معرفی و دانلود کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید

عکس جلد کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید

کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید اثر برایان تریسی به یکی از موضوعات روان‌شناختی انسان، یعنی متقاعد کردن دیگران در برابر خواسته‌های خود، می‌پردازد.

براى رسیدن به اوج باید جذابیت داشته باشید و تنها چیزى که نیاز دارید جذبه است. شما با یادگیری واقعیت‌های ساده درباره جذبه و گیرایى و استفاده از روش‌هایی که در این کتاب عنوان شده، مى‌توانید تا حد زیادى بر اثر بخشى تبادل‌ها و تعامل‌هاى خود با دیگران بیفزایید.

۸۵ درصد موفقیت شما در تجارت و کسب و کار به ارتباط مؤثر شما با دیگران بستگی دارد، کافى است روش‌ها و فنون برقرارى ارتباط را که مؤثرترین و نافذترین مردم در دنیاى امروز بر آن تسلط دارند، فراگیرید.

«معنای جذبه و گیرایی»، «جذبه و گیرایی در عمل» «کاری که جذبه و گیرایی می‌تواند انجام دهد»، «چگونه هر کسی را تحت تأثیر قرار دهیم»، «معجزه‌ی گوش دادن»، «نفوذ کلام بر مردان»، «نفوذ کلام بر زنان»، «جان کلام جذبه و گیرایی» عنوان برخی از فصل‌های کتاب راه نفوذ بر دل‌ها (The power of charm: how to win anyone over in any situation) است.

شما با آموختن واقعیات ساده درباره جذبه و گیرایى و استفاده از روش‌هاى این کتاب صوتی، مى‌توانید تا حدود زیادى بر اثر بخشى تبادل‌ها و تعامل‌هاى خود با دیگران بیفزایید. مى‌توانید با خانواده خود شروع کنید و آن را به هر کس که ملاقات مى‌کنید، تعمیم دهید.

«هوش اجتماعى» و یا توانایى تبادل و تعامل، صحبت کردن، مذاکره نمودن، متقاعد کردن دیگران، مهم‌ترین هوشى است که مى‌توانید داشته باشید. این هوشى است که مى‌توانید آن را پرورش بدهید. مى‌توانید بیاموزید که گرم، دوستانه و دوست داشتنى و جذاب باشید. کافى است روش‌ها و فنون برقرارى ارتباط را که مؤثرترین و نافذترین مردم دنیاى امروز بر آن اشراف دارند، بیاموزید.

«رمز» موفقیت ارتباط برقرارکنندگان بزرگ در اصل رمز و رازى نیست. این‌ها در نهایت روش‌هایى هستند که اثر بخشى کاربردشان در برقرارى ارتباط با دیگران به اثبات رسیده است. هدف این است که با دیگران به‌گونه‌اى ارتباط برقرار کنید و رفتارتان به‌گونه‌اى باشد که اشخاص با رویى گشاده پذیراى پیام شما باشند. بخواهند که بیشتر تحت تأثیر شما قرار بگیرند، خریدار شما باشند، با شما تجارت کنند، با شما روابط شخصى داشته باشند و به شکلى مثبت درباره‌تان فکر کنند.

در کتاب راه نفوذ بر دل‌ها، مى‌توانید موفق‌تر عمل کنید، پول بیشترى به دست آورید، سریع‌تر ارتقاى شغلى بگیرید، فروش بیشترى بکنید، در مذاکرات بیشترى مؤثر واقع شوید، روى دیگران بیشتر نفوذ کنید و با هر کسى که ملاقات مى‌کنید، اثر گذار باشید. توانایى شما در نفوذ گذاشتن بر دیگران، دوست داشتنى بودن و خوشایند واقع شدن، بیش از هر کیفیت دیگرى درهاى بیشترى را به رویتان مى‌گشاید. هر چه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، هر چه بیشتر گرم و صمیمانه درباره‌تان بیندیشند، بیشتر به دیدن شما راغب مى‌شوند، بیشتر به حرف‌هایتان گوش مى‌دهند، بیشتر مى‌خواهند در حضور شما باشند و شما را به حضور خود دعوت کنند.

