دانلود کتاب صوتی شیر شاه و خرگوش شجاع

  • از: مهری ماهوتی
  • ناشر صوتی: انتشارات سوره مهر
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیر شاه و خرگوش شجاع  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیر شاه و خرگوش شجاع  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شیر شاه و خرگوش شجاع

کتاب صوتی شیر شاه و خرگوش شجاع نوشته مهری ماهوتی داستان شیر سلطان جنگلی است که به حیوانات جنگل بسیار ستم می‌کند و به آن‌ها زور می‌گوید.

شیر هر روز یکی از حیوانات را غذای خود می‌کرد تا اینکه نوبت به خرگوش باهوش رسید و خرگوش توانست با حیله او را شکست بدهد. نویسنده در این کتاب به هر کودکی یادآوری می‌کند قدرت، فقط در قوی بودن خلاصه نمی‌شود و هر کس که قدرت تفکر بیشتری داشته باشد، قوی‌تر است.

مجموعه کتاب قصه نمایش کودکان به صورت 7 داستان کوتاه در قالب قصه نمایشی نوشته‌شده‌ است. شخصیت‌های هر داستان در ابتدا معرفی می‌شوند و به صورت نمایشنامه شعرگونه داستان روایت می‌شود. موضوعات این کتاب‌ها برگرفته از کتاب‌ها و داستان‌های کهن فارسی همچون کلیله و دمنه است که به صورت منظوم نوشته تا با اصل آثار تفاوت داشته باشد و بازنویسی صرف نباشد.

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
شیر شاه و خرگوش شجاع

راهنمای دانلود کتاب صوتی شیر شاه و خرگوش شجاع

برای دانلود کتاب صوتی شیر شاه و خرگوش شجاع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شیر شاه و خرگوش شجاع
ساناز غفارزادگان
۱۳۹۶/۹/۵
خیلی خوشم اومد که کتاب صوتی هستش برای بچه‌ها صوت تاثیر پذیرتر هستش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)