دانلود کتاب صوتی زن آقا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن آقا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زن آقا

کتاب صوتی زن آقا نوشته‌ی زهرا کاردانی با روایتی صادقانه و بی‌آلایش از سبک زندگی‌ خانواده‌های جامعه‌ی روحانیت می‌گوید. شما با شنیدن این سفرنامه در خصوص سبک زندگی و طرز تفکر این افراد اطلاعات بیشتری به دست می‌آورید.

زن و شوهری طلبه هر سال در ماه‌های رمضان و محرم برای تبلیغات مذهبی به نقاط مختلف ایران سفر می‌کنند. کتاب زن آقا شرح سفر 30 روزه‌ی این خانواده به یکی از روستاهای جنوب ایران در سال 1396 است. زهرا کاردانی با زبان و ادبیاتی صادقانه تمام وقایع را شرح می‌دهد و تصاویری که در پایان کتاب وجود دارد به باورپذیری داستان می‌افزاید.

نویسنده در این کتاب با دقت فراوان جزئیات زندگی، روابط و آداب و رسوم مردم این روستای جنوبی را توضیح می‌دهد اما تمرکز اصلی داستان، بیش از هر چیزی بر سبک زندگی واقعی خانواده‌های جامعه‌ی روحانیت است.

زهرا کاردانی در یکی از برنامه‌های رونمایی کتاب زن‌آقا چنین اظهار داشت:

«هدف از اینکه کتاب را چاپ کردم رساندن روایت و صدای خانواده‌های طلبه است به خصوص همسر آیت‌الله‌ها که به گوش عموم جامعه برسانم.»

در بخشی از کتاب صوتی زن‌آقا می‌شنویم:

سید جیب‌‏هایش را خالی کرده بود روی اُپن آشپرخانه و ایستاده بود جلوی کولر گازی. اپن آشپزخانه یک تکه سنگ خاکستری بود که چسبانده بودنش روی یک دیوار آجریِ نصفه‏‌نیمه. انگشترها و تسبیح و شانه جیبی‏‌اش را برداشتم و گذاشتم روی یخچال سبزِ آزمایش و گفتم: «اینا رو ول می‌‏کنی این بالا، بعد که علی برشون می‌‏داره شاکی می‌‏شی»

سید برنگشت. همان‌‏طور خیره مانده بود به کولر که با صدجور سر‏و‏صدا و لق‏لق خانه را خنک می‏‌کرد. یک پاکت سربسته سفید مانده بود روی اپن. یک نفر با یک برگ کاغذ دفتر و چسب نواری درستش کرده بود.

حالا کو تا آخر ماه؟ کی بهت پاکت داده؟

برگشت. نیم‏‌نگاهی به پاکت توی دستم انداخت و نبات را از روی زمین بلند کرد.

این بنده‏ خدایی که صبحا می‌‏آد درِ خونه داده. التماس دعا داره انگار. چرا تموم نمی‌‏شه این برنامه‌‏ها؟

چند روز پیش سید روی منبر گفته بود که دعانویس نیست. همه را قسم داده بود که برای دعانویسی و ذکر نیایند درِ خانه. مردم احترام کرده بودند و دیگر خبری از مراجعات نبود. فقط یک نفر مانده بود. صبح بعد از نماز صبح می‏‌آمد، به سید زنگ می‌‏زد، نامه می‏‌داد و پاشنه در می‏‌کَند که کمکش کنیم.

سید خسته بود. ترسیده بود. حتی حوصله نکرد نام‌ه‏اش را نگاه کند. کنجکاوی من نمی‌‏گذاشت نام‌ه‏ای سربسته بماند. مرد نوشته بود دو سال است که سردرد دارد؛ پیش همه جور پزشکی رفته و همه جور آزمایشی داده؛ توی عکس‌‏ها و آزمایش‌‏ها ظاهراً همه چیز طبیعی‏ است و مشکلی ندارد، ولی سردرد قطع نمی‏‌شود و خلاصه هیچ‌‏کس سر درنیاورده که مشکلش چیست.

گفته بود که کل ‏مراد برای درمان دردش پنج میلیون خواسته و اگر او همه طلاهای زنش را بفروشد سرجمع دو میلیون هم ندارد که به او بدهد. تقاضای دعا کرده بود از سید. آخر نامه هم کلی قسم و آیه داده بود که برایش دعا کند.

به سید که گفتم، رفت توی فکر. بچه‌‏ها خواب بودند. داشت توی روشنایی آشپزخانه دعای افتتاح می‌‏خواند.

 ۳ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۱۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۱ دقیقه
بخش اول
۳۸ دقیقه
بخش دوم
۴۲ دقیقه
بخش سوم
۴۴ دقیقه
بخش چهارم
۴۶ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی زن آقا

برای دانلود کتاب صوتی زن آقا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زن آقا
مهشید حسن زاده
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
روایت داستان قشنگ و شنیدنی بود، صدای خانم کاردان بسیار گرم و دلنشین بود. بسیار لذت بردم. فقط حضور سید در داستان کمرنگ بود.
محمد نظردوست
۱۳۹۸/۱۱/۳
خیلی کتاب عالی و خوبی بود😀
زهرا عبدالهی
۱۳۹۹/۲/۲۱
عالی بود خوشم اومد👍👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)