دانلود کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید

کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید اثر برایان تریسی به یکی از موضوعات روان‌شناختی انسان، یعنی متقاعد کردن دیگران در برابر خواسته‌های خود، می‌پردازد.

براى رسیدن به اوج باید جذابیت داشته باشید و تنها چیزى که نیاز دارید جذبه است. شما با یادگیری واقعیت‌های ساده درباره جذبه و گیرایى و استفاده از روش‌هایی که در این کتاب عنوان شده، مى‌توانید تا حد زیادى بر اثر بخشى تبادل‌ها و تعامل‌هاى خود با دیگران بیفزایید.

۸۵ درصد موفقیت شما در تجارت و کسب و کار به ارتباط مؤثر شما با دیگران بستگی دارد، کافى است روش‌ها و فنون برقرارى ارتباط را که مؤثرترین و نافذترین مردم در دنیاى امروز بر آن تسلط دارند، فراگیرید.

«معنای جذبه و گیرایی»، «جذبه و گیرایی در عمل» «کاری که جذبه و گیرایی می‌تواند انجام دهد»، «چگونه هر کسی را تحت تأثیر قرار دهیم»، «معجزه‌ی گوش دادن»، «نفوذ کلام بر مردان»، «نفوذ کلام بر زنان»، «جان کلام جذبه و گیرایی» عنوان برخی از فصل‌های کتاب راه نفوذ بر دل‌ها (The power of charm: how to win anyone over in any situation) است.

شما با آموختن واقعیات ساده درباره جذبه و گیرایى و استفاده از روش‌هاى این کتاب صوتی، مى‌توانید تا حدود زیادى بر اثر بخشى تبادل‌ها و تعامل‌هاى خود با دیگران بیفزایید. مى‌توانید با خانواده خود شروع کنید و آن را به هر کس که ملاقات مى‌کنید، تعمیم دهید.

«هوش اجتماعى» و یا توانایى تبادل و تعامل، صحبت کردن، مذاکره نمودن، متقاعد کردن دیگران، مهم‌ترین هوشى است که مى‌توانید داشته باشید. این هوشى است که مى‌توانید آن را پرورش بدهید. مى‌توانید بیاموزید که گرم، دوستانه و دوست داشتنى و جذاب باشید. کافى است روش‌ها و فنون برقرارى ارتباط را که مؤثرترین و نافذترین مردم دنیاى امروز بر آن اشراف دارند، بیاموزید.

«رمز» موفقیت ارتباط برقرارکنندگان بزرگ در اصل رمز و رازى نیست. این‌ها در نهایت روش‌هایى هستند که اثر بخشى کاربردشان در برقرارى ارتباط با دیگران به اثبات رسیده است. هدف این است که با دیگران به‌گونه‌اى ارتباط برقرار کنید و رفتارتان به‌گونه‌اى باشد که اشخاص با رویى گشاده پذیراى پیام شما باشند. بخواهند که بیشتر تحت تأثیر شما قرار بگیرند، خریدار شما باشند، با شما تجارت کنند، با شما روابط شخصى داشته باشند و به شکلى مثبت درباره‌تان فکر کنند.

در کتاب راه نفوذ بر دل‌ها، مى‌توانید موفق‌تر عمل کنید، پول بیشترى به دست آورید، سریع‌تر ارتقاى شغلى بگیرید، فروش بیشترى بکنید، در مذاکرات بیشترى مؤثر واقع شوید، روى دیگران بیشتر نفوذ کنید و با هر کسى که ملاقات مى‌کنید، اثر گذار باشید. توانایى شما در نفوذ گذاشتن بر دیگران، دوست داشتنى بودن و خوشایند واقع شدن، بیش از هر کیفیت دیگرى درهاى بیشترى را به رویتان مى‌گشاید. هر چه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، هر چه بیشتر گرم و صمیمانه درباره‌تان بیندیشند، بیشتر به دیدن شما راغب مى‌شوند، بیشتر به حرف‌هایتان گوش مى‌دهند، بیشتر مى‌خواهند در حضور شما باشند و شما را به حضور خود دعوت کنند.

هدف کتاب حاضر این است که با دیگران به گونه‌ای ارتباط برقرار کنید و رفتارتان به گونه‌ای باشد که اشخاص با رویی گشاده پذیرای پیام شما باشند. بخواهند که بیشتر تحت تأثیر شما قرار بگیرند، خریدار شما باشند، با شما تجارت کنند، با شما روابط شخصی داشته باشند و به شکلی مثبت درباره‌تان فکر کنند.

