دانلود کتاب صوتی ذهن توانگر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ذهن توانگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ذهن توانگر

کتاب صوتی ذهن توانگر، یکی از کتا‌ب‌های مجموعه پنج اثر از رندی گیج است‌ که شما را با قوانین و رازهای توانگری آشنا می‌کند و با کمک آن‌ها می‌توانید بینشی در خود ایجاد کنید که کائنات را به تعظیم وا دارد.

توانگری و منزلت انسان براساس ارزشی است که کسب می‌کند. ستمگر نمی‌تواند توانگری را حفظ کند زیرا بیش از آنچه می‌دهد، طلب می‌کند و در نهایت وجدانش را از دست می‌دهد. ستمدیده برای خودش ارزش چندانی قائل نیست و به همین صورت، معنویتش را از دست می‌دهد. همان‌گونه که کتاب «مسیر معجزه» می‌آموزد، مظلوم قربانی نیست، داوطلب قربانی شدن است.

انسانی که از افزودن بر آگاهی‌اش امتناع کند؛ ناتوان، نیازمند و درمانده می‌ماند. انسان با افزودن بر آگاهی‌اش بردگی را نمی‌پذیرد، بر محدودیت‌ها فائق می‌آید و به‌ افتخار نائل می‌شود.

انسان نیرومند نمی‌تواند انسان ضعیف را یاری کند، مگر اینکه انسان ضعیف خود خواهان یاری باشد و حتی آن هنگام باید به خودش تکیه کند؛ او باید با کوشش خودش نقطه قوتی را که در دیگری تمجید می‌کند در خودش بیافریند. کسی جز خودش نمی‌تواند موقعیت را دگرگون کند.

رندی گیج (Randy Gage)، حامی خستگی‌ناپذیر در صنعت نتورک مارکتینگ است. مجموعه کتاب‌های سعادت از معروف‌ترین کتب رندی گیج نه فقط میان آن‌هایی که امروز در نتورک مارکتینگ ایران فعالند بلکه خیلی از افرادی که حتی هیچ ارتباطی با بازاریابی شبکه‌ای ندارند هم طرفداران خود را دارد.

 ۱ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۹۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
بخش اول
۱۲ دقیقه
بخش دوم
۱۸ دقیقه
بخش سوم
۱۶ دقیقه
بخش چهارم
۱۲ دقیقه
بخش پنجم
۱۱ دقیقه
بخش ششم
۲۲ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ذهن توانگر

برای دانلود کتاب صوتی ذهن توانگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ذهن توانگر

نظرات کتاب صوتی ذهن توانگر

behrooz bazdar
۱۳۹۹/۳/۳۱
این کتاب‌ی کتاب خیلی خیلی عالیه و من که اونو مطالعه کردم بشخصه توصیه میکنم حتما مطالعه بشه چون واقعا محتویاتش خیلی مفیده.. ولی درکل انسانها همیشه چیزهای زیادی یاد میگیرند ولی عمل کردن ب انها مهمه این کتابم واقعا عالیه فقط بعد از مطالعش باید تصمیم جدی برای تغییر کردن رو بگیریم... انسان با تغییر که میتونه رشد کنه
Amirhosein Samiee
۱۳۹۹/۶/۱۲
با سلام خدمن هم وطنای خوبم
این کتابو به شدت به همه دوستان پیشنهاد میکنم
قطعا یکی از موثرترین کتابهایی که تا بحال مطالعه کردم همبن بوده.
و چیزهایی از الگوی ذهنی و طرز فکر میگه که مطمنا به کارتون میاد
arman kabir
۱۳۹۸/۵/۵
واقعا فوق العاده بود مخصوصا فصل‌های آخرش که از ناپلئون هیل منبع میاورد. خیلی روون و ساده ولی بسیار تاثیرگذار بود لذت بردم واقعا رندی گیج بینظیره
مشاهد همه نظرات (۱۱)