هدف کتاب حاضر این است که با دیگران به گونه‌ای ارتباط برقرار کنید و رفتارتان به گونه‌ای باشد که اشخاص با رویی گشاده پذیرای پیام شما باشند. بخواهند که بیشتر تحت تأثیر شما قرار بگیرند، خریدار شما باشند، با شما تجارت کنند، با شما روابط شخصی داشته باشند و به شکلی مثبت درباره‌تان فکر کنند.

برایان تریسی (Brian Tracy) در زمستان سرد سال 1944 در شهر ونکوور کانادا بدنیا آمده است. اهل درس نبود و خیلی زود مدرسه را نیمه تمام رها کرد تا به دنبال کسب پول برود چون خانواده واقعا فقیری داشت. یک روز سوالی سرنوشت ساز به ذهنش رسید: چرا با وجود سخت کار کردنم، دیگران از من جلوترند؟ مهم ترین نکته‌ای که برایان در دوران بحران زندگی‌اش کشف کرد‌، این بود که انسان، هروقت بخواهد می‌تواند بندگی‌اش را تغییر دهد.

برایان تریسی سخنرانی برجسته، مربی و مشاور کارآزموده و مدیر شرکت بین المللی برایان تریسی (Brian Tracy International) است. او یک میلیونر خود ساخته است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۵ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
معناى جذبه و گیرایى
۶ دقیقه
جذبه و گیرایى در عمل
۶ دقیقه
کارى که جذبه و گیرایى مى‌تواند انجام دهد
۱۲ دقیقه
چگونه هر کسى را تحت تأثیر قرار دهیم
۱۳ دقیقه
معجزه گوش دادن
۶ دقیقه
نفوذ کلام بر زنان
۶ دقیقه
نفوذ کلام بر مردان
۹ دقیقه
جان کلام جذبه و گیرایى
۶ دقیقه
قدرت توجه
۷ دقیقه
علامت اول: تماس چشمى
۵ دقیقه
علامت دوم: سوسو زدن
۴ دقیقه
علامت سوم: متمایل کردن سر
۶ دقیقه
علامت چهارم: سر را به علامت تأیید پایین آوردن
۸ دقیقه
علامت پنجم: زبان تن
۶ دقیقه
علامت ششم: زبان تنى که باید از آن اجتناب کنید
۳ دقیقه
علامت هفتم: اطمینان خاطر دادن صوتى
۴ دقیقه
علامت هشتم: اطمینان خاطر دادن کلامى
۷ دقیقه
گیرا بودن را با دوستانتان تمرین کنید
۵ دقیقه
مراقب نصیحت باشید
۳ دقیقه
قدرت گوش دادن با صبر و شکیبایى
۷ دقیقه
در تبسم کردن و خندیدن سرعت عمل به خرج دهید
۷ دقیقه
در تعریف و تحسین عجله کنید
۱۰ دقیقه
از اصل «وانمود سازى» استفاده کنید
۶ دقیقه
چه مى‌گویید و چگونه مى‌گویید
۳ دقیقه
نگاه کردن به جوانب سر و صورت
۹ دقیقه
هنر آرام حرف زدن
۴ دقیقه
فصاحت سکوت
۳ دقیقه
استفاده بیش از اندازه از اصوات، گیرایى را از میان مى‌برد
۶ دقیقه
با صداى خود دیگران را تحت تأثیر قرار دهید
۵ دقیقه
یک صحبت کننده گیرا باشید
۵ دقیقه
صحبت را هدایت کنید
۱۰ دقیقه
تکالیفتان را انجام بدهید
۵ دقیقه
توپ را در زمین آن‌ها نگه دارید
۶ دقیقه
توپ را نکشید
۷ دقیقه
با مخاطب خود همراه شوید
۴ دقیقه
به تمرین بها بدهید
۳ دقیقه
مهارت را به هنر تبدیل کنید
۴ دقیقه
اکنون نوبت شماست
۳ دقیقه
گیرایى را به حرکت درآورید
۱۵ دقیقه
قدرت گیرایى به هنگام برقرارى تماس تلفنى

