دانلود کتاب صوتی فرزند پنجم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرزند پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فرزند پنجم

کتاب صوتی فرزند پنجم اثر دوریس لسینگ زندگی زوجی خوشبخت را به تصویر می‌کشد. همه چیز ساده می‌گذرد تا فرزند پنجم آن‌ها متولد می‌شود و از آن لحظه به بعد زندگی آن‌ها دستخوش تغییرات اساسی می‌شود. فرزندی معلول و ناآرام که زندگی را برای خود و خانواده‌ی خود سخت می‌کند.

داستان کتاب صوتی فرزند پنجم (The Fifth Child) در انگلستان دهه شصت میلادی می‌گذارد. هریت و دیوید که به لحاظ فرهنگی و پایگاه اجتماعی وضعیت یکسانی ندارند پس از ازدواج به فواصلی کوتاه صاحب چهار فرزند می‌شوند که همگی ناخواسته بوده‌اند. زن و شوهر هر دو به داشتن فرزندان زیاد علاقمند هستند تا اینکه هریت فرزند پنجم را باردار می‌شود. فرزند پنجم اما از همان دورانی که در رحم مادر رشد می‌کند علائم عجیبی از خود بروز می‌دهد و سرانجام با متولد شدن فرزند پنجم که پسری است غیرعادی،‌ مشکلات این زن و شوهر بیش از پیش عمیق و غیرقابل حل می‌شود.

دوریس لسینگ (Doris Lessing) برای این رمان موفق به اخذ جایزه نوبل ادبیات در سال ۲۰۰۷ شد. او با  ۸۸ سال سن یازدهمین زن برنده‌ این جایزه است. از مهم‌ترین آثار وی می‌توان به «خاطرات یک نجات‌یافته»، «تروریست دوست داشتنی» و شیرین‌ترین رویاها» اشاره کرد.

در طول اجرای کتاب فرزند پنجم گوینده سعی کرده ضمن تنظیم اندازه بروز حس و ریتم حساب شده متناسب با رویدادهای متن، بدون پیش‌داوری و لحظه به لحظه ما را با داستان و شخصیت‌هایش همراه کند. به عبارت دیگر در طول اجرا هدف این بوده که مخاطب طی روندی فزاینده، با هراس جاری در متن پیش برود و حس و حال پایان داستان در همان ابتدا لو نرود.

 ۶ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۳۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
بخش اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم
۲۹ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۷ دقیقه
بخش پنجم
۲۱ دقیقه
بخش ششم
۲۲ دقیقه
بخش هفتم
۱۳ دقیقه
بخش هشتم
۲۵ دقیقه
بخش نهم
۲۷ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۱۵ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۳ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۸ دقیقه
بخش چهاردهم
۴۷ دقیقه
بخش پانزدهم
۹ دقیقه
بخش شانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرزند پنجم

برای دانلود کتاب صوتی فرزند پنجم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فرزند پنجم
ناهید نارونی
۱۳۹۷/۲/۱۷
کتاب ملت عشق اولین کتاب صوتی بود که خواندم وبسیارلذت بردم با صدایی زیبا و دلنشین ....امیدوارم کتابهایی نفیس وارزشمند مثل همین کتاب رابیشتردر کتابراه ببینم...ممنون ازرحمات شما
shaqayeq taheri
۱۳۹۹/۱/۱۶
عالیه خوندنشو پیشنهاد میکنم😍 هریت واقعا یه مادر نمونه است👏
مانی نادری
۱۳۹۸/۹/۱۹
من فقط نمونشو گوش دادم چه موزیکای فوق العاده ایی داره قشنگ فضاسازی کرده با این موزیکا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)