دانلود کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره

برایان تریسی در کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره، فنون و راهکارهایی را برای یک مذاکره موفقیت‌آمیز ارائه می‌دهد و به شما می‌آموزد که چگونه به این وسیله فروش خود را افزایش دهید.

اگر شما بهترین محصول دنیا را هم تولید کرده باشید اما از نحوۀ مذاکره برای خرید و فروش آن اطلاعی نداشته باشید در نهایت کسی که زیان می‌کند شما هستید. اگر تحصیلات یا تخصص بالا داشته باشید و به شرکت یا مؤسسه‌ای جهت استخدام بروید، در صورتی که به تکنیک‌های مذاکره آگاه نباشید، یا آن شغل را از دست می‌دهید و یا در همان ماه اول استخدامتان به علت شرایط نامناسبی که ناآگاهانه قبول کرده‌اید، ناچار خواهید شد باز هم به دنبال کار بگردید.

فنون مذاکره حتی برای خرید و فروش یک کالای ساده نیز به کار خواهد آمد، چرا که شما باید بدانید چگونه با یک مشتری یا فروشنده صحبت کنید تا معامله به سود هر دو طرف انجام شود. این نکات یک مسئله را آشکار می‌کند و آن تأثیر بالای مهارت مذاکره بر همۀ امور زندگی بدون در نظر گرفتن شغل و سطح مالی و تحصیلات است. مهارت شما در امر مذاکره یکی از مواردی است که در میزان موفقیت شما بسیار تأثیرگذار است.

کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره، تمام فنون و اصول مذاکره را آموزش می‌دهد و به شما می‌گوید که برای داشتن یک مذاکرۀ برد - برد چه اقداماتی را باید انجام دهید. تمامی تکنیک‌های مذاکرۀ گفته شده در این کتاب توسط خود برایان تریسی (Brian Tracy) و چندین فرد موفق و سرشناس دیگر و حتی افراد عادی مورد آزمایش قرار گرفته و به پیروزی ختم شده است.

در این کتاب شما نکاتی را در مورد قانون 80 - 20 در مذاکره، علائم یک مذاکره‌کننده موفق، روش منصرف شدن، روش ترغیب در مذاکره، چهار عنصر مهم مذاکره، آماده‌سازی قبل از مذاکره، کنترل احساسات در مذاکره، نقش مواضع دو طرف در پیشبرد مذاکره و ... خواهید آموخت.

شنیدن کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای صاحبان تمامی کسب‌وکارها، فروشندگان، بازاریابان، کارآفرینان، کارمندان، افرادی که قصد مصاحبه جهت استخدام را دارند و ... بسیار سودمند و کاربردی است.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی در زمستان سال 1944 در ونکوور کانادا متولد شد. او مجبور شد مدرسه را نیمه‌کاره رها کند تا به دنبال پول برود چرا که خانوادۀ بسیار فقیری داشت. اولین کاری که پیدا کرد باربری در کشتی بود. برایان 8 سال به عنوان باربر این شغل سخت را انجام داد و ناچار به 80 کشور دنیا سفر کرد. بعد از انجام این کار تصمیم گرفت به شغل فروشندگی بپردازد. اما در این کار هم چندان موفق نبود.

سال‌ها گذشت و او با پیدا کردن مسیر درست زندگی‌اش به یک سخنران و مشاور حرفه‌ای تبدیل شد که شرکت‌های مشهور بسیاری از او مشاوره می‌گیرند. او یک میلیونر خودساخته و مدیر شرکت بین‌المللی برایان تریسی است که یک کمپانی آموزشی و مشاوره‌ای در کالیفرنیا محسوب می‌شود. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به قورباغه را قورت بده، قورباغه را ببوس، مدیریت فروش، 21 راز میلیونر خودساخته، قدرت بیان و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره می‌شنویم:

نکته ششم در مورد مذاکره، زمان و زمان‌بندی است. بگذارید دو نکته در مورد زمان‌بندی را به شما بگویم. اول اینکه اگر در یک مذاکره یک نفر حس کند از نظر زمانی تحت فشار است ضعیف‌تر عمل می‌کند. کسی که تحت فشار زمانی نباشد و ضرورت عملکرد سریع را حس نکند در مذاکره جایگاه قدرتمندتری دارد.

اگر بتوانید این حس را در طرف مقابل ایجاد کنید، مثلاً اعلام کنید محصول یا خدمتی که ارائه می‌دهید نایاب یا نادر است یا رو به اتمام است یا قیمتش خیلی زود زیاد می‌شود، این کار جایگاه قدرتمندتری به شما می‌دهد.

دومین مسئله در مورد زمان‌بندی تأخیر است. همان طور که ژاپنی‌ها می‌گویند تأخیر ظالمانه‌ترین نوع عدم پذیرش است. هر چقدر بیشتر در یک مذاکره تأخیر بیندازید و در به نتیجه رسیدن افراد دیگر تأخیر ایجاد کنید قدرتتان بیشتر می‌شود.

بگذارید با یک مثال موضوع را روشن‌تر کنم. داستان مردی را به یاد می‌آورم که به ژاپن رفت تا برای بستن یک قرارداد برای شرکتش مذاکره کند. این قرارداد برایش خیلی مهم بود. ژاپنی‌ها با لیموزین در فرودگاه منتظرش بودند و وقتی او به آنجا رسید سوارش کردند و به او گفتند: ما دربست درخدمتتان هستیم. هر کاری داشته باشید برایتان انجام می‌دهیم. همه هزینه‌های شما با ماست و شما مهمان ما هستید. لطفاً بلیت برگشتتان را به ما بدهید تا ما برای برگشت شما هم آماده باشیم.

 ۱ ساعت، ۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
قسمت اول
۱۰ دقیقه
قسمت دوم
۱۱ دقیقه
قسمت سوم
۱۴ دقیقه
قسمت چهارم
۹ دقیقه
قسمت پنجم
۶ دقیقه
قسمت ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره

برای دانلود کتاب صوتی راهبردها و تکنیک‌های مذاکره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهبردها و تکنیک‌های مذاکره
Hossein Poureyvani
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
مچکرم بابت این کتاب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)