دانلود کتاب صوتی سفر زندگی: داستانی الهام بخش برای پیدا کردن پنج بزرگ زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفر زندگی: داستانی الهام بخش برای پیدا کردن پنج بزرگ زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سفر زندگی: داستانی الهام بخش برای پیدا کردن پنج بزرگ زندگی

جان پی. استرلکی در کتاب صوتی سفر زندگی: داستانی الهام بخش برای پیدا کردن پنج بزرگ زندگی، روایتی تأثیرگذار از خودشناسی و یافتن ناشناخته‌های زندگی را بازگو می‌کند؛ داستانی مملو از عشق، بیتابی، هیجان و رمز و راز که شما را به شدت جذب خواهد کرد.

دربارۀ کتاب صوتی سفر زندگی:

پسر جوانی به نام جک به دنبال پیدا کردن مسیر خوشبختی و زندگی‌اش است. او به دلایلی نامعلوم کشور آفریقا را بسیار دوست دارد تا جایی که به آن مهاجرت و حقایق و اسرار زیادی را کشف می‌کند که زندگی‌اش را دگرگون می‌سازد. آشنایی جک با پیرزنی به نام ماماگمبه تغییراتی در او ایجاد می‌کند و راهنمای وی در یافتن مسیر خودسازی می‌شود و درس‌های بسیاری به او می‌دهد.

کتاب سفر زندگی (Life Safari) از یک طرف شما را با داستان‌های اعجاب‌انگیزش به خود جذب می‌کند و از طرف دیگر با پیام‌های آموزنده‌اش شما را به تفکر وامی‌دارد. یکی از نقاط قوت این کتاب صوتی این است که خودتان را از داستان جدا نمی‌بینید و خیال می‌کنید خود بخشی از این روایت هستید. نویسنده در داستان‌پردازی بسیار خلاق و هوشمند عمل کرده است، به طوری که شما با مقداری تخیل می‌توانید خود را به جای شخصیت اصلی‌ داستان قرار ‌دهید و حوادثی که روی می‌دهد را در وجودتان حس ‌کنید.

با جان پی. استرلکی بیشتر آشنا شویم:

جان پی. استرلکی (John P. Strelecky)، نویسندۀ کتاب‌های تأثیرگذار و پرفروش مانند سفر زندگی و کافه‌ای به نام چرا است. او با نوشته‌ها، سخنرانی‌ها و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی خود مسیر زندگی میلیون‌ها انسان در جهان را تحت تأثیر قرار داده و منجر به تحول درونی در آن‌ها شده است. کتاب‌های او به 33 زبان دنیا ترجمه شده و تا به حال در بیش از 30 کشور جهان به فروش رسیده‌اند.

استرلکی علاوه بر نویسندگی و سخنرانی عاشق سفر است. او و همسرش با یک کوله‌پشتی در سفری نه ماهه به دور دنیا مسافتی نزدیک به یکصد و ده هزار کیلومتر را طی کردند. آثار او در عین زیبایی و جذابیت، بسیار پرمعنا و تأثیرگذار هستند. او مفاهیم عمیق معنوی را در قالب استعاره بیان می‌کند.

کتاب صوتی سفر زندگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید در قالب یک داستان جذاب، به مطالب انگیزشی و موفقیت گوش دهید، این کتاب برای شماست.

در بخشی از کتاب صوتی سفر زندگی می‌شنویم:

گفت‌وگوهایی که من در آن روز شاهدش بودم، یکی از اتفاقات برجسته از تجربه‌ام در آفریقا بود. من هرگز کودکان را این چنین مشتاق برای زنده بودنشان ندیده بودم. وقتی که ما زیر درخت بزرگ جمع شدیم، ماماگمبه از هر کودک خواست تا جلوی گروه بایستند و توضیح بدهد که پنج بزرگ زندگی‌اش چه چیزهایی هستند و چرا آن‌ها را انتخاب کرده است. سپس کودکان درباره کارهایی که برای رسیدن به پنج بزرگ زندگی‌شان بعد از آخرین ملاقاتشان با ماماگمبه انجام دادند صحبت کردند. جادویی بود.

تک‌تک کودکان به سوی موفقیت پیش می‌رفتند. هر کدام که نوبتش می‌شد در آخر درخواست می‌کرد که ماماگمبه، من یا شخص دیگری به او کمک کند. به نظر می‌رسید ماماگمبه برای درخواست هر کدامشان پاسخی داشت. ماماگمبه به دختر کوچکی که می‌خواست میمون‌ها را ببیند، از دشتی که با آن‌جا سه روز فاصله داشت گفت: همان جایی که ما صدها میمون کوچک قرمز دیدیم. دو نفر از بچه‌های بزرگ پیشنهاد دادند که او را به آن‌جا ببرند.

