دانلود کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس

کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس اثر کتی کی و کلیر شیپمن، به شکلی الهام‌بخش، ریزبین و متقاعد کننده نشان می‌دهد که زنان، اگر روی غرایزشان کار کنند و جرأت داشته باشند و درست عمل کنند، می‌توانند شاهد دگرگونی زندگی‌شان بر پایه اعتماد به نفس باشند.

این کتاب از جمله پرفروش‌ترین کتاب لیست نیویورک تایمز و آمازون در زمینه‌های خودیاری و زنان است. کتاب رمز اعتماد به نفس توسط مهسا ساعی شیرازی ترجمه و با صدای شیوای بهنوش قنبری روایت می‌شود.

به دنبال موفقیت دو کتاب «تغییر مسیر» و «چرا زنان باید بر دنیا حکومت کنند»، نویسندگان کتاب پرطرفدار «ویمنامیکس» بر آن شدند که دستورالعملی آگاهی بخش و کاربردی برای درک اهمیت اعتماد به نفس و فراگیری چگونگی دریافت آن را در اختیار زنان از هر سن و سال و مرتبه شغلی قرار دهند.

امروزه زنان شاغل بیش از همیشه کارآزموده و لایقند. ولی همچنان در محیط کار، این مردان هستند که مسلطند. کلیر شیپ‌مَن و کَتی کِی، نویسندگان کتاب رمز اعتماد به نفس (The Confidence Code)، در این کتاب علت اصلی این مسئله را اعتماد به نفس دانسته‌اند.

کتی کِی (Katty Kay) و کلیر شیپ‌مَن (Claire Shipman) با تلفیق تحقیقات فوق پیشرفته در زمینه ژنتیک، جنسیت، رفتار و شناخت، با مثال‌هایی از زندگی شخصی خودشان و دیگر زنان موفق در عرصه سیاست، رسانه و تجارت، از توصیه صرف به زنان در خصوص نفوذ و عرض اندام، پا فراتر گذاشته و به جای آن توصیه‌های کاربردی و انگیزه لازم برای پر کردن فاصله‌ها و دستیابی به شغلی (و سایر اهدافی) که می‌خواهند و شایستگی آن را دارند به آنان ارائه می‌دهند.

در بخشی از کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس می‌شنویم:

ما باید بر سیاهه‌های شک و تردید که در خود پنهان کرده و حتی گاهی آن‌ها را پرورش می‌دهیم، غلبه کنیم. اعتماد به نفس دیگر مسئله‌ای حاشیه‌ای نیست، بلکه اصل قضیه است.

ممکن است معتقد باشیم که سخت کار کردن، توجه به همه جزئیات و همه‌چیز را در حد کمال انجام دادن، مصالحی است که با آن می‌توان یک شغل خوب ساخت یا تصور کنیم که اعتماد به نفس بیش از حد به نتایج مخربی می‌انجامد. در واقع معمولاً خلاف این تفکر صحیح است.

 ۹ ساعت، ۳۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
مقدمه
۶۲ دقیقه
فصل اول
۶۸ دقیقه
فصل دوم
۷۷ دقیقه
فصل سوم
۸۶ دقیقه
فصل چهارم
۵۱ دقیقه
فصل پنجم
۶۵ دقیقه
فصل ششم
۵۴ دقیقه
فصل هفتم
۳۶ دقیقه
فصل هشتم
۱۱ دقیقه
یادداشت

راهنمای دانلود کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس

برای دانلود کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رمز اعتماد به نفس

نظرات کتاب صوتی رمز اعتماد به نفس

مهسا س.ش.
۱۳۹۹/۴/۱۰
سلام. بنده در جایگاه مترجم این کتاب، تشکر ویژه‌ای دارم از نویسندگان دقیق و ریز بین، که کتاب رو فصل به فصل به زیبایی پیش بردند و باید بگم خودم در خلال ترجمه‌ی اون، تغیرات بنیادینی رو چه در مورد خودم و چه در حوزه رفتار با دخترم احساس کردم. تعاریف خاص و گاها متفاوتی که از اعتماد به نفس ارائه شده گاهی موجبات خوشحالی و گاهی ناامیدی منتج به تغیر رو فراهم میاره. من به عنوان کسی که مالک حقوق معنوی (و نه مادی) کتاب هست خوندن این کتاب رو به خانومها و دختر خانومها و حتی آقایونی که احیانا از کمبود اعتماد به نفس رنج میبرند توصیه میکنم تا به امید خدا بتونیم در آینده نسلی قوی و متکی به نفس در این کشور پرورش بدیم. به امید فردایی روشنتر.
setare sadeqhi
۱۳۹۷/۶/۲
نویسنده در قالب مثالها و نکته‌های که از مصاحبه با زنان قدرتمند داشته نکات زیر و خوبی رو گوشزد می‌کنه. و حفره‌های تربیتی و گفتاری و فرهنگی رو در مورد عدم اعتماد به نفس زنان نمایان می‌کنه. ارزش نکته برداری و چند بار شنیدن رو داره. ممنونم از گوینده محترم
آزاده بیرانوند
۱۳۹۹/۱/۱۴
خیلی عالیه خیلی جامع با توضیحات کافی من تا حالا واقعا معنی اعتماد ب نفس رو نمیدونستم با اینکه زیاد مطالعه کرده بودم ولی این کتاب جمع بندی خیلی خوبی از تمام جنبه‌های اعتماد ب نفس هست
مشاهد همه نظرات (۹)