معرفی و دانلود کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان

عکس جلد کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان
قیمت:
29900 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان

هر ثانیه از زندگی شما ارزشمند است و زمان تنها چیزی‌ست که نمی‌توانید هیچ‌گاه آن را بازگردانید. دنیل والتر در کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری، به شما نشان می‌دهد که به تعویق انداختن کارها و نگرانی‌های ناشی از آن را می‌توان با انجام تکنیک‌هایی بهبود بخشید و بهره‌وری روزانه را به حداکثر رساند. تنها کافیست تنبلی نکنید و تغییرات مثبت را در آغوش بکشید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری:

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که ساعات کافی برای انجام دادن کارهای روزانه و مهم خود ندارید؟ آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که هیچ‌گاه لیست برنامه‌هایتان تکمیل نمی‌شود و مدام کار بر روی کار می‌آید؟ در چنین شرایطی حتما دچار استرس و اضطراب و نگرانی نیز شده‌اید.

اما باید بدانید که بهترین راهکار برای حل این معضل، روبه‌رو شدن با آن است! چراکه همه ما در مقاطعی از زندگی‌مان دچار حواس‌پرتی‌های مختلفی شده‌ایم و کارهایمان را دقیقه نود انجام داده‌ایم. با این حال دنیل والتر در کتاب غلبه بر اهمال کاری (How to Stop Procrastinating) به شما یادآوری می‌کند که می‌توان با پشتکار و تمرکز بر اهدافتان این مشکل را حل کنید و از شر استرس‌های هر روزه خلاص شوید.

جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین ویژگی این کتاب، همه فهم بودن و جامع‌ بودن آن است. فرقی نمی‌کند که شما یک زن خانه‌دار باشید یا یک دانشجو یا یک معلم و کارآفرین سختکوش، در هر صورت اگر دچار اهمال کاری و تعلل در کارهایتان هستید و می‌خواهید با رضایت خاطر کامل زندگی شخصی و شغلی خود را پیش ببرید، کتاب غلبه بر اهمال کاری می‌تواند گام به گام در این مسیر شما را همراهی کند.

از سوی دیگر شاید گمان کنید که مسیر پیش‌رو سخت و طولانی باشد و نتوانید به راحتی سبک زندگی‌تان را تغییر دهید اما دنیل والتر براساس تجربیات و پژوهش‌های چندین ساله خود، به شما نشان می‌دهد که با تغییر ذهنیت خود و انجام دادن چند تکنیک می‌توانید اهداف کوچک و بزرگتان را سر موقع انجام دهید و نگران تلنبار شدن برنامه‌هایتان نباشید.

شما با شنیدن کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری چندین استراتژی قدرتمند یاد می‌گیرید که برخی از آن‌ها عبارتند از:

- چگونه در دام شبکه‌های اجتماعی نیفتید و ساعت‌ها درگیر آن نشوید
- تنظیم برنامه غذایی و خوردن خوراکی‌های سالم برای افزایش بهره‌وری‌تان
- غلبه کردن بر ترس‌های گذشته و قضاوت‌ها و طرد شدن‌ها از سوی دیگران
- آموزش تکنیک‌هایی برای یادگیری و تسلط بر هنر مدیریت زمان
- چگونه خود را از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی منضبط کنید

کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر خواهان رسیدن به موفقیت و خوشبختی هستید و می‌خواهید بر تمام تنبلی‌هایتان چیره شوید، کتاب حاضر انتخابی شایسته برای شماست.

با دنیل والتر بیشتر آشنا شویم:

دنیل والتر (Daniel Walter) مردی کانادایی است که دارای روحیه بلندپروازانه است و اشتیاق بسیاری برای کمک به مردم برای انجام کارهای بیشتر دارد. دنیل برای کسانی که به دنبال بهبود تمرکز، ایجاد عادت‌های قوی و افزایش ظرفیت حافظه هستند می‌نویسد. او ماموریت خود را به اشتراک گذاشتن تجربیات مادام‌العمر و تحقیقات جامع در مورد بسیاری از مزایا و نعمت‌های مرتبط با کنار گذاشتن و تعویق انداختن کارها و حواس پرتی‌ها می‌داند.

او پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه ییل در علوم اعصاب شناختی، به نوشتن روی آورد. از میان آثار این نویسنده می‌توان به کتاب تمرکز ده دقیقه‌ای، کتاب قدرت انضباط شخصی و... اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری:

- از خودتان چرایی تصمیم‌هایی که می‌گیرید را بپرسید. اگر ترس یا تنبلی را در نظر نگیریم، آیا هم‌چنان می‌خواهید تصمیم‌های‌تان را کنار بگذارید؟
- متعهد دانستن خودتان در برابر گروهی از افراد، می‌تواند مؤثرتر از پاسخگو بودن در برابر یک شخص باشد.
- چندین دلیل اساسی برای اهمال‌کاری وجود دارد از جمله نیاز به حفظ آرامش کنونی، غرور کاذب و بی‌حوصلگی.

در بخشی از کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری می‌شنویم:

شما در مسیر به پایان رساندن کاری که شروع کرده‌اید باید ازخودگذشتگی داشته باشید و هیچ گریزی از آن وجود ندارد. برای تحقق اهداف‌تان باید وقت، پول و تلاش صرف کنید اما ماهیت انسان‌ها این‌گونه است که ازخودگذشتگی را دوست ندارند. به‌عنوان مثال، اگر می‌توانستید تا لِنگ‌ظهر در رختخواب دراز بکشید و در هر وعده غذایی، خوراک ناسالمی بخورید و هم‌چنان سالم بمانید و شکل بدنی ایده‌آل خود را نیز داشته باشید، دیگر تصمیم نمی‌گرفتید که ساعت 5 صبح از خواب بلند شوید و به باشگاه بروید، این‌طور نیست؟ بنابراین آن‌چه شما را تحریک می‌کند باید به اندازه کافی قدرتمند باشد که ارزش فداکاری را داشته باشد.

برای تمام کارهایی که در زندگی انجام می‌دهیم یک هزینه فرصت وجود دارد. این بدان معنی است که ما باید برای به دست آوردن یک چیز، چیز دیگری را از دست بدهیم. اگر می‌خواهید در نواختن پیانو ماهر شوید، نیاز دارید وقتی‌که صرف سایر فعالیت‌ها و سرگرمی‌ها می‌کنید را فدای پرورش مهارت پیانو خود کنید. اگر می‌خواهید مدرک تحصیلی کسب کنید، نه تنها نیاز است که وقت خود را صرف رفت و آمد به دانشگاه کنید بلکه باید کمی زودتر از خواب بیدار شوید و شاید برای مطالعه کردن، دیرتر بخوابید. سؤال این است: «آیا شما آماده این بده و بستان هستید؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
مقدمه
13 دقیقه
فصل اول: مؤلفه‌های اهمال‌کاری
29 دقیقه
فصل دوم: چرا اهمال‌کاری می‌کنیم؟
11 دقیقه
فصل سوم: ذهنیت خود را درست کنید
22 دقیقه
فصل چهارم: دانش نابود کردن اهمال‌کاری
15 دقیقه
فصل پنجم: بخورید تا پیروز شوید
10 دقیقه
فصل ششم: به سوی تصورات ذهنی خود حرکت کنید
10 دقیقه
فصل هفتم: تصورات خود را یادداشت کرده و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید
31 دقیقه
فصل هشتم: قدرتمند ماندن را یاد بگیرید
24 دقیقه
فصل نهم: ایجاد یک مانیفست شخصی
12 دقیقه
فصل دهم: سامان دادن به ذهن برای مقابله با اهمال‌کاری
62 دقیقه
فصل یازدهم: برنامه 21 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و افزایش بهره‌وری - بخش یک
57 دقیقه
فصل یازدهم - بخش دو
47 دقیقه
فصل یازدهم - بخش سه
6 دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان
نویسنده
مترجمعلیرضا نظری انامق، سید تیمور سیدی اصل
گویندهمهدی افشاریان
ناشر چاپیانتشارات اندیشه آگاه
ناشر صوتی موسسه فرهنگی کتاب‌یاران فناور
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
29900 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری

