دانلود کتاب صوتی غول درون


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غول درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی غول درون

کتاب صوتی غول درون نوشته‌ی هری کارپنتر، راهنمایی کاربردی و مفید برای شناخت و استفاده صحیح از قدرت ضمیر ناخودآگاه است که در نهایت با بهره‌گیری از آن می‌توانید به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی غول درون:

همه انسان‌ها در درون خود یک غول چراغ جادو دارند که می‌تواند تمامی خواسته‌های شما را برآورده سازد؛ این قدرت درونی همان ذهن ناخودآگاه شماست که تنها باید یاد بگیرید چگونه از آن استفاده کنید. کتاب غول درون (The Genie Within) راهنمایی مناسب برای شماست که با زبان و بیانی ساده و صمیمی نوشته شده و به راحتی به شما توضیح می‌دهد که ضمیر ناخودآگاه‌تان از چه قوانینی پیروی می‌کند و روش‌های اثبات شده برای بهره‌گیری آسان و بی‌دردسر از آن‌ها چیست.

فراموش نکنید که ضمیر ناخودآگاه شما قدرتمند است و بدون وقفه کار می‌کند. همچنین مفاهیمی که در کودکی آموخته‌اید، تاثیر بسیار زیادی بر روی این بخش از ذهن شما می‌گذارد پس به همین خاطر باید برای تغییر زندگی‌تان، دوباره ذهن‌تان را برنامه‌ریزی کنید تا با کاهش استرس و افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس به اهداف‌تان دست یابید.

نتایجی که می‌توانید بعد از شنیدن این کتاب صوتی کسب کنید عبارتند از: تغییر عادات بد، سودمندی و کارآمدی بیشتر، کاهش وزن، افزایش عزت نفس، رسیدن به اهداف، هماهنگی فیزیکی بهتر، خلاقیت بیشتر، بهبود سلامت ذهن و بدن، تعبیر رویاها و نشانه‌ها، آرامش تا سطحی عمیق‌تر، خواب بهتر، تبدیل روحیه کسل کننده به روحیه شاد.

همچنین هری کارپنتر (Harry W Carpenter) در کتاب غول درون برای شما تمریناتی عملی قرار داده تا بعد از هر درس دستورالعمل‌های ریلکسیشن را به کارگیرید. پس برای رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی و شغلی‌تان شنیدن این اثر را از دست ندهید.

کتاب صوتی غول درون برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید با ضمیر ناخودآگاه خود بیشتر آشنا شوید و آن را در جهت رسیدن به آرزوهایتان به کار گیرید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

هری کارپنتر را بیشتر بشناسیم:

هری کارپنتر به عنوان یک نویسنده و مهندس هوافضا در تمام سال‌های زندگی خود درباره قدرت ضمیر ناخودآگاه تحقیق کرده و یافته‌هایش را در زندگی شخصی و شغلی خود به کار گرفته است. او زمانی که تنها 10 سال داشت، یک بیماری سخت گرفت اما توانست به کمک مربی خود، ترمیم ذهنی داشته باشد و از طریق آن بیماری خود را درمان کند. پس از آن بود که کارپنتر تا سن 30 سالگی در این زمینه بسیار مطالعه کرد و دوره‌‌های متفاوتی را گذراند تا سرانجام توانست آموخته‌هایش را در قالب یک الگوی منطقی و مفید ارائه بدهد.

او حدود چهل سال پیش اولین کلاس‌های خود را برگزار کند تا درمورد ضمیر ناخودآگاه درس بدهد اما به خاطر شرایط مالی و تامین خانواده‌اش از آموزش دوری کرد و به کار در حوزه مهندسی هوافضا ادامه داد. اما سرانجام هری پس از بازنشستگی به علاقه اصلی خود بازگشت و دانشجویان مختلفی را تربیت کرد.

در بخشی از کتاب صوتی غول درون می‌شنویم:

وقتی ضمیر ناخودآگاه انتظار چیزی را دارد، تمایل دارد آن را برآورده کند. انتظار داشتن یک پیشگویی‌ست که برآورده می‌شود. وقتی شما به ضمیر ناخودآگاه‌تان فرمان می‌دهید، باید منتظر نتایج باشید؛ مثال‌هایی که در درس یک ارائه شد، قدرت ضمیر ناخودآگاه را اثبات می‌کند. شما این قابلیت را دارید بنابراین انتظار نتایج مثبت را هم داشته باشید؛ غول شما پاسخ خواهد داد.

از آنجا که شما انتظار نتایج مثبت را دارید، وقتی آن‌ها محقق می‌شوند، شگفت‌زده نشوید؛ قطعا غول شما موفق شده است. شما انتظارش را داشته‌اید فقط بگویید متشکرم! شگفت‌زده شدن نشان‌دهنده عدم اطمینان است. پذیرش همراه با قدردانی نشان‌دهنده اطمینان است.

 ۱۱ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۶۶۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۴۲۰۰۰ ت - 12.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
مقدمه
۳۳ دقیقه
درس یک: غول شما - بخش یک
۳۴ دقیقه
درس یک: غول شما - بخش دو
۳۹ دقیقه
درس دو: تفاوت‌های بین ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه - بخش یک
۳۴ دقیقه
درس دو: تفاوت‌های بین ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه - بخش دو
۳۸ دقیقه
درس سه: ابر کامپیوتر زیستی شما - بخش یک
۳۸ دقیقه
درس سه: ابر کامپیوتر زیستی شما - بخش دو
۴۰ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش یک
۲۶ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش دو
۲۷ دقیقه
درس چهار: قوانین ضمیر ناخودآگاه - بخش سه
۳۷ دقیقه
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه‌تان - بخش یک
۳۲ دقیقه
درس پنج: برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه‌تان - بخش دو
۳۰ دقیقه
درس شش: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه قسمت اول - بخش یک
۳۳ دقیقه
درس شش: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه - بخش دو
۲۳ دقیقه
درس شش: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه - بخش سه
۴۴ دقیقه
درس هفت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه‌تان قسمت دوم - بخش یک
۴۰ دقیقه
درس هفت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه‌تان قسمت دوم - بخش دو
۳۸ دقیقه
درس هشت: روش‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه‌تان قسمت سوم - بخش یک
۲۴ دقیقه
درس هشت: شیوه‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه‌تان قسمت سوم - بخش دو
۳۶ دقیقه
درس هشت: شیوه‌های استفاده از ضمیر ناخودآگاه‌تان قسمت سوم - بخش سه
۴۵ دقیقه
درس نتیجه

راهنمای دانلود کتاب صوتی غول درون

برای دانلود کتاب صوتی غول درون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  غول درون

نظرات کتاب صوتی غول درون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.