معرفی و دانلود کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟

عکس جلد کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟

آیا تابه‌حال وسوسه شده‌اید که تسلیم شوید و دیگر تلاش نکنید؟ اگر دوست دارید بدانید در این مواقع چه‌کار کنید و چگونه ادامه بدهید، کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟ به قلم مارتین میدوز یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان وال‌استریت ژورنال، به شما راهکارهایی نشان می‌دهد که با کمک آن‌ها دیگر هرگز از اهدافتان دست نکشید و تسلیم نشوید.

درباره کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید:

اگر مصاحبه‌هایی را که با موفق‌ترین افراد جهان انجام شده، مرور کنید، یک توصیه پیدا می‌کنید که تقریباً همهٔ آن‌ها در موضوعی مشترک هستند و آن این است که «هرگز از اهداف خود دست نکشید.» از این وضعیت معمولاً با اصطلاح سرسختی (Grit) یاد می‌شود. این کلمه به معنی توانایی ادامه دادن با وجود شکست‌های مختلف است. اما این امر چگونه ممکن می‌شود؟ اصلاً سرسختی دقیقاً به چه معنا است؟

شاید تابه‌حال این تجربه را داشته باشید که در زمان روبه‌رویی با مشکلات بزرگ زندگی استقامت ورزیده‌اید. یا هنگامی که در آستانهٔ فرسودگی قرار داشتید، بازهم به راه خود ادامه دادید؛ باوجود اینکه می‌دانستید هنوز پاداشی برای تلاش‌هایتان دریافت نکرده‌اید. بسیاری از کتاب‌های کلیشه‌ای که در زمینه خودیاری نوشته شده‌اند، درمورد تسلیم نشدن و ادامه دادن صحبت می‌کنند اما در انتها هیچ راهکاری ارائه نمی‌کنند.

مارتین میدوز تصمیم گرفته شما را با راهکارهایی آشنا کند که با کمک آن‌ها بتوانید بهترین عملکرد خود را ارائه کنید و به اهدافتان پایبند باشید. او در کتاب صوتی سرسختی به شما این اطمینان را می‌دهد که خبری از توصیه‌های انگیزشی مبهم نیست و قطعا راهکارهای کارآمدی را معرفی خواهد کرد.

با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید روی اهداف درست تمرکز کنید. اگر هدف درست خود را پیدا کنید، دیگر تسلیم نمی‌شوید و مطمئن خواهید بود که به چیزی که می‌خواهید می‌رسید. امری که می‌تواند بر روی احساسی که نسبت به خودتان دارید اثر بگذارد چیزی نیست جز خودکارآمدی و باور قطعی به توانایی‌هایتان. اما خودکارآمدی به چه معنی است؟

خودکارآمدی به این معنی است که فرد به قابلیت‌های خود برای سازمان‌دهی و اجرای برنامه‌هایش باور قلبی دارد. یعنی آن‌قدر به توانایی‌های خود ایمان داشته باشید که می‌دانید قرار است در یک موقعیت خاص موفق شوید. خودکارآمدی درواقع می‌تواند طرز فکر، نحوهٔ رفتار و احساسات شما را نیز تعیین کند. اما اشتباه نکنید. خودکارآمدی به شما نمی‌گوید نقاط ضعف خود را نادیده بگیرید؛ بلکه برعکس با کمک آن می‌توانید از ضعف‌هایتان برای رسیدن به اهداف خود کمک بگیرید.

کتاب «سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟»، تاکید زیادی بر روی همین عامل دارد و این قول را به شما می‌دهد که این موضوع شما را به موفقیت نزدیک می‌کند. این توانایی ادامه دادن حتی از شانس یا ضریب هوشی بالا نیز بیشتر اهمیت دارد. هرکسی باید این مهارت را یاد بگیرد. پس اگر دوست دارید هرچه زودتر محدودیت‌های ذهنی خود را از بین ببرید و بهترین نسخه از خودتان را ارائه دهید، توصیه‌های مارتین میدوز را در زندگی خود به کار بندید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید:

- مارتین بحث خود را در کنار نمودارها توضیح می‌دهد تا اطلاعات علمی‌تر به نظر برسند. (گریدی هارپ)
- این کتاب مملو از تحقیقات، جزئیات، کمک‌ها، ترفندها و راهنمایی‌ها است. (Dave Anthold)
- راهنمای کامل و جامع برای تداوم و دستیابی به هدف‌ها. سرسختی یکی از کتاب‌هایی است که به کتابخانه انگیزشی افراد باید اضافه شود. (Kenna McKinnon)

کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای آن دسته از کسانی که قصد دارند از محدودهٔ امن خود خارج شوند و عملکرد بهتری در زندگی داشته باشند مناسب است. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودسازی از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

با مارتین میدوز بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده پرفروش بیشتر درمورد رشد و انضباط شخصی تحقیقات انجام داده و حاصل تحقیقاتش را با مخاطبینش به اشتراک گذاشته است. او در بیشتر کتاب‌هایش به بررسی روش‌ها، عادات و منابع موفقیت می‌پردازد و همچنین در مورد مسائلی مانند رشد دادن شخصیت، اعتمادبه‌نفس و خودباوری صحبت می‌کند.