یک پسر حدوداً 14 ساله به نام بونابو می‌خواست بداند چطور آب بیشتری به کره زمین بیاورد تا گیاهان پدرش بیشتر رشد کنند و محصول بیشتری بدهند. ماماگمبه به او از کشاورزانی گفت که در مکان‌های بسیار خشک زراعت می‌کنند و شیارهای عمیق حفر می‌کنند و گیاهانشان را داخل آن‌ها قرار می‌دهند. به این صورت سایه‌ای که شیار روی آن‌ها ایجاد می‌کند باعث می‌شود کمتر در معرض خورسید باشند، باد آن‌ها را نبرد و آب باران هم به طور مؤثرتری جمع‌آوری شود.

وقتی نوبت به یکی از دختران بزرگ‌تر رسید. او توضیح داد که دیدن اقیانوس یکی از پنج بزرگ زندگی‌اش است. ماماگمبه لبخندی به او زد و گفت: «اوه این یکی از پنج بزرگ زندگی من هم بود گیلانا. این یکی از سِحرآمیزترین لحظات زندگیست که به اقیانوس خیره شوی و تا دوردست‌ها آب ببینی و در آن‌جا دلفین‌ها وجود دارند که مشابه ماهی‌های بزرگ هستند اما در واقع مثل من و شما از هوا تنفس می‌کنند. آن‌ها نزدیک ساحل می‌آیند تا غذا بخورند و اگر شما توی آب بنشینید و به این طرف و آن طرف بچرخید و صدای جیغ دربیاورید، مستقیماً به سراغ شما می‌آیند.»

 ۳ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۲۳۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
فصل اول
۱۴ دقیقه
فصل دوم و سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم و پنجم
۱۶ دقیقه
فصل ششم و هفتم
۱۲ دقیقه
فصل هشتم و نهم
۸ دقیقه
فصل دهم و یازدهم
۱۵ دقیقه
فصل دوازدهم و سیزدهم
۱۸ دقیقه
فصل چهاردهم و پانزدهم
۱۴ دقیقه
فصل شانزدهم و هفدهم
۱۴ دقیقه
فصل هجدهم و نوزدهم
۱۱ دقیقه
فصل بیستم و بیست‌ویکم
۱۱ دقیقه
فصل بیست‌ودوم و بیست‌وسوم
۱۱ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم و بیست‌وپنجم
۹ دقیقه
فصل بیست‌وششم و بیست‌وهفتم
۱۲ دقیقه
فصل بیست‌وهشتم و بیست‌ونهم
۷ دقیقه
فصل سی‌ام و سی‌ویکم
۱۰ دقیقه
فصل سی‌ودوم و سی‌وسوم
۷ دقیقه
فصل سی‌وچهارم و سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفر زندگی: داستانی الهام بخش برای پیدا کردن پنج بزرگ زندگی

برای دانلود کتاب صوتی سفر زندگی: داستانی الهام بخش برای پیدا کردن پنج بزرگ زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سفر زندگی: داستانی الهام بخش برای پیدا کردن پنج بزرگ زندگی

نظرات کتاب صوتی سفر زندگی: داستانی الهام بخش برای پیدا کردن پنج بزرگ زندگی

___ MARYAM ___
۱۴۰۰/۱/۹
سلام دوستان عزیز
ابتدا لازم و واجب میدانم از تیم فوق العاده شادن پژواک برای اینچنین اجرای غنی و بی نظیری قدردان و سپاسگزار باشم شما برای ما کتاب نمی‌خوانید اثر هنری خلق میکنید و به جان ما نفوذ میکنید،
دوم از کتابراه بی نظیر که به برنامه‌ای بی بدیل در زندگیم تبدیل شده،
باشد که نور و سعادت از در
آن‌تان باد.
و آخر نظرم راجع به این کتاب:
دوستان با فرهنگ و عزیزم بدون شک این کتاب به کامل‌ترین و شیرین‌ترین و روان‌ترین حالت ممکن تمام آنچه که برای داشتن زندگی فوق العاده نیاز است بیان کرده
همچنان به یاد داشته باشید مسیر موفقیت و کامیابی یکیست تنها نوع رسیدنها متفاوتند و تنها آگاهی مهم نیست عملگراییست که نتیجه می‌آفریند،
این کتاب اما به شیوه‌ای متفاوت شما را به سفر زندگی خودتان نیز میبرد و انگیزه‌ای جان دار میشود برای حرکتی نو.!
Sepideh .M.K
۱۴۰۰/۱/۱۷
تشکر ویژه از شادن پژواک با چنین صداگذاری فوق العاده‌ای که لذت گوش کردن به این کتاب رو صد چندان کرد.
این کتاب سرشار از نکات کلیدی و بسیار قابل تامل بود که در عین سادگی بسیار عمیق هستند.
گوش کردن این کتاب رو به شما کتاب دوستان عزیز پیشنهاد می‌کنم، امیدوارم در مسیر تعمق و تفکر اتفاقات فوق العاده‌ای براتون پیش بیاد.
Yalda B
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
گویش کتاب عالی و آنقدر روان ایفا شده که لذت و زیبایی کتاب رو صدچندان کرده، این کتابی هست که میتونه الهام بخش پیدا کردن پنج بزرگ زندگیتون باشه، گوش دادنش واقعاااا لذت بخش و الهام بخشه
مشاهد همه نظرات (۱۹)