دانلود کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای

اسپنسر جانسون در کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای، تکنیک‌هایی کاربردی و مفید جهت کسب سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای رسیدن به فروش بیشتر همراه با استرس کمتر را به شما ارائه می‌دهد.

کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای (The One Minute Sales Person)، دربردارنده‌ی شیوه‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاصی است که هر فردی می‌تواند برای بهبود فوق‌العاده عملکرد خود در فروش از آن‌ها استفاده کند. مضمون اصلی این کتاب بر مبنای این جمله است: هنگامی که خریدار راضی‌ست بقیه افراد نیز راضی هستند، شیوه‌های یک دقیقه‌ای این کتاب نیز براساس این اعتقاد شکل گرفته‌ است.

مردم در جامعه‌ی امروزی بیشتر از هر زمان دیگر، در تکاپوی به دست آوردن ثروت هستند و تلاش می‌کنند در ماه‌ها و سال‌های پیش روی خود در حرفه‌ی فروش از موفقیت‌های بیشتری در حوزه‌ی مالی بهره‌مند شوند. اغلب میلیونرهای خودساخته در گذشته و امروزه، فروشندگانی بوده‌اند که کار خود از صفر آغاز کردند و در حوزه‌ی شغلی خود به درجات بالایی رسیده‌اند. اگر شما هم می‌خواهید مانند آن‌ها ثروتمند و موفق شوید، کافیست یاد بگیرید که این کار را چگونه انجام داده‌اند.

هدف و وظیفه‌ی شما به عنوان فردی که در کار فروش است، کسب درآمد بیشتر و فروش بالاتر نسبت به گذشته است. یعنی هر روز نسبت به دیروز باید فروش بیشتری داشته باشید و پیشرفت کنید. تبدیل شدن به یک فروشنده‌ی فوق‌العاده و ماندن در حد یک فروشنده‌ی متوسط، به یک اندازه زمان می‌برد. پس انتخاب با شما است.

فروش موفق حاوی مهارت‌ها و ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی است که بعضی از آن‌ها به جهان درون فردی و خصوصیات فروشنده و بعضی دیگر به روش واکنش و ارتباط او با مشتری و نیز شناخت ویژگی‌های عمومی بازار مربوط می‌شود. با اینکه بسیاری از این مهارت‌ها را می‌توان از راه دانش روان‌شناسی و نیز جامعه‌شناسی آموخت، اما بعضی دیگر از آن‌ها نیازمند تجربه در این شغل هستند.

مفاهیمی که در این کتاب صوتی شرح داده می‌شود عبارت‌اند از:

- انسجام تئوری فروش هدفمند
- رموز و شیوه‌های مدیریت در فروش
- دستیابی به موفقیت‌های ماندگار در امر فروش
- اختصاص دادن کمترین مقدار زمان تلاش و استرس در فروش
- کمک به دیگران برای دستیابی به آنچه می‌خواهند در فروش به دست بیاورند

دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی و فروش در جهان است. میلیون‌ها نفر از طرفداران آثار او توانسته‌اند به سادگی با اعتماد به خود در حرفه، شغل و زندگی به موفقیت و سعادت دست پیدا کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای می‌شنویم:

زمانی فروشنده‌ی بسیار موفقی زندگی می‌کرد، او احساسی فراتر از موفقیت داشت، حس می‌کرد خوشبخت شده است، او احساس مرفه بودن می‌کرد. این فروشنده از آرامش خاطر، استقلال مالی، امنیت، سلامت و یک زندگی اجتماعی خوب برخوردار بود. مورد تحسین و احترام تمام کسانی بود که او را می‌شناختند، افراد بسیاری دوست داشتند با او کار کنند، حتی افراد زیادی دل‌شان می‌خواست با او دوست شوند. اما او همیشه هم این‌قدر موفق نبوده است. سال‌هایی را بخاطر داشت که بیشتر از خیلی‌ها تلاش می‌کرد، اما بهتر از آن‌ها کاری از پیش نمی‌برد.

 ۲ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۲۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
مقدمه
۴۷ دقیقه
فروشنده‌ی یک دقیقه‌ای
۵۴ دقیقه
یک دقیقه قبل از فروش
۴۲ دقیقه
اهداف فروش من

راهنمای دانلود کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای

برای دانلود کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فروشنده یک دقیقه‌ای

نظرات کتاب صوتی فروشنده یک دقیقه‌ای

ابراهیم مسلمی
۱۳۹۹/۹/۱۶
من کلا از داستان خوانی بدم میاد بخصوص که نویسنده این کتاب سعی کرده در قالب داستان به مخاطب آموزش بده و من نتونستم ارتباط بگیرم بخصوص با این گوینده خانم که اصلا هیچ انرژی نداره و انگار داره داستان آخر شب میگه که بچه رو خواب ببره و یکنواخت فقط می‌ره که تمومش کنه ومعلومه که تو ذهنش میگه‌ای خدا کی این کتاب مزخرف تموم میشه
amin dalir
۱۳۹۹/۱/۴
این کتاب بزرگترین درس رو در حوزه فروش میده به یه فروشنده. اون درس بزرگ اینه که مقصور اصلی در فروش، فقط و فقط راه انداختن کار مشتری به بهترین نحو ممکنه. حال با محصولات خودمون یا با معرفی به شخص دیگه‌ای از هم صنفامون
محسن محمدی
۱۳۹۹/۱۱/۴
راوی هیچ حس رو القا نمیکنه وتو مخاطب انگیزه ایجاد نمیشه،
و کاشکی برنامه رو طوری طراحی کنن که در حال دانلود فصل همون فصل اجرا بشه خیلی معطل میکنه تا دان بشه واجرا بشه
مشاهد همه نظرات (۲۸)