دانلود کتاب صوتی عکاس و فیلسوف


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عکاس و فیلسوف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عکاس و فیلسوف

کتاب صوتی عکاس و فیلسوف اثر آگوست استرینبرگ درباره‌ی مرد فیلسوفی است که در کار عکاسی بسیار حرفه‌ای بود و نظیر نداشت.

مرد، شریکی داشت، یک مرد کاملا معمولی، سرشار از خصوصیات اعصاب‌ خرد‌کن. شریکش در تمام طول روز، آتش به آتش، سیگار می‌کشید، هرگز در را پشت‌سر خودش نمی‌بست، موقع غذا خوردن بجای اینکه از چنگال استفاده کند، با چاقو غذا می‌‌خورد، توی خانه کلاه سرش می‌گذاشت، توی استودیو ناخن‌هایش را تمیز می‌کرد و...

این کتاب در واقع شما را تشویق می‌کند که همیشه نیمه‌ی پر لیوان را نگاه کنید و چیزهای منفی را به مثبت تبدیل کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی عکاس و فیلسوف می‌شنویم:

سپس خواستند آبتنی کنند اما جای مناسبی برای این کار وجود نداشت. آن‌جا چیزی نبود جز زمین سنگلاخ و گِل و شُل. بعد از استحمام، فیلسوف احساس تشنگی کرد، و خواست که لیوانی از آب چشمه بنوشد. آب چشمه به رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز بود و مزهء عجیب‌ غریب تندی داشت. اصلا آب خوبی نبود در واقع هیچ‌چیز خوب نبود. گوشت گیر نمی‌آمد و غیر از ماهی چیزی برای خوردن وجود نداشت. فیلسوف غمگین شد و کنار یک بوته‌ی کدو نشست تا به حال خودش افسوس بخورد، اما نمی‌شد کاریش کرد. او می‌بایست می‌ماند و شریکش به شهر برگشت تا در غیاب دوستش هوای کاروکاسبی را داشته باشد.

شش هفته گذشت و شریک برگشت پیش دوست فیلسوفش. او روی پل به دوستش برخورد: یک جوان بالابلند باریک‌اندام با گونه‌های گل‌انداخته و پوست برنزه. خودش بود، این فیلسوف بود که دوباره جوان شده بود و شاداب. فیلسوف، از روی هر شش حصار، تروفرز پرید و دنبال گاومیش گذاشت. وقتی که روی مهتابی نشستند، شریک به او گفت: به نظر می‌رسه که حالت خیلی خوبه... این مدت چجوری گذشت؟

فیلسوف گفت:
عالی! این حصارها از شر چاقی نجاتم دادند... سنگ‌ها پامو ماساژ دادن... غذاهای ساده و سالم کبدمو معالجه کردن و درختای کاج ریه‌هامو... و شاید باورت نشه که آب قهوه‌ای چشمه سرشار از آهنه... یعنی همون چیزی که من لازم داشتم!

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
عکاس و فیلسوف

راهنمای دانلود کتاب صوتی عکاس و فیلسوف

برای دانلود کتاب صوتی عکاس و فیلسوف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عکاس و فیلسوف

نظرات کتاب صوتی عکاس و فیلسوف

Pooya Parsa
۱۳۹۸/۹/۱۴
توی کامنت‌ها میبینم دوستان همزبان من طبق معمول اصل موضوع رو ول کردن و درگیر حاشیه شدن و همش به صدا و گویش گویندگان ایراد میگیرند. با اینحالی که گویندگان حرفه‌ای و عالی نیستند بنده به شخصه ازشون سپاسگزارم که چنین کار با ارزشی رو به سرانجام رسوندن. به لطف زحمات همین دوستان انواع تفکر‌ها و سطوح جامعه این اثر زیبا رو تونستن بشنون و کامنت بدن... و در مورد کتاب: خوب بود و ارزش بیش از یکبار شنیدن رو داشت. تعبیر من این بود که بعضی عادت‌ها برای هر کسی میتونه مخرب باشه و یکی از این عادات نق زدن در گوش دیگرانه، اگر تنها بمونیم مجبور یه ترکش میشیم و در طبع این ترک نگاهمون تغئیر میکنه. سپاس از همه دست اندر کاران
ریحانه حق شناس
۱۳۹۹/۱۱/۸
خوشبختی را نباید بیرون از خودمون جست و جو کنیم
خوشبختی وقتی به وجود میاد که با نگاه مثبت به آنچه در اختیارت هست نگاه کنی تا احساس رضایت و خوشبختی پیدا کنی
عکاس رو خدا خیلی دوست داشت که همچین دوستی داشت که این راه به ذهنش رسید
و این که خودش هم به نظرم تلاش کرد
و گرنه ممکن بود دوستش در برگشت با
جسد عکاس رو به رو بشه!
ولی شاید اون فکر کرد اگه همه چیز مثل دنیای عکسا برعکس اون چیزی باشه که من می‌بینم چی؟!
امی کیان
۱۳۹۸/۵/۱۲
چقدر عملکرد گویندگان تاسف بار است، گویندگانی برای حوزه گویندگی اعتبار و آبرو می‌آورند و گویندگانی آنرا به انحطاط می‌کشند و البته تقصیر تنها از جانب گویندگان نیست بلکه از جانب آنانیست که به این نابلدان فرصت در صحنه بودن میدهند و البته حتما چون افرادی دغدغه مند نیستند.
مشاهد همه نظرات (۸۶)