دانلود کتاب صوتی عادت هشتم: از تاثیرگذاری به سمت عالی بودن

  • از: استفن ریچاردز کاوی
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی عادت هشتم: از تاثیرگذاری به سمت عالی بودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عادت هشتم: از تاثیرگذاری به سمت عالی بودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عادت هشتم: از تاثیرگذاری به سمت عالی بودن

استفن ریچاردز کاوی در کتاب صوتی عادت هشتم: از تاثیرگذاری به سمت عالی بودن (میکرو کتاب)، به شما می‌آموزد که چگونه به خودتان به عنوان مهم‌ترین عنصر در زندگی نگاه کنید و خواسته‌هایتان را بشناسید.

تجربه ناامید شدن از خود و شرایط و داشتن حس نارضایتی اتفاقی است که همه ما به خوبی آن را تجربه می‌کنیم. اما با میکروکتاب عادت هشتم (The 8th Habit) می‌خواهیم صدایمان را پیدا کنیم. در واقع هشتمین عادت مردمان مؤثر این است: «صدای خودت را پیدا کن و الهام‌بخش دیگران برای انجام همین کار باش.» این عادت، فقط یک مکمل جانبی برای آن هفت عادت اصلی نیست، بلکه خودش یک بُعد اثرگذاری است که عملکرد هر کدام از هفت عادت دیگر را بهبود می‌دهد.

هشتمین عادت، آخرین اثر از استیون کاوی است که بعد از 7 عادت افراد تاثیرگذار منتشر شد و به همان اندازه مورد توجه و تقدیر قرار گرفت.

استفن ریچاردز کاوی (Stephen Richards Covey)، مدرک ام‌بی‌ای‌ خود را از دانشگاه‌ هاروارد دریافت و در همان سال فارغ‌التحصیلی تدریس مدیریت منابع انسانی را شروع و خیلی زود تبدیل به استاد محبوب دانشگاه شد اما معروفیت او به زمانی بر‌می‌گردد که برای اولین بار کتاب‌اش در سال 1989 چاپ شد. این کتاب مانند بمب در دنیای کسب و کار با فروشی بیش از 20 میلیون نسخه و ترجمه به زبان‌های مختلف صدا کرد همچنین این کتاب سالیان سال در صدر لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا بود.

استیون با تمام وجود به نوشته‌هایش ایمان داشت به طوری که بیل کلینتون، رئیس جمهور وقت آمریکا در سال 1994 در جلسه مشاوره‌ی چند ساعته‌ای که با او داشت اعلام کرد که اگر افراد به راهنمایی‌های استیون گوش دهند بهره‌وری آمریکا ظرف مدت کوتاهی چند برابر خواهد شد. زمانی که در مجله فرچون 500 شرکت برتر دنیا معرفی شدند، توجه همه به آمار جالبی در کنار آن جلب شد شرکت استیون به بیش از دو سوم آن‌ها مشاوره می‌داد! استیون باور داشت که چیزی را به مردم آموزش می‌دهد که خودشان می‌دانند ولی آن‌ها را در اولویت‌های زندگی‌شان نمی‌گذارند. او می‌گفت من باور دارم که رفتار جمعی یا سازمانی همان رفتار فردیست و اگر افراد رفتاری درست و منطبق بر اصولی داشته باشند سازمان هم رو به تعالی خواهد رفت. مجله تایم، استیون را به عنوان یکی از 25 نفر تاثیر گذار در جهان معرفی کرده است. معروف‌ترین کتاب او 7 عادت افراد تاثیرگذار است البته وی در سال‌های پایانی زندگی با توجه به همه تجربیاتی که به دست آورده بود کتاب دیگری نیز با عنوان "عادت هشتم: از موثر بودن تا عالی بودن" منتشر کرد. استیون در سال 2012 چشم از جهان فروبست و خانواده‌اش علت مرگ او را جراحت باقی مانده از تصادف با یک دوچرخه اعلام کردند.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

جملات برگزیده میکرو کتاب صوتی عادت هشتم:

- قابل اعتماد بودن، برتر از دوست داشتنی بودن است.
- قدرت هیچ‌چیز به اندازه ایده‌ای نیست که وقتش رسیده باشد.
- ما خود باید آن تغییری باشیم که می‌خواهیم در جهان اتفاق بیفتد.
- در بلند مدت، شخصیت عامل تعیین کننده در زندگی یک فرد، و یک ملت است.
- یک فرد نمی‌تواند در بخشی از زندگی درست کار کند و در بخش دیگر غلط. زندگی یک پیوستگی نامرئی دارد.
- از این پس، دانش شاه‌ کلید خواهد بود. جهان دیگر نه بر کار متمرکز خواهد بود، نه بر مواد اولیه و نه بر انرژی، بلکه در حال متمرکز شدن روی دانش است.
- بهترین راه الهام‌­بخشی به مردم برای داشتن عملکرد بهتر، این است که با نحوه رفتارتان و با نگرش هر روزه­‌تان آن‌ها را متقاعد کنید که با تمام وجود حمایتشان می‌­کنید.
- بالاترین کیفیت برای رهبری، بدون تردید یکپارچگی است. بدون آن هیچ موفقیت واقعی ممکن نیست، چه در میان کارگران راه­‌آهن باشد، چه زمین فوتبال، چه میدان جنگ و چه در اداره.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی عادت هشتم می‌شنویم:

یعنی قبل از اینکه در واقعیت اتفاقی بایفتد، شما توانایی دیدن آینده به­ وسیله چشم ذهن‌تان را پیدا کنید. چشم‌انداز به زبان ساده همان تصور کاربردی است، همانطور که اکثر چیزها پیش از ساخته شدن ابتدا در ذهن سازنده ساخته می‌شوند. رهبران بزرگ پتانسیل­‌های خاموش در افرادشان را می‌­بینند و آن‌ها را ترغیب می‌کنند که از این پتانسیل‌­ها استفاده کنند. به عبارت دیگر، برای قدرتمندتر کردن صدایتان، باید عادتی در خود پرورش دهید: عادت به دیدن خوبی در دیگران و بیان کردن آن. هنگامی که به اطرافیان‌تان می­‌گویید که به آن‌ها و آینده‌­شان ایمان دارید، کاری می­‌کنید که بهترین­‌ها از آن‌ها سر بزند.

 ۵۸ دقیقه، ۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۱۳ دقیقه
فصل اول: صدای خود را پیدا کن
۲۳ دقیقه
فصل دوم: الهام بخش دیگران باش تا صدای خود را کشف کنند
۹ دقیقه
فصل سوم: اجرا
۷ دقیقه
فصل چهارم: فاصله بین تمرکز و اجرا

راهنمای دانلود کتاب صوتی عادت هشتم: از تاثیرگذاری به سمت عالی بودن

برای دانلود کتاب صوتی عادت هشتم: از تاثیرگذاری به سمت عالی بودن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عادت هشتم: از تاثیرگذاری به سمت عالی بودن
نازنین محمدی
۱۳۹۸/۷/۱۸
کتاب‌های استفان کاوی واقعا عالیه، خواندنش به هرکسی درهر سن سال وشغلی پیشنهاد می‌شه مطالب غنی و بسیار پر بار ه منتها برای استفاده بیشتر باید چند بار گوش کرد.
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۱/۷
یا خوب ترجمه نشده یا خیلی مفهوم نوشته نشده
ولی چیزهایی برای یادگیری داره
mostafa alavi
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
مثبت و خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)