دانلود کتاب صوتی شفای زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شفای زندگی

کتاب صوتی شفای زندگی نوشته موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، دربردارنده‌ی سخنان اشخاص موفق و برجسته‌ی جهان است که به شما می‌آموزد چگونه تغییر کنید و به سمت زندگی بهتر پیش بروید.

افرادی که عمل‌گرا هستند برای گذشتن از موانع زندگی خود همیشه به دنبال یادگیری و دانستن هستند، آن‌ها می‌کوشند با تغییر افکار خود در دسته‌ی اشخاص موفق‌ و درخشان قرار گیرند. همیشه ایجاد تغییر در زندگی با دشواری‌های بسیار همراه است، اما برای موفقیت و آینده بسیار مفید و الزامی است. اما باید این نکته را بدانید که در این تغییر و تحول نباید تحت تأثیر دیگران و افکارشان قرار بگیرید.

شخصی که می‌خواهد به موفقیت دست یابد، درون خود باید خلاقیت داشته باشد و در بعضی موارد بدون وابستگی به دیگران به طور مستقل تصمیم بگیرد. نوع گویش در هنگام مذاکره از عوامل دیگری است که می‌تواند یک نوع برخورد بیانی درست را فراهم کند.

از دیگر نکات مهم در این موضوع، داشتن ایمان به یک هوشمندی درونی و هدایت درونی است و باید عقیده داشته باشید که می‌توانید از این نکته بالاترین بهره را ببرید. در این‌باره باید بر ذهن خود تسلط کافی داشته باشید و همچنین در تصمیمات خود عجله نکنید. رها شدن از صفات ناپسند موجب می‌شود شما به اهدافتان نزدیک‌تر شوید.

جملات برگزیده کتاب شفای زندگی:

- مشتاق باشید. دنیا به اشتیاق شما جواب خواهد داد.
- خلاق بودن روشی هوشمندانه برای پولدار شدن است.
- اگر می‌خواهید پولدارتر شوید بسیار مهم است که دائماً محیط خود را ارتقاء دهید.
- در زندگی‌ات این تغییر ساده را انجام بده. آگاهانه تلاش کن تا شیوه‌ی فکر کردن و حرف زدن خودت را دوباره سازماندهی کنی.
- روابط، بازتاب خود ما هستند. آنچه به سوی خود می‌کشانیم همواره نمایانگر ویژگی‌های ما یا باورهایی است که درباره روابط داریم.

در بخشی از کتاب صوتی شفای زندگی می‌شنویم:

اگر می‌خواهید پولدارتر شوید بسیار مهم است که دائما محیط خود را ارتقاء دهید. به همین خاطر است که هرگاه کارشناسی زندگی پایین‌تر از سطح دارایی را توصیه می‌کند من افسوس می‌خورم. با زندگی کردن پایین‌تر از سطح دارایی شما دائما در محیطی پست‌تر زندگی می‌کنید. به عنوان مثال یک پسربچه هرگاه برای رفتن به محله دوستان پولدارم از روی پل عبور می‌کردم مغزم مجذوب چگونگی زنگی در سطحی بالاتر از استانداردهای زندگیم می‌شد، استانداردی که من خواهان زندگی در آن سطح بودم ذهنم به دنبال راه‌هایی بود تا بتواند به چنین استانداردی از زندگی دست یابد. منظور من از این صحبت‌ها هزینه کردن تمام منابع مالی، خرید خانه بزرگ، ماشین‌های پرزرق و برق و غرق شدن در بدهی‌های بد، نیست.

 ۴۶ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۴ دقیقه
فهرست و مقدمه
۴۱ دقیقه
شفای زندگی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شفای زندگی

برای دانلود کتاب صوتی شفای زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شفای زندگی

نظرات کتاب صوتی شفای زندگی

majik mgh
۱۳۹۹/۶/۳
بسیار بد ترجمه شده به طوری که من بعد از ۱۰ دقیقه گوش کردن سر درد گرفتم از بس که وسط صحبت کردن میگفت کتاب شفای زندگی ترجمه گیتی خوشدل بابا یه بار بگو ذهن شنونده رو مخدوش میکنید با این کار کمکم دارم از اپلیکیشن کتابراه و نحوه گویندگی کتابهاش مایوس میشم. طوری صحبت میکنن که انگار فقط رفع تکلیف میکنن و آرامش و تمرکز شنونده براشون مهم نیست! تاکید میکنم که این کتاب رو از جای دیگه تهیه کنید و در اینجا نخرید و دلنلود نکنید من که پشیمون شدم
Sara Sadeghi
۱۳۹۹/۳/۶
بدترین خریدم از کتابراه این‌کتاب بود.. گوینده بدون حس، تیتروار، و خیلی تند روخوانی میکرد. بسیار پشیمونم. تیترهایی را با ذکر شماره صفحه از کتابهای مختلف چه لذتی میتونه داشته باشه...... بسیار ضعیف و بد بود.
Az Gh
۱۳۹۹/۴/۲۳
کاش زودتر دیدگاهها رو خونده بودم. مطالب مفید و گویندگی بسیار بد! به چه دلیل هر چند ثانیه باید صفحه کتاب و نام مترجم نام برده بشه! اصلا این موضوع قابل درک نیست و تمرکز و از اصل مطلب از ادم میگیره!
مشاهد همه نظرات (۱۵)