دانلود کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟

کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟ اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید:

داستان کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟ (Sir Lancelot, Where Are You?)، از جایی شروع می‌شود که مورگان یکی از جادوگران خبیث و بدذات، سر لانسوت را طلسم می‌کند. حال ویگلاف و دیگر دوستانش باید بکوشند تا سر لانسلوت را از شر این طلسم نجات دهند. اما آن‌ها مشغول آموختن فنون اژدهاکشی هستند و نمی‌توانند آن را رها کنند و... .

اگر می‌خواهید بدانید در ادامه داستان چه اتفاقی می‌افتد، به کتاب صوتی سرلانسوت گوش فرا دهید.

شنیدن کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و تخیلی هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟ می‌شنویم:

ماجراجویان دویدند و از غار دور شدند، نمی‌خواستند وقتی تروگ متوجه می‌شود که یک لنگه از چکمه‌اش نیست، آن اطراف باشند. بالاخره ایستادند، اریکا کلاه خود سر لانسلوت رو به ویگلاف داد، ویگلاف آن را زیر دماغ سگ شکاری گرفت و گفت: امیدوارم بوی گند غار تروگ شامه‌ات را خراب نکرده باشه...

رفوز زوزه‌ی بلندی کشید، بعد در حالی که زمین را بو می‌کشید، به راه افتاد، گروه کوچک ماجراجویان هم به دنبال او حرکت کرد، اریکا فریاد زد: کملوت داریم میایم...

 ۲ ساعت و ۳ دقیقه، ۱۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
فصل اول
۱۸ دقیقه
فصل دوم
۱۰ دقیقه
فصل سوم
۲۱ دقیقه
فصل چهارم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم
۱۲ دقیقه
فصل هفتم
۱۴ دقیقه
فصل هشتم
۱۷ دقیقه
فصل نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟

برای دانلود کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سر لانسلوت کجایید؟

نظرات کتاب صوتی سر لانسلوت کجایید؟

marziyeh kordestani
۱۳۹۹/۶/۱۱
داستان قشنگى و بانمکى ى و خندارى براى این
که من خیلى وستاى داستان خندیدم
مشاهد همه نظرات (۱)