دانلود کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت اثر جیمز آدلر به شما در درک معنا و مفهوم فنگ شویی جهت رسیدن به موفقیت‌های بیشتر و برخورداری از روابط بهتر در زندگی یاری می‌رساند.

جیمز آدلر (Adler James) در کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت (Fengshui for wellenss and weaith) به شما می‌گوید که منظور از فنگ شویی چیست، هم‌چنین به شما کمک می‌نماید از اصول این رسم کهن چینی بهره ببرید تا در خانه و محل کارتان نظم و هماهنگی بیشتری داشته باشید و این هماهنگی موجب می‌شود علاوه بر موفقیت، از روابط بهتری با اطرافیان‌تان نیز برخوردار باشید. پس از شنیدن این کتاب صوتی درمی‌یابید که انجام فنگ شویی امری ساده است. زمانی که تمام چیزهای خوب را جذب زندگی‌ خود ‌کنید، در واقع آهنربای موفقیت را در دست گرفته‌اید.

این مسئله که چگونگی چیدمان محیط بر طرز احساس انسان‌ها در آن محیط تاثیر می‌گذارد، در شرق پذیرