دانلود کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها

کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها نوشته رابین شارما، در قالب یک داستان پرکشش درس‌هایی را برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق و حرفه‌ای ارائه می‌دهد و مهارت‌های لازم را به شما می‌آموزد.

در این اثر برجسته که در دنباله کتاب پرفروش راهبی که فراری‌اش را فروخت نوشته شده است، رابین شارما (Robin S Sharma) استاد راهبری و سخنور معروف روشی قدم به قدم برای بازگرداندن اعتماد، تعهد و روحیه به سازمان شما و در عین حال تغییر روش زندگی‌تان ارائه می‌کند.

شارما با بینش باورنکردنی و سادگی ستودنی‌اش، خرد جاودانه مدیران آرمان‌گرا را در هشت درس عملی در کتاب رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت (Leadership wisdom from the monk who sold his Ferrari) ارائه کرده که مدیران، کارآفرینان و راهبرها می‌توانند به سادگی و بلافاصله از آن‌ها استفاده کرده تا در این دوران پردلهره، روحیه‌ها را افزایش دهند، وفاداری را تقویت کنند، سطح تولید را بالا ببرند و زندگی شخصی خود را بهبود ببخشند.

این کتاب در قالب یک داستان ساده به نگارش درآمده و اثری است که شما را به شدت تکان می‌دهد و در شما اشتیاق و انگیزه‌ای برای تبدیل شدن به یک مدیر ستودنی و مثال‌زدنی و موفق ایجاد می‌کند.

برخلاف گذشته که نظریه‌پردازان عرصه منابع انسانی و مدیریت معتقد بودند راهبران بزرگ افرادی با توانایی‌ها و قابلیت‌های خاص و ویژه هستند، امروزه این باور وجود ندارد. راهبری بدون انگیزه و کوشش و خودبه‌خود ایجاد نمی‌شود، راهبری خردمندانه نیرویی انسانی است که به آموزش همیشگی و تلاش پیوسته برای درونی کردن آموزه‌ها و بدل کردن تجارب شخصی و جمعی به حکمت و خرد و سپس به‌کار بردن خرد پرورش یافته در دنیای تجارت و کسب و کار یا هر حرفه دیگری نیازمند است.

رابین شارما در این کتاب، داستان پرکشش جولیان و پیتر را روایت می‌کند و خرد و حکمتی که از استادان فرزانه‌ی شیوانا و حکمت شرق در زمینه کوچینگ و مدیریت نیروی انسانی آموخته بود را به شما انتقال می‌دهد تا به شناختی همه سویه از خود، اطرافیان و افرادی که با شما یا برای شما کار می‌کنند دست یابید.

با رابین شارما بیشتر آشنا شویم:

رابین شارما سخنران و نویسنده مشهور کانادایی با اصالت هندی در سال 1965 متولد شد. پدرش بومی ایالت هندی جامو و کشمیر و مادرش نیز اصالت هندی داشت. او تا 25 سالگی به شغل وکالت مشغول بود و بعد در سال 1994 اولین کتاب خود با نام اَبَر زندگی، با موضوع مدیریت استرس و معنویت را منتشر کرد.

شارما کتاب‌های پرفروش بسیاری در زمینه کارشناس رهبری و توسعه شخصی به رشته تحریر درآورده است. نظریه‌های وی در مورد تسلط بر نفس و فضیلت سازمانی به میلیون‌ها نفر در 35 کشور دنیا و شرکت‌هایی مثل آی‌بی‌ام، پاناسونیک، فدکس، جنرال‌موتورز و نایکی کمک کرده است.

از آثار دیگر او می‌توان به راهبی که فراری‌اش را فروخت، وقتی بمیری چه کسی گریه خواهد کرد، 200 رمز موفقیت و تسلط بر نفس، زندگی میلیونی، با راهبی که فراری‌اش را فروخت سرنوشتت را کشف کن و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت می‌شنویم:

صحنه عجیبی بود. الان که به آن روز می‌اندیشم، آنچه را اتفاق افتاد باور نمی‌کنم. تازه از جلسه‌ای که هر دوشنبه صبح با مدیران شرکتم داریم بیرون آمده بودم و در آن شنیده بودم که اوضاع گلوبال‌ویو رو به وخامت است. در جلسه یکی از مدیرها گفت بعضی از برنامه‌نویس‌هایمان تصمیم دارند به یک کشور کوچک‌تر بروند تا در آن بیشتر قدر زحماتشان دانسته شود. همین‌طور گفت روابط بین مدیران و کارمندان روز به روز پرتنش‌تر می‌شود و با عصبانیت گفت دیگر به ما اعتماد ندارند.

مدیر دیگری اضافه کرد: «موضوع فقط این نیست. اینجا دیگه کار گروهی معنی نداره. قبلاً که شرکت کوچیکی بودیم همه به هم کمک می‌کردند. کارمندا وظیفه خودشون رو خالصانه انجام می‌دادند. یادم میاد اون روزا اگه به سررسید تحویل سفارش می‌رسیدیم، همه با هم تا دیروقت کار می‌کردیم. حتی زمان‌هایی رو به یاد میارم که مدیرا و برنامه‌نویسا آستیناشونو بالا می‌زدن و به کارگرا کمک می‌کردند تا جعبه‌ها رو تو کامیون‌های حمل بار بذارند. الان هر کس به فکر خودشه. نمی‌تونم این وضع رو تحمل کنم.»

 ۸ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۲۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۲ دقیقه
درباره‌ی رابین‌ شارما
۱ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
فصل 1 - حرکتی خارق‌العاده به سوی موفقیت
۱۷ دقیقه
فصل 2 - راهبی در باغ گل سرخ دفتر کارم
۲۰ دقیقه
فصل 3 - دگرگونی معجزه‌آسای دلاوری حقوقی
۱۹ دقیقه
فصل 4 - خرد بینش راهبری - قسمت اول
۱۶ دقیقه
فصل 4 - قسمت دوم
۳۰ دقیقه
راه و رسم یک - چک حقوق را با هدف جفت کنید - فصل 5: رسم تمرکز بر آینده
۱۸ دقیقه
راه و رسم یک - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
راه و رسم یک - قسمت سوم
۲۱ دقیقه
راه و رسم دو - با درایت اداره کنید، با دل و جان مدیریت کنید - فصل 6: راه و رسم ارتباطات انسانی
۱۸ دقیقه
راه و رسم دو - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
راه و رسم دو - قسمت سوم
۳۰ دقیقه
راه و رسم سه - روزانه پاداش دهید، بی‌وقفه بازشناسید - فصل 7: راه و رسم یکپارچگی گروه
۲۲ دقیقه
راه و رسم سه - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
راه و رسم چهار - تسلیم تغییر بشوید - فصل 8: راه و رسم سازگاری و مدیریت تغییر
۱۹ دقیقه
راه و رسم چهار - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
راه و رسم چهار - قسمت سوم
۲۸ دقیقه
راه و رسم پنج - روی ارزنده‌‏ها تمرکز کنید - فصل 9: راه و رسم مؤثر بودن شخصی
۲۱ دقیقه
راه و رسم پنج - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
راه و رسم شش - راهبر، خودت را هدایت کن - فصل 10: راه و رسم خودراهبری
۱۸ دقیقه
راه و رسم شش - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
راه و رسم شش - قسمت سوم
۲۲ دقیقه
راه و رسم هفت - ببینید آنچه را همه می‏‌بینند، بیندیشید به آنچه هیچ‌کس نمی‌اندیشد - فصل 11: راه و رسم خلاقیت و نوآوری
۱۷ دقیقه
راه و رسم هفت - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
راه و رسم هشت - راهبری را به بازمانده‌ها متصل کنید - فصل 12: راه و رسم اعطا و اهمیت

راهنمای دانلود کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها

برای دانلود کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها

نظرات کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها

رضا اسماعیل پور
۱۳۹۹/۷/۲۴
سلام
کتاب بسیار خوبی در رابطه با رهبری در سازمانها است. اول اینکه چک حقوق را براساس اهداف پرداخت کنید. در برابر تغییر مقاومت نکنید و با آن سازگار شوید. پاداش بر اساس سلیقه پرسنل بدهید و مرتبا آن‌ها را بازشناسید. ما در این دنیا هستیم تا کاری برای نسلهای آینده انجام دهیم و نکات زیبای دیگر.
مامک ناصح
۱۳۹۹/۴/۳۰
بسیار مفید مخصوصا در حیطه مدیریت و سازمان نویسنده با روح و روان واقعا بازی میکنه
مشاهد همه نظرات (۲)