معرفی و دانلود کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان

عکس جلد کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان

هر ثانیه از زندگی شما ارزشمند است و زمان تنها چیزی‌ست که نمی‌توانید هیچ‌گاه آن را بازگردانید. دنیل والتر در کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری، به شما نشان می‌دهد که به تعویق انداختن کارها و نگرانی‌های ناشی از آن را می‌توان با انجام تکنیک‌هایی بهبود بخشید و بهره‌وری روزانه را به حداکثر رساند. تنها کافیست تنبلی نکنید و تغییرات مثبت را در آغوش بکشید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری:

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که ساعات کافی برای انجام دادن کارهای روزانه و مهم خود ندارید؟ آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که هیچ‌گاه لیست برنامه‌هایتان تکمیل نمی‌شود و مدام کار بر روی کار می‌آید؟ در چنین شرایطی حتما دچار استرس و اضطراب و نگرانی نیز شده‌اید.

اما باید بدانید که بهترین راهکار برای حل این معضل، روبه‌رو شدن با آن است! چراکه همه ما در مقاطعی از زندگی‌مان دچار حواس‌پرتی‌های مختلفی شده‌ایم و کارهایمان را دقیقه نود انجام داده‌ایم. با این حال دنیل والتر در کتاب غلبه بر اهمال کاری (How to Stop Procrastinating) به شما یادآوری می‌کند که می‌توان با پشتکار و تمرکز بر اهدافتان این مشکل را حل کنید و از شر استرس‌های هر روزه خلاص شوید.

جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین ویژگی این کتاب، همه فهم بودن و جامع‌ بودن آن است. فرقی نمی‌کند که شما یک زن خانه‌دار باشید یا یک دانشجو یا یک معلم و کارآفرین سختکوش، در هر صورت اگر دچار اهمال کاری و تعلل در کارهایتان هستید و می‌خواهید با رضایت خاطر کامل زندگی شخصی و شغلی خود را پیش ببرید، کتاب غلبه بر اهمال کاری می‌تواند گام به گام در این مسیر شما را همراهی کند.

از سوی دیگر شاید گمان کنید که مسیر پیش‌رو سخت و طولانی باشد و نتوانید به راحتی سبک زندگی‌تان را تغییر دهید اما دنیل والتر براساس تجربیات و پژوهش‌های چندین ساله خود، به شما نشان می‌دهد که با تغییر ذهنیت خود و انجام دادن چند تکنیک می‌توانید اهداف کوچک و بزرگتان را سر موقع انجام دهید و نگران تلنبار شدن برنامه‌هایتان نباشید.

شما با شنیدن کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری چندین استراتژی قدرتمند یاد می‌گیرید که برخی از آن‌ها عبارتند از:

- چگونه در دام شبکه‌های اجتماعی نیفتید و ساعت‌ها درگیر آن نشوید
- تنظیم برنامه غذایی و خوردن خوراکی‌های سالم برای افزایش بهره‌وری‌تان
- غلبه کردن بر ترس‌های گذشته و قضاوت‌ها و طرد شدن‌ها از سوی دیگران
- آموزش تکنیک‌هایی برای یادگیری و تسلط بر هنر مدیریت زمان
- چگونه خود را از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی منضبط کنید

کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر خواهان رسیدن به موفقیت و خوشبختی هستید و می‌خواهید بر تمام تنبلی‌هایتان چیره شوید، کتاب حاضر انتخابی شایسته برای شماست.

با دنیل والتر بیشتر آشنا شویم:

دنیل والتر (Daniel Walter) مردی کانادایی است که دارای روحیه بلندپروازانه است و اشتیاق بسیاری برای کمک به مردم برای انجام کارهای بیشتر دارد. دنیل برای کسانی که به دنبال بهبود تمرکز، ایجاد عادت‌های قوی و افزایش ظرفیت حافظه هستند می‌نویسد. او ماموریت خود را به اشتراک گذاشتن تجربیات مادام‌العمر و تحقیقات جامع در مورد بسیاری از مزایا و نعمت‌های مرتبط با کنار گذاشتن و تعویق انداختن کارها و حواس پرتی‌ها می‌داند.

او پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه ییل در علوم اعصاب شناختی، به نوشتن روی آورد. از میان آثار این نویسنده می‌توان به کتاب تمرکز ده دقیقه‌ای، کتاب قدرت انضباط شخصی و... اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری:

- از خودتان چرایی تصمیم‌هایی که می‌گیرید را بپرسید. اگر ترس یا تنبلی را در نظر نگیریم، آیا هم‌چنان می‌خواهید تصمیم‌های‌تان را کنار بگذارید؟
- متعهد دانستن خودتان در برابر گروهی از افراد، می‌تواند مؤثرتر از پاسخگو بودن در برابر یک شخص باشد.
- چندین دلیل اساسی برای اهمال‌کاری وجود دارد از جمله نیاز به حفظ آرامش کنونی، غرور کاذب و بی‌حوصلگی.

در بخشی از کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری می‌شنویم:

شما در مسیر به پایان رساندن کاری که شروع کرده‌اید باید ازخودگذشتگی داشته باشید و هیچ گریزی از آن وجود ندارد. برای تحقق اهداف‌تان باید وقت، پول و تلاش صرف کنید اما ماهیت انسان‌ها این‌گونه است که ازخودگذشتگی را دوست ندارند. به‌عنوان مثال، اگر می‌توانستید تا لِنگ‌ظهر در رختخواب دراز بکشید و در هر وعده غذایی، خوراک ناسالمی بخورید و هم‌چنان سالم بمانید و شکل بدنی ایده‌آل خود را نیز داشته باشید، دیگر تصمیم نمی‌گرفتید که ساعت 5 صبح از خواب بلند شوید و به باشگاه بروید، این‌طور نیست؟ بنابراین آن‌چه شما را تحریک می‌کند باید به اندازه کافی قدرتمند باشد که ارزش فداکاری را داشته باشد.

برای تمام کارهایی که در زندگی انجام می‌دهیم یک هزینه فرصت وجود دارد. این بدان معنی است که ما باید برای به دست آوردن یک چیز، چیز دیگری را از دست بدهیم. اگر می‌خواهید در نواختن پیانو ماهر شوید، نیاز دارید وقتی‌که صرف سایر فعالیت‌ها و سرگرمی‌ها می‌کنید را فدای پرورش مهارت پیانو خود کنید. اگر می‌خواهید مدرک تحصیلی کسب کنید، نه تنها نیاز است که وقت خود را صرف رفت و آمد به دانشگاه کنید بلکه باید کمی زودتر از خواب بیدار شوید و شاید برای مطالعه کردن، دیرتر بخوابید. سؤال این است: «آیا شما آماده این بده و بستان هستید؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: مؤلفه‌های اهمال‌کاری
۲۹ دقیقه
فصل دوم: چرا اهمال‌کاری می‌کنیم؟
۱۱ دقیقه
فصل سوم: ذهنیت خود را درست کنید
۲۲ دقیقه
فصل چهارم: دانش نابود کردن اهمال‌کاری
۱۵ دقیقه
فصل پنجم: بخورید تا پیروز شوید
۱۰ دقیقه
فصل ششم: به سوی تصورات ذهنی خود حرکت کنید
۱۰ دقیقه
فصل هفتم: تصورات خود را یادداشت کرده و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید
۳۱ دقیقه
فصل هشتم: قدرتمند ماندن را یاد بگیرید
۲۴ دقیقه
فصل نهم: ایجاد یک مانیفست شخصی
۱۲ دقیقه
فصل دهم: سامان دادن به ذهن برای مقابله با اهمال‌کاری
۶۲ دقیقه
فصل یازدهم: برنامه 21 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و افزایش بهره‌وری - بخش یک
۵۷ دقیقه
فصل یازدهم - بخش دو
۴۷ دقیقه
فصل یازدهم - بخش سه
۶ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان
نویسنده
مترجمعلیرضا نظری انامق، سید تیمور سیدی اصل
گویندهمهدی افشاریان
ناشر چاپیانتشارات اندیشه آگاه
ناشر صوتی موسسه فرهنگی کتاب یاران فناور
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری

Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۴/۶
مدتی بود که در چند مورد انظباط شخصی‌ام رو از دست داده بودم و احساس میکردم دچار بیماری سندروم دانشجویی یعنی انجام کارها در دقیقه نود شده بودم، در صورتیکه همه این موارد رو به گردن مشغله فراوان کاری مینداختم که به نظرم این فقط یک توجیه برای پریدن از روی این مشکل بود، لذا دست به عمل شدم و کتاب صوتی بر غلبه اهمال کاری رو خریداری و دانلود کردم.
سرتون رو درد نیارم از همون مطالعه دو فصل اول و انجام موارد و یادداشت تکالیفی که در این کتاب آورده شده، تونستم همون مرتضای قبلی بشم و الان هر روز ۶ صبح از خواب بیدار میشم و هیچ کاری رو برای فردا نمیذارم، ‌ علاوه بر اون خوندن یا همون گوش دادن به کتاب غلبه بر اهمال کاری واقعاً حس میکنم انسان موفق تری شدم و هم تو کارم موفق شدم و هم توی زندگی شخصیم.
پس اگه احساس میکنید دارید کمی سستی یا تنبلی میکنی در انجام یکسری امور چه شخصی و چه کاری انتخابتون برای رفع مشکل فوق همین کتابه، از همین الان بهتون تبریک میگم چون دو روز پس از شروع مطالعه یا گوش دادن به این کتاب تغییر مثبت در رویه زندگی رو خودتون ناخودآگاه متوجه خواهید شد.
سمیرا آزادپیما
۱۴۰۱/۳/۱۸
تا اینجا چند فصل اول کتاب و گوش دادم. نکته‌های خیلی کاربردی رو مطرح کرده بود. بخصوص فصل دومش خیلی برام جالب بود. ترجمه کتاب روان بود. صدای گوینده و موسیقی‌های روی کتاب هم کاملا واضح بود و شنیدن کتابو بیشتر لذت‌بخش می‌کرد. تشکر از چاپ این کتاب
mmm sss
۱۴۰۱/۳/۱۹
سلام دوستان
من فقط فصل اول کتاب رو گوش کردم اما واقعا عالی و مفید بنظر میرسه.
اگه برای انجام کارهاتون همیشه تردید دارید حتما این کتاب رو گوش کنید.
No Name
۱۴۰۱/۴/۱۲
کتاب فوق العاده ایه واقعا کتابیه که برای کسی که توی رسیدن به هدفش انگیزه نداره ادامه بده و توی راه رسیدن به هدف خسته میشه خیلی کارایی داره وقتی این کتاب و گوش میدی مطمئن میشی که رسیدن به هدف با ادامه دادن همین مسیری که میری امکان پذیره
ستاره خ
۱۴۰۱/۳/۱۸
کتابی بسیار زیبا با صدای خوب گوینده. تقریبا تمامی فصول حاوی نکات آموزنده‌ای بود. اهمال کاری دشمن اهداف ماست.
زهرا نوری
۱۴۰۱/۴/۱۲
کتاب خوب و مفیدی بود روش‌های خوبی ارائه داده که واقعا در بعضی شرایط بهشون نیاز داشت و علاوه بر کمک به اهمال کاری مطالب مفید دیگری هم داره که به شناخت خود فرد کمک میکنه تا نقاط ضعف و قوت خودش رو بشناسه
سعیده اوج
۱۴۰۱/۴/۱۰
کتاب مفیدیه بخصوص برای کسانی که همیشه مشکل عقب افتادن از برنامه‌ها و عدم برنامه ریزی و احساس کم بودن دارن. نمی‌گم فوق العاده است ولی خوبه ارزش شنیدن داره. ترجمه خوب. گویندگی عالی و صدا و موسیقی بسیار مناسب بود
Zainab Azizi
۱۴۰۱/۴/۹
تمرین‌های کاربردی برای ترک اهمال کاری ارائه داده بود و گفته‌های این کتاب صرف گفتن و انگیزه‌ی زود گذر نیس چند درصد برای رشد مفیده
عالی بود
تشکر از نویسنده و ترجمه گر آن و همچنین گوینده کتاب
Milad SabzehAra
۱۴۰۱/۳/۱۸
نکات و مهارتهای خیلی خوبی برای غلبه بر اهمالکاری بیان کرده، بخصوص شنیدن کتاب صوتی هم خیلی لذتبخشه. بهتون پیشنهاد میکنم
positive psychology
۱۴۰۱/۳/۱۷
فعلا تا آخر فصل اول گوش دادم. البته نسخه متنی رو خونده بودم و واقعا کتاب کاربردی هست.
sun shine
۱۴۰۱/۴/۲
سلام کتابراه،، کتابی که دارم گوش میدم کتاب بسیار عالیه👌👌👌و خیلی کاربرد داره توصیه میکنم حتما این کتاب صوتی رو گوش کنید، ممنون کتابراه... 🪴🪴
پریناز س
۱۴۰۱/۳/۱۹
من نسخه متنی این کتاب رو خونده بودم و برام بسیار مفید بود، از اینکه نسخه صوتیشم اومده خوشحال شدم و فعلا دو فصل اول رو گوش دادم
Bbj Jbj
۱۴۰۱/۴/۸
نسبتا کتاب مفیدی بود. برای استفاده بهتر از کتاب به نظرم بهتره که یک بخش گوش داده بشه و روش تامل بشه بعد بخش بعد خونده بشه.
فرزانه ایمان زاد
۱۴۰۱/۴/۳
با تشکر از کتاب راه. برای ترجمه و آماده کردن این کتاب فوق العاده کاربردی
مشکل خیلی از ما رو حل می‌کنه غلبه بر اهمال کاری
حسین صادقی
۱۴۰۱/۳/۱۸
فوق العاده👌، به افراد کمال گرا پیشنهاد میکنم این کتاب رو
مشاهده همه نظرات ۳۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری

برای دریافت کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.