دانلود کتاب صوتی فرزند پنجم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرزند پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فرزند پنجم

کتاب صوتی فرزند پنجم اثر دوریس لسینگ زندگی زوجی خوشبخت را به تصویر می‌کشد. همه چیز ساده می‌گذرد تا فرزند پنجم آن‌ها متولد می‌شود و از آن لحظه به بعد زندگی آن‌ها دستخوش تغییرات اساسی می‌شود. فرزندی معلول و ناآرام که زندگی را برای خود و خانواده‌ی خود سخت می‌کند.

داستان کتاب صوتی فرزند پنجم (The Fifth Child) در انگلستان دهه شصت میلادی می‌گذارد. هریت و دیوید که به لحاظ فرهنگی و پایگاه اجتماعی وضعیت یکسانی ندارند پس از ازدواج به فواصلی کوتاه صاحب چهار فرزند می‌شوند که همگی ناخواسته بوده‌اند. زن و شوهر هر دو به داشتن فرزندان زیاد علاقمند هستند تا اینکه هریت فرزند پنجم را باردار می‌شود. فرزند پنجم اما از همان دورانی که در رحم مادر رشد می‌کند علائم عجیبی از خود بروز می‌دهد و سرانجام با متولد شدن فرزند پنجم که پسری است غیرعادی،‌ مشکلات این زن و شوهر بیش از پیش عمیق و غیرقابل حل می‌شود.

دوریس لسینگ (Doris Lessing) برای این رمان موفق به اخذ جایزه نوبل ادبیات در سال ۲۰۰۷ شد. او با  ۸۸ سال سن یازدهمین زن برنده‌ این جایزه است. از مهم‌ترین آثار وی می‌توان به «خاطرات یک نجات‌یافته»، «تروریست دوست داشتنی» و شیرین‌ترین رویاها» اشاره کرد.

در طول اجرای کتاب فرزند پنجم گوینده سعی کرده ضمن تنظیم اندازه بروز حس و ریتم حساب شده متناسب با رویدادهای متن، بدون پیش‌داوری و لحظه به لحظه ما را با داستان و شخصیت‌هایش همراه کند. به عبارت دیگر در طول اجرا هدف این بوده که مخاطب طی روندی فزاینده، با هراس جاری در متن پیش برود و حس و حال پایان داستان در همان ابتدا لو نرود.

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
بخش اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم
۲۹ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۷ دقیقه
بخش پنجم
۲۱ دقیقه
بخش ششم
۲۲ دقیقه
بخش هفتم
۱۳ دقیقه
بخش هشتم
۲۵ دقیقه
بخش نهم
۲۷ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۱۵ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۳ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۸ دقیقه
بخش چهاردهم
۴۷ دقیقه
بخش پانزدهم
۹ دقیقه
بخش شانزدهم
 ۶ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۳۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرزند پنجم

برای دانلود کتاب صوتی فرزند پنجم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فرزند پنجم
ناهید نارونی
۱۳۹۷/۲/۱۷
کتاب ملت عشق اولین کتاب صوتی بود که خواندم وبسیارلذت بردم با صدایی زیبا و دلنشین ....امیدوارم کتابهایی نفیس وارزشمند مثل همین کتاب رابیشتردر کتابراه ببینم...ممنون ازرحمات شما
محمد جواد صفری
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
پایانش باز بود؟!
مریم محمدی
۱۳۹۷/۷/۱۳
دوس داشتنی بود اما بی هدف! بی هدف بودنشو دوس نداشتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)