mahdi solhjo
۱۴۰۱/۶/۲
سلام بعد از خواندن کتاب‌های اثر مرکب عادت‌های اتمی بنویس تا اتفاق بیافتد و همچنین ایکیگای این پنجمین کتاب خوبیه که تا حالا خوانده‌ام وجهه اشتراک همه‌ی این کتاب‌ها این است که در کنار مطالب آموزنده‌ای که به شما آموزش می‌دهد روش و راهکاری را هم برای انجام آن به شما یاد می‌دهد که این کتاب هم علاوه بر و اینکه ما را از مشکلی که همه‌ به آن گرفتار هستیم آگاه می‌کند برای اصلاح آن هم روشی به ما ارائه می‌دهد که رفتار خود را اصلاح کنیم. به نظرم که باید در گوش دادن به این کتاب نهایت دقت را به کار گرفت تا بتوان از آن بهترین استفاده را نمود.
صدای گوینده هم بسیار عالی بود.
در پایان بهترین نکته‌ای که می‌توان ذکر کرد این است که اگر چه که خواندن کتاب‌های به این سبک که موجب پیشرفت در سبک زندگی می‌شود اما باید توجه داشت که صرف خواندن کتاب‌های مفید کافی نیست باید در کنار آن عمل به آنچه آموخته اید به همان اندازه مطالعه و یا شاید بیشتر اهمیت دارد
یاسمین
۱۴۰۱/۹/۳۰
من زمانی شخص فعال و پرکاری بودم. ولی بعد از به دنیا آمدن سه تا بچه زندگی من خیلی تغییر کرد در طول نه سال گذشته یا باردار بودم یا زایمان کرده بودم یا بچه شیری داشتم یا بچه نوپا داشتم یا در فرایند پوشک گیری بودم.
هرچند در طول این مدت، پایان نامه‌ام را نوشتم و دفاع کردم و به کار برگشتم. ولی تقریبا و
راکد بودم.
به تدریج داشتم به شرایطم عادت می‌کردم کارهایم را سر و سامان می‌دادم که پسرم مدرسه‌ای شد و دوباره زندگی من تحت تاثیر بچه‌ها قرار گرفت. دیگه کاملا فلج شدم
بعد از یک مدت. متوجه وضعیت بیمارگونه‌ام شدم. با کمی وبگردی متوجه شدم اسم این حالت اهمال کاری است و با کمی خوش شانسی بلافاصله این کتاب صوتی را پیدا کردم و خریدم.
در طول سه هفته گذشته سه بار کتاب را گوش کردم و از همان موقع به طور سیستماتیک، دارم خودم را بهتر می‌کنم. این هفته هم برای چهارم کتب را گوش خواهم داد. الان قدری بهتر شدم و به پیشنهاد کناب، به دفعات خودم را بخشیدم.
حداقل یک بار گوش دادن کتاب را به هر فرد شاغل و پرمشغله‌ای توصیه می‌کنم
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۱۲/۱۰
کتاب بسیار کمک کننده و خوبی برای رسیدن به اهداف یا می‌تونم بگم که با تمارین و راهنمایی‌های که گفته شده می‌شه به نوعی مسیر راه را هموار تر کرد. نویسنده‌ی خوب با طرز تفکر قابل قبول و متنی بر گرفته از تجربیات ایشون که برای خواننده قابل درک است. تلاش و اراده یکی از مهم‌ترین علل پیشرفت و ترس از شکست در مقابل از علل اهمال کاری هست که خیلی از ماها با هاشون سر و کار داریم و به نوعی تو زندگی لمسشون کردیم. راه‌های مفید و قابل اجرایی بیان شده در صورتی که ایمان داشته باشیم این‌ها جواب خواهد داد و به خودمون کمک کنیم و برای یکبار هم که شده از منفی گرایی دست بکشیم، مطمئنن حتی یه قدم به سوی خواسته هامون خودش یه پیروزی محسوب میشه. نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود درسته، ولی خداییش شانس هم یه جاهایی دخیل هست و بوده ولی با تلاش، بدون شک به اهداف خواهیم رسید. کار ترجمه خیلی خوب بود و خوانش مورد قبولی رو انجام داده‌اند. سپاس فراوان از تیم خوب کتابراه.
سارینا دهدشتی
۱۴۰۱/۶/۷
سلام و درود
کتاب غلبه بر اهمال کاری احتمالا تا حدودی از سری کتاب‌های انگیزشی هست. که تلاشی در جهت بهتر شدن و پیشرفت افراد در امور روزانه و اهداف زندگیشون داره.