برایان تریسی (Brian Tracy) در زمستان سرد سال 1944 در شهر ونکوور کانادا بدنیا آمده است. اهل درس نبود و خیلی زود مدرسه را نیمه تمام رها کرد تا به دنبال کسب پول برود چون خانواده واقعا فقیری داشت. یک روز سوالی سرنوشت ساز به ذهنش رسید: چرا با وجود سخت کار کردنم، دیگران از من جلوترند؟ مهم ترین نکته‌ای که برایان در دوران بحران زندگی‌اش کشف کرد‌، این بود که انسان، هروقت بخواهد می‌تواند بندگی‌اش را تغییر دهد.

برایان تریسی سخنرانی برجسته، مربی و مشاور کارآزموده و مدیر شرکت بین المللی برایان تریسی (Brian Tracy International) است. او یک میلیونر خود ساخته است.

 ۴ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۲۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
معناى جذبه و گیرایى
۶ دقیقه
جذبه و گیرایى در عمل
۶ دقیقه
کارى که جذبه و گیرایى مى‌تواند انجام دهد
۱۲ دقیقه
چگونه هر کسى را تحت تأثیر قرار دهیم
۱۳ دقیقه
معجزه گوش دادن
۶ دقیقه
نفوذ کلام بر زنان
۶ دقیقه
نفوذ کلام بر مردان
۹ دقیقه
جان کلام جذبه و گیرایى
۶ دقیقه
قدرت توجه
۷ دقیقه
علامت اول: تماس چشمى
۵ دقیقه
علامت دوم: سوسو زدن
۴ دقیقه
علامت سوم: متمایل کردن سر
۶ دقیقه
علامت چهارم: سر را به علامت تأیید پایین آوردن
۸ دقیقه
علامت پنجم: زبان تن
۶ دقیقه
علامت ششم: زبان تنى که باید از آن اجتناب کنید
۳ دقیقه
علامت هفتم: اطمینان خاطر دادن صوتى
۴ دقیقه
علامت هشتم: اطمینان خاطر دادن کلامى
۷ دقیقه
گیرا بودن را با دوستانتان تمرین کنید
۵ دقیقه
مراقب نصیحت باشید
۳ دقیقه
قدرت گوش دادن با صبر و شکیبایى
۷ دقیقه
در تبسم کردن و خندیدن سرعت عمل به خرج دهید
۷ دقیقه
در تعریف و تحسین عجله کنید
۱۰ دقیقه
از اصل «وانمود سازى» استفاده کنید
۶ دقیقه
چه مى‌گویید و چگونه مى‌گویید
۳ دقیقه
نگاه کردن به جوانب سر و صورت
۹ دقیقه
هنر آرام حرف زدن
۴ دقیقه
فصاحت سکوت
۳ دقیقه
استفاده بیش از اندازه از اصوات، گیرایى را از میان مى‌برد
۶ دقیقه
با صداى خود دیگران را تحت تأثیر قرار دهید
۵ دقیقه
یک صحبت کننده گیرا باشید
۵ دقیقه
صحبت را هدایت کنید
۱۰ دقیقه
تکالیفتان را انجام بدهید
۵ دقیقه
توپ را در زمین آن‌ها نگه دارید
۶ دقیقه
توپ را نکشید
۷ دقیقه
با مخاطب خود همراه شوید
۴ دقیقه
به تمرین بها بدهید
۳ دقیقه
مهارت را به هنر تبدیل کنید
۴ دقیقه
اکنون نوبت شماست
۳ دقیقه
گیرایى را به حرکت درآورید
۱۵ دقیقه
قدرت گیرایى به هنگام برقرارى تماس تلفنى

راهنمای دانلود کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید

برای دانلود کتاب صوتی راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راه نفوذ بر دل‌ها: چگونه دیگران را متقاعد کنید
اسی مبی
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
بسیار راوی کند بیان هست من با سرعت ۲ برابر گوش کردم
۱ دقیقه اول هم موزیک!
یه ذره منطقی باشید من کتاب صوتی دانلود کردم نه کنسرت جدا از کندی راوی و موسیقی ۲ ستاره به محتوا نه چندان قوی نمونه ها
فریبا جمشیدی
۱۳۹۷/۷/۳۰
عالی بود
فریما اخوان
۱۳۹۷/۸/۱۴
ممنون که کتابها رو صوتی می‌کنید
🙏🏻🙏🏻
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰۶)