دانلود کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین

کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین نوشته‌ی پولت بوقژوا، داستان لاک‌پشت کوچکی را به تصویر می‌کشد که روز شکرگزاری را خیلی دوست دارد و برای رسیدن آن لحظه‌شماری می‌کند.

موضوع کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین چیست؟

فرانکلین هر چیزی که به عید شکرگزاری مربوط می‌شود را دوست داشت. او از خودن کیک کدویی حشره و ژله‌ی زغال‌اخته بسیار لذت می‌برد و درست کردن ظرف‌هایی شبیه به شاخ و عروسک‌هایی از جنس پوست ذرت او را بر سر ذوق می‌آورد. با این حال از همه بیشتر، شام خوردن در کنار مادربزرگ و پدربزرگش را دوست داشت. یک هفته قبل از عید شکرگزاری، مادربزرگ و پدربزرگ یک کارت‌پستال برای او فرستادند. آن‌ها گفتند که در این تعطیلات نمی‌توانند در کنار فرانکلین کوچولو باشند.

مجموعه داستان‌های فرانکلین به کودکان کمک می‌کند تا بتوانند بر مشکلاتی که در محیط خانواده، مدرسه و... با آن‌ها مواجه می‌شوند غلبه کنند. این کتاب صوتی داستانی دوست‌داشتنی و زیبا دارد و برای کودکان از شکرگزاری، اعیاد سنتی، دور هم بودن‌های خانوادگی و ارزشمند بودن آن و انعطاف‌پذیری سخن می‌گوید.

این کتاب از مجموعه کتاب‌های فرانکلین لاک‌پشته است که در هر کدام از جلدها یک مسئله تربیتی و اجتماعی مطرح می‌شود. این مجموعه تاکنون به 38 زبان ترجمه شده و بیش از 60 میلیون نسخه در جهان به فروش رفته است و الهام‌بخش سریال‌های تلویزیونی و انیمیشن‌های کودکانه آموزنده و تأثیرگذاری بوده است.

کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دوست‌داشتنی و هیجان‌انگیز برای کودکان 3 تا 8 سال بسیار آموزنده و جذاب خواهد بود و به آنان می‌آموزد از داشته‌هایشان لذت ببرند و شکرگزار باشند و ارزش خانواده و دور هم جمع شدن را بدانند.

در بخشی از کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین می‌شنویم:

بعد از ظهرِ فوق‌العاده‌ای بود. همه یک عالمه غذاهای خوب خوردن و گفتن که چقدر برای داشتن دوست‌ها و خانواده‌ی خوب متشکرن.

فرانکلین برای سه پُرس از کیک کدویی حشره سپاسگزار بود.
اون توضیح داد: "من دارم سهم پدربزرگ و مادربزرگ رو می‌خورم."
خیلی زود خورشید داشت غروب می‌کرد و وقت رفتن به خونه بود.
مادر فرانکلین گفت: "امروز روز شگفت‌انگیزی بود."
فرانکلین موافقت کرد.
اون گفت: "بیاین سال بعد هم همین کار رو بکنیم!"

 ۱۲ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
عید شکرگزاری فرانکلین

راهنمای دانلود کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین

برای دانلود کتاب صوتی عید شکرگزاری فرانکلین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عید شکرگزاری فرانکلین