دانلود کتاب صوتی رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

ریچارد کوئک در کتاب صوتی رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای، به شما روش‌ها و کاربردهای عملی و مفیدی در جهت پیروزی در بازاریابی شبکه‌ای می‌آموزد.

موفقیت یک حق انتخاب است. کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای (The insider secrets to Network Marketing)، در شما "ذهنیت یک میلیونر" را به‌ وجود خواهد آورد که برای رسیدن به موفقیت به آن نیازمندید.

این کتاب یک راهنمای آموزشی مناسب برای تجارت بازاریابی شبکه‌ای و MLM (بازارداری چند سطحی یا چندلایه‌ای) است. ایده‌ها و استراتژی‌هایی که در این کتاب صوتی آمده است، ساده، مؤثر و نتیجه بخش‌اند، چه برای مبتدیان در کار NM و چه برای حرفه‌ای‌ها راهنمای مناسبی است.

این کتاب صوتی یک سیستم ساده را به همراه راهبردهای مورد نیاز موفقّیت در 90 روز نخست فعالیت در بازاریابی شبکه‌ای برای مبتدیان آشکار می‌سازد. نود روز نخست بسیار حیاتی است زیرا اگر برای کسب موفقیت در این زمان برنامه‌ریزی کرده باشید، به احتمال فراوان برای مدت مدیدی یک شبکه‌ساز باقی خواهید ماند.

ریچارد کوئک (Richard Quek) کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای را با هدف ارائه‌ی ایده‌ها و استراتژی‌های ساده‌ای که لازمه‌ی موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای است نگاشته و انتظار می‌رود که بازاریابی شبکه‌ای را برای شما ساده، لذت بخّش، مهیج و البته «سودآور»‌تر کند.

این کتاب صوتی برای هر شبکه‌سازی ضروری است. ایده‌ها و راهبردهای ارائه شده در کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای، پایه‌ی خوبی برای تجارت بازاریابی شبکه‌ای یا بازاریابی چند سطحی شما خواهد بود.

 ۳ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۱۹۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۲۸ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم
۱۷ دقیقه
بخش چهارم
۱۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۱ دقیقه
بخش ششم
۳۳ دقیقه
بخش هفتم
۱۳ دقیقه
بخش هشتم
۱۰ دقیقه
بخش نهم
۸ دقیقه
بخش دهم
۸ دقیقه
بخش یازدهم
۲۵ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۶ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۱ دقیقه
بخش چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

برای دانلود کتاب صوتی رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

نظرات کتاب صوتی رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

Shahryar Matin
۱۳۹۸/۸/۲۳
با درود و ارادت
کتابی بسیار کارا و کاربردی برای کسانی که میخواهند موفقیت را در بازاریابی شبکه‌ای تجربه کنند. پیروز و پاینده باشید.
راحله تابع
۱۴۰۰/۱/۵
بسیار بسیار مفید بود. نکات عالی، راهکار و مثال‌های کاربردی. واقعا ارزش خوندن داره. به نظرم میتونه بهترین هدیه برای افراد سازمانمون در نتورک مارکتینگ باشه👌👌
سمانه رمضان زاده
۱۳۹۹/۳/۱۲
عالی وبازبان گویا نکته‌های کلیدی رابیان میکندوبه تمامی سوالاتی که درذهنم بود. دراین کتاب پاسخ دادوابهاماتم رابرطرف کرد👌🏻
مشاهد همه نظرات (۱۹)