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهامیرمحمد صمصامی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید

Reza Aslejeddian
۱۳۹۹/۱۰/۵
محتوای کتاب عالی بود، ولی ترجمه مشکل داشت یا برعکس ولی واقعا حرف‌هایی که توی این کتاب هست در کلاس‌های موفقیت هم استفاده می‌شه و نویسنده هم که مهارت خاصی داره در سمینار‌ها و... موفقیت.
ولی این رو باید بگم واقعا نحوه موزیک گذاری افتضاح هست،
در ابتدا 30 تا 60 ثانیه موزیک و در انتها هم همینطور برای
یک قسمت 3 دقیقه ای...
اصلا این همه موزیک نیاز نیست...
خلاصه که آزار دهنده و وقت گیر بود.
ممنون بابت زمانی که برای خوندن نظر گذاشتید:)
اسی مبی
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
بسیار راوی کند بیان هست من با سرعت ۲ برابر گوش کردم
۱ دقیقه اول هم موزیک!
یه ذره منطقی باشید من کتاب صوتی دانلود کردم نه کنسرت جدا از کندی راوی و موسیقی ۲ ستاره به محتوا نه چندان قوی نمونه ها
مولود معین
۱۳۹۸/۵/۸
باسلام. برای یک بار خواندن بد نیست. اصلا ترجمه روانی براش انجام نشده. حتی شنیدم که گوینده هم تلفظ اسم نویسنده معروف دیل کارنگی رو هم اشتباه گفت. اول و آخر هر فصل مدت پخش موسیقی خیلی طولانی بود. ولی برا اینکه یه دید کلی در مورد موضوع بفهمید بد نیست
arash shaikhkarami
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
کتاب خوبی بود. یعنی واقعا چیزهای برای من در این کتاب بود که یاد بگیرم البته بعضی وقتها الکی کشش می‌داد ولی از لحاظ انگیزشی خوب بود. هر فصل کتاب تقریبا ۱ دقیقه اهنگ داره و بعضی جاها با سرعت بیشتر گوش کردم ولی لذت بردم
نگار خانوم
۱۳۹۷/۹/۷
این کتاب عالیه من دنبال کتابهایی در حیطه‌ی مذاکره و متقاعد سازی بودم و الان این کتاب و کتاب مذاکره‌ی برایان تریسی رو هم زمان دارم گوش میدم و ترکیب این دو برای من فوق العادس.
Navid Nooraein
۱۳۹۸/۳/۲۸
در مجموع کتاب بدی نیست ولی ریتم کند و مونوتون و خسته کننده گوینده و استفاده بیش از حد از موسیقی در ابتدا و انتهای هر قسمت، باعث میشه که نسبت به کتاب اونقدر که باید علاقه نداشته باشم...
شهاب عیسی پور
۱۴۰۰/۱/۲
من نمیفهمم چرا یک کتاب صوتی ک برای شنود و تفهمیش نیاز به تمرکز داره چرا انقدر با موزیک‌های خشن و پرصدا ذهن شنونده رو باید مخدوش کنید.. شما فرض کنید قبل خواب در یک محیط آرام میخواهید کتاب گوش بدید نه موزیک رااااک
Nick نیک
۱۳۹۹/۲/۴
کتاب آیین دوستیابی دیل کارنگی در این زمینه خیلی بهتره. ولی گوش دادنش خالی از لطف نیست. انصافا صدای راوی دلنشینه
مشاهده همه نظرات ۱۲۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید

برای دریافت کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.