مارتین میدوز (Martin Meadows) با استفاده از غلبه بر کم‌رویی خود، مشاغل متعددی در صنایع مختلف راه‌اندازی کرد. وی چندین زبان خارجی را آموخت و به‌عنوان پرفروش‌ترین نویسنده شناخته شد. میدوز همچنین موفق شد تا یک مجموعه چهارصد صفحه‌ای از داستان‌های کوتاه را طی یک ماه بنویسد.

از آثار دیگر این نویسنده موفق و برجسته می‌توان به «به خودت کمک کن»، «یک سال با نظم» و «اعتمادبه‌نفس / انضباط شخصی در مواقع دشوار» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید می‌شنویم:

عزت‌نفس پایین می‌تونه کاری کنه که احساس کنید لیاقت موفقیت رو ندارید. حتی اگه اوضاع خوب پیش بره، خودتون رو تخریب می‌کنید. فقط به خاطر این باور غلط که لیاقت رسیدن به هدفتون رو ندارید. ایجاد عزت نفس با خودآگاهی و خودنظارتی شروع میشه. وقتی هشیارانه از خودتون انتقاد می‌کنید و افکار منفی رو با افکار مثبت عوض می‌کنید، اون‌وقت می‌تونید صدای خودانتقادیتون رو خفه کنید.

تهیهٔ یه لیست از صفات مثبتتون یه تکنیک مفید دیگه برای اینه که عزت نفستون رو بالا ببرید. کلید این کار صداقته. شما باید این لیستو بدون هیچ قضاوتی بنویسید. وقتی لیست آماده شد، هر روز بخونیدش تا وقتی که توی سرتون بره اونقدرا که فکر می‌کنید بی‌ارزش نیستید. یه روش مفید دیگه اینه که با دیگران مهربون‌تر باشید.

وقتی خوبی کنید خوبی می‌بینید و این باعث میشه که احساس بهتری نسبت به خودتون داشته باشید. توی موارد حادتر مثل عزت نفس پایین ناشی از خشونت خانگی، مشاوره با یه روانشناس میتونه اولین قدم برای بهبودی باشه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
دربارهٔ مارتین میدوز / مقدمه / فصل یک: اصلا باید ادامه بدید؟
۱۷ دقیقه
فصل دو: روال‌ها، کلید سرسختی
۲۰ دقیقه
فصل دو / بخش دو
۱۸ دقیقه
فصل دو / بخش سه
۱۷ دقیقه
فصل دو / بخش چهار
۱۵ دقیقه
فصل دو / بخش پنج
۱۵ دقیقه
فصل دو / بخش شش
۱۴ دقیقه
فصل دو / بخش هفت / سخن پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهپوریا تنهایی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟

آرمین وحیدی
۱۴۰۰/۱۱/۱۷
کتاب خیلی خوبیه ولی بایستی چند بار شنیده بشه و روی قسمتی که بیشتر نیاز دارید تمرکز کنید و نکته‌ی مثبت دیگه این که برای هر قسمت چندین راه حل کاربردی داده.
mad boy
۱۴۰۱/۳/۸
بدک نبود اما خیلی کتابهای بهتری‌ام هست که خیلی بهتر و مفیدتر مخصوصا (پنچ قطعه‌ی اصلی پازل زندگی از جیم ران؛ راهنمایی برای موفقیت فردی)
فاطمه جباری
۱۴۰۱/۴/۶
پیشنهاداتی که نویسنده ارائه کرده برای من مفید بود و بهم حس خوبی میده
حسان نامی فرد
۱۴۰۱/۲/۲۲
عالی بود خدایش
برای اونایی مناسبه که افکارشون جلویی پیشرفتشون رو گرفته
حامد شریفی
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
راه کار‌های جالب و کلام اثر گذاری نداشت
amir Hossein ebrahimi
۱۴۰۰/۹/۳۰
برای من مفید بود خیلی کمکم کرد
فرزاد همایون
۱۴۰۱/۳/۸
کتاب خوب و کاربردی هست
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟

برای دریافت کتاب صوتی سرسختی: وقتی دارید تسلیم می‌شید، چطور باید ادامه بدید؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.