من این کتاب رو شنیدم و قسمت‌های زیادی ازش رو قبول دارم. اینکه تنبلی و اهمال ما رو از هدف و برناممون دور میکنه کاملا درسته. اما بطور کلی
دیدی که من نسبت به این سری از کتاب‌ها دارم، اینه که پیشنهاداتشون برای شرایط ایده آل و خوب هست. وقتی فردی هدفی داره، و براش تلاش میکنه، تلاشش بی نتیجه نمیمونه. اما رسیدن به خواسته در شرایط نابسامان با بکار بردن همه این راه حل و پیشنهادات، بازم خیلی ممکنه سخت و یا نشدنی هست.
درکل کتاب قابل قبولی در شرایط حداقل عادی هست.
ممنون از شما
ساحره خراسانی
۱۴۰۱/۶/۲
کتاب بسیار خوبی بود و مطالعه این کتاب شما را در زمینه علل اهمال کاری و پشت گوش انداختن کارها اشنا میکند و با ارائه راهکار روشهای جلوگیری از این بی نظمیها را نیز کم میکند فقط مشکل اینجا بود که در نسخه صوتی با اینکه راوی بسیار روان بود ولی در چند جا که راهکارهایی را با شماره ارائه میکرد شماره‌ها را و اشتباه گفت یا شایدم چند نکته را جا انداخت و این مرت به شک انداخت تا کتاب متنی را تهیه کنم و باز انرا بخوانم چون واقعا برام مهمه که مراحل اموزشی رو مرحله به مرحله انجام بدم مثلا در جایی از کتاب بعد ازشماره ۵ یک راهکار گفت شماره ۹؟! در هر حال کتاب اموزنده و مفیدی بود فقط کاش دقت بیشتری میشد
Aliskandari
۱۴۰۱/۱۰/۷
کتاب، روای بسیار خوبی داره و از گوش دادن به کتاب لذت خواهید برد. چند تکنیک موثر برای غلبه بر اهمال کاری ارائه شده که واقعا خوب و علمی و عملی بودند. عواقب اهمال کاری را در کنار نتایج هدفمنددبودن و برنامه ریزی و اقدام و عمل توضیح میدهد و مقایسه میکند که باعث تعادل اهرام رنج و لذت در ذهنتان میشود در و کل کتاب ارزش خرید گوش کردن رو داره و نه صرفا مطالعه و گوش کردن بلکه مناسب برای افرادی است که به اندازه کافی از اهمال کاری و عواقب آن خسته شدند و به دنبال راه نجات و غلبه بر آن هستند و اهل عمل و تلاش در راستای آموزه‌های کتاب هستند. سپاس فراوان از کتابراه
زهرا ترکی
۱۴۰۱/۵/۳۰
کتابی که تازه شروع کردم بخونم و فصول اولش جالب بود. اما گاها اهمال کاری میتونه دلایل روانشناسی هم داشته باشه. مثلا من در پنج ماه اخیر همزمان اضافه وزن پیدا کردم، هیچ پولی رو سیو نکردم، نظم زندگیم بهم ریخت و دچار افکار گذشته نگر شدم. فکر میکنم را نجات از عقب انداختن کارها در درجه اول امید به موفق که شدنه، اینکه باور کنی از پس کارها برمیای و بعد برنامه ریزی طوری باشه که قابل انجام باشه و به جای هدف گرایی باید سراغ نظم و روتین سازی رفت. امیدوارم در شش ماه آینده شبیه خودم بشم دوباره...
Jazzmine
۱۴۰۱/۵/۲۱
این کتاب به شدت برای من مفید بود نکاتی که این کتاب در مورد اهمال کاری و غلبه بر اون بیان میکنه اگر بهش توجه بشه و اجرا بشه قطعا ما رو به ادم بهتری تبدیل میکنه و راهنمای خیلی خوبیه برای اینکه بتونیم راحت تر مسیر پیشرفت شخصی و موفقیت رو طی کنیم
بعد از خوندن این کتاب متوجه شدم که اکثر افراد درگیر این
عادت بد هستن و خیلی از اونها حتی نمیدونن این مشکل رو دارن بنابراین برای ترک این عادت بد حتی اقدامی انجام نمیدن و تمام عمرشون درگیر اهمال کاری و عواقب بد اون هستن و هیچ وقت به چیز‌هایی که واقعا در زندگی میخواستن نمیرسن
نسترن
۱۴۰۱/۱۰/۵
سلام به دوستان عزیز.
ابتدا تشکر میکنم از کتابراه عزیز بابت این کتاب سودمند و کاربردی. در مورد متن کتاب باید بگم که متن کتاب خیلی خوب نگارش شده است و نویسنده تبحر خوبی داشته است. در مورد ترجمه هم واقعا متن روان و شفاف بود. صدای گوینده ملایم و دلچسب بود. اما به دوستانی که در مدیریت زمان و تمرکز که
مشکل دارند توصیه میکنم سه کتاب تمرکز ده دقیقه‌ای، غلبه بر اهمال کاری و قدرت انضباط شخصی رو باهم مطالعه کنند. این سه کتاب متعلق به یک نویسنده است و مکمل خوبی در کنار هم هستند برای کتاب به شماست.
مهدیه نصری
۱۴۰۱/۷/۱۱
کتاب عالی بود بخصوص طرز بیان گوینده کتاب.
فصل اول کتاب خیلی بدرد من خورد و درست متوجه دلیل اهمال کاری خود شدم و انگاری به زندگی من سروسامان داد
همچنین اون قسمت که بیان شد: اگر از کاری دست بکشید ۱۵ دقیقه وقت می‌برد تا به حالت اول برگردید...
درکل نویسنده این کتاب از بالا به زندگی نگاه کرده و که
بهمین دلیل افرادی خودآگاهی ندارند را متوجه اشتباهاتشان میکند
اگر کتاب هوش هیجانی را بخوانید نسبت به مغز و دستورات آن آگاه تر میشوید و زندگی خود را جمع میکنید....
Leyla Kh
۱۴۰۱/۶/۴
کتاب بی‌نظیری بود🙏🙏🙏این کتاب ذهن شما را روشن می‌کند و چشمان‌تان را به سوی امکانات بی‌نهایتی که در دسترس‌تان است باز می‌کند، دستیابی به اهداف اصلی‌تان، به توانایی شما در غلبه بر اهمال‌کاری بستگی دارد، خواه این هدف توانایی مالی بیشتر باشد، یا شادی و رضایت شخصی و یا هر چیز دیگری که از زندگی این شما می‌خواهید. کتاب راهنمای خواهد بود تا با کمک آن بر اهمال‌کاری خود غلبه کنید.
این کتاب را به تام کسانی که در زندگی به دنبال پیشرفت در کسب و کارشان هستند پیشنهاد می‌کنیم.
Reyhan Maleki
۱۴۰۱/۱۰/۱۰
سلام کتاب خیلی خوبی بود. در این کتاب راه‌هایی برای غلبه بر اهمال کاری و عقب انداختن کارها ارائه میشه که به نظرم خیلی کاربردیه و جواب میده. یکی از این راهکارها اینه که برای انجام کارهای مهم که مدام عقبشون میندازین پاداش بذارین؛ مثلا من اگه دوتا کتاب داشته باشم که یکی رو مجبورم بخونم و اون یکی رو هر دوست دارم بخونم، خوندن نیم ساعت از کتاب دومی رو به عنوان جایزه خوندن یک ساعت از کتاب اولی میذارم و نتیجه داده😊
امیدوارم از نکاتش استفاده و لذت ببرید
سمیرا آزادپیما
۱۴۰۱/۳/۱۸
تا اینجا چند فصل اول کتاب و گوش دادم. نکته‌های خیلی کاربردی رو مطرح کرده بود. بخصوص فصل دومش خیلی برام جالب بود. ترجمه کتاب روان بود. صدای گوینده و موسیقی‌های روی کتاب هم کاملا واضح بود و شنیدن کتابو بیشتر لذت‌بخش می‌کرد. تشکر از چاپ این کتاب
مریم نجم آبادی
۱۴۰۱/۹/۱۳
سلام، دوستان کتاب غلبه بر اعمال کاری بی نهایت عالی و کاربردی هست و راهکارهایی خیلی خوبی در مورد اهمال کاری و غلبه بر اون ارائه میده، به نظر منکه خیلی خیلی مفید و تأثیر گذاره و اگه فقط به چند تا از راه حل‌های کتاب عمل کنیم، میتونیم به راحتی از یه آدم اهمال کار به یه آدم موفق و چالاک تبدیل بشیم، باتشکر از عوامل کتابراه ک با نشر این کتابهای بینظیر خودسازی، از شنوندگان کتابهاشون حمایت میکنند.
Amir
۱۴۰۱/۵/۱۷
کتاب خوبی هستش و شاید اکثرا به این کتاب نیاز داشته باشیم چون اهمال کاری فقط در موارد کاری و شغلی نیست اکثر اوقات برای خودمون و درونمون توجه نمی‌کنیم و کارهایی که نیاز هستش انجام بدیم رو با اهمال کاری عقب میندازیم تا از اولویت زندگی خارج می‌شوند و نهایتا خودمون رو هم از یاد میبریم و به خود ظلم می‌کنیم این کتاب برای پرورش خودمون خوبه که به خودمون به نوعی محبت کنیم.
مشاهده همه نظرات 231

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری

برای دریافت کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.