دانلود کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی

برایان تریسی در کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی، به شما شیوه‌ها و راهکارهای مفیدی ارائه می‌کند تا با بهره‌گیری از آن‌ها بتوانید درآمد و دارایی‌های خود را چندین برابر نمایید.

درباره‌ی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی:

بسیاری از مردم آگاهی ندارند که در برجسته‌ترین دوران تاریخ برای کار کردن و درآمدزایی متولد شده‌اند. هیچ‌گاه در تاریخ بشری افرادی با این اندازه تفاوت و جایگاه‌های گوناگون نتوانسته‌اند از ثروت بالایی برخوردار باشند. اگر شنونده این کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی (Achieving Financial Independence) هستید یعنی فرصت موفقیت شما از دیگران بیشتر است چون این کتاب شما را به سمت موفقیت سوق می‌دهد. در گذشته همیشه ثروت در اختیار تعداد محدودی از انسان‌های جامعه بود و دیگر اشخاص جامعه امکان دسترسی به آن را نداشتند. با عملی کردن راهکارهای این کتاب صوتی، باهوش‌تر، حسابگرتر، منطقی‌تر و واقع‌بین‌تر می‌شوید و در کارهایتان و شیوه‌های دستیابی به استقلال مالی نیز موفق‌تر می‌شوید.

انسان‌هایی که به موفقیت‌های عظیمی در زندگی رسیده‌اند، از چندین ویژگی شخصیتی مشترک برخوردار هستند. با تحلیل، بررسی و شناخت این خصوصیات شما می‌توانید دریابید که موفقیت در گذشته چگونه بوده و شما امروز برای دستیابی به اهداف‌تان باید چه کارهایی انجام دهید. مهم‌تر از همه، انسان‌های موفق در کسب‌وکارهای گوناگون، راه دستیابی به موفقیت را در ذهن خود ترسیم کرده‌اند تا اشخاص بتوانند با طی کردن آن از پتانسیل‌های خود بهره ببرند. در نتیجه یک شیوه بسیار ساده برای دستیابی به موفقیت وجود دارد:‌ برای دستیابی به موفقیت، اصول مشابه از آنچه که دیگران انجام داده‌اند را در حرفه خود به کار ببرید.

شنیدن کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی برای افرادی که در ابتدای راه استقلال و رشد هستند مناسب است، زیرا به آن‌ها کمک می‌کند از گام‌های اولیه بهترین و عاقلانه‌ترین تصمیم را بگیرند.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای معروف و سخنرانی برجسته در حوزه‌ی موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای گوناگونی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. برایان تریسی به مدت 30 سال موضوعاتی مانند: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل نموده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب به رشته‌ی تحریر درآورده که اغلب آثارش به زبان‌های گوناگون ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز به همراه داشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در قسمتی از کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی می‌شنویم:

برای پول ارزش قائل باشید، پول برای خودش شخصیت دارد، به ویژه پولی که از راه صحیح به دست آمده باشد، پس هر جایی نمی‌رود، فقط جایی می‌رود که به او احترام گذاشته شود، پس در جایی که قدرش را ندانند نمی‌ماند. پس پول جایی می‌رود که به او عشق ورزیده شود. جایی که به او احترام گذاشته و ستایش شود.

 ۵۰ دقیقه، ۱۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول
۱۶ دقیقه
بخش دوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی

برای دانلود کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رسیدن به استقلال مالی
فراز همایون منش
۱۳۹۹/۵/۱۳
بسیار روان، ساده و قبل درک و عمل و همراه با ایجاد انگیزه.
محسن مسعودیان
۱۳۹۹/۹/۱۴
چند سال پس انداز، بعد از چند سال اون پول که پس انداز شده هیچ ارزشی تو ایران نداره، ینی فقط روی تردمیل قدم برداشتیم
مریم ماپار
۱۳۹۹/۷/۲۶
این ک داره گدا بازی به ادم یاد میده البته من فقط نسخه نمونه رو گوش دادم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)