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن

برای دانلود کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن

نظرات کتاب صوتی ذهن بی‌انتها، جسم پردوام: کوانتوم و پیر نشدن

کاربر Az
۱۴۰۰/۱/۱
باز هم کتابی جذاب از دیپاک چوپرا
این نویسنده همیشه با بهترینهای روانشناسی و پزشکی خوانندگان خودش رو مسحور میکنه.
حتماً بخوانید.... کلی مطالب جذاب و دیدنی انتظارتون رو می‌کشه⁦✔️⁦✔️⁩⁦
آریا سعادت
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
من کتاب رو تاز خریدم ولی میدونم کتابهای آقای چوپرا عالی و آموزند هستن توصیه میکنم به هر کی که به کتاب خوندن علاقه داره. متشکرم از کتابراه و راوی عزیز
زینب اشکیود
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
ممنون از کتابره. کتاب بسیار آموزنده تلفیقی از دانش پزشکی و روان شناسی.. من این کتاب توصیه میکنم❤❤❤👌👌
مشاهد همه نظرات (۱۰)