دانلود کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن

کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن مجموعه‌ای از نکات ارزشمند و کاربردی درباره آرامش ذهن انسان‌هاست که به همت موسی زمان زاده دربان و محمد جولایی تهرانی گردآوری شده و به شما کمک می‌کند تا از ظرفیت هوش و مغز خود بهترین استفاده را ببرید.

درباره کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن:

تمامی اعمال و حرکاتی که انجام می‌دهید از توانایی‌های ذهن شما ناشی می‌شود و زمانی که ذهن‌تان آرام‌تر باشد و بتواند بر روی مسائل مختلف تمرکز کافی را داشته باشد، کیفیت رابطه‌ها و برخوردهای مردم با یکدیگر بهتر می‌شود. کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن نیز می‌تواند در این مسیر همراه شما باشد و با کمک راهکارهای مهمی که ارائه می‌دهد، وضعیت روحی و آرامش ذهنی شما را بهبود ببخشد.

کتاب رهایی از زندان ذهن نقل قول‌هایی از افراد باهوش را نیز گردآوری کرده که با شنیدن آن می‌توانید آرامش و شادی را در زندگی‌تان جست‌وجو کنید و ذهن‌تان را به یک آرامش همیشگی برسانید. در این صورت است که شرایط جامعه نیز بهبود پیدا می‌کند و تنش و خشونت کمتری در آن دیده می‌شود.

کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید ذهنی آرام و بدون دغدغه داشته باشید و نحوه کنترل و مدیریت اضطراب‌های درونی و بیرونی را یاد بگیرید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن می‌شنویم:

یک استاد بزرگ آشپزی را می‌شناسم که پیشتر مدیر یک شرکت بزرگ کامپیوتری بود. او در آن زمان و در کنار شغل مدیریتی خود هر وقت فرصتی به دست می‌آورد، غذای جدید درست می‌کرد. چند سال قبل وقتی از شرکت کامپیوتری‌اش اخراجش کردند، بلافاصله و بدون هیچ وقفه‌ای به سراغ آشپزی رفت و در عرض کمتر از دو ماه، رستوران شخصی‌اش را افتتاح کرد و در ادامه در کمتر از سه سال توانست چندین شعبه در شهرهای بزرگ تاسیس کند.

او در حال حاضر آشپزخانه‌ای دارد که قادر است غذای بسیاری از شرکت‌ها را تامین کند که البته یکی از این شرکت‌ها همان شرکت کامپیوتری‌ست که سال‌ها قبل او را اخراج کرده بود.

او خودش می‌گفت که هدف واقعی زندگی‌اش را پس از سال‌ها پیدا کرده است و معتقد بود که ذاتا آشپز آفریده شده است تا غذاهای جدید بپزد و انسان‌ها را شاد کند.

 ۵۶ دقیقه، ۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۲۵ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن

برای دانلود کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رهایی از زندان ذهن

نظرات کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن

الناز ضرغام
۱۴۰۰/۱/۴
اصلا پیشنهاد خریدش رو نمیدم چون اصلا اونجوری که از کتاب انتظار است موضوعی نداره از کتاب‌های مختلف یک جمله انتخاب کرده گفته انگار میخوان کتاب‌های دیگر رو معرفی کنند
فاطمه دشتی
۱۴۰۰/۱/۱۸
اصلا کتابی را که انتظار میره نیست
فقط نوت برداری از کتاب‌های مختلف هست از خود نویسنده مطلبی نیست.
آدینه رنجبری
۱۴۰۰/۱/۲
عنوان کتاب کپی برداری شده و خود کتاب هم چیزی نیست جز جملات انگیزشی که هیچ ربطی به هم ندارن
مشاهد همه نظرات (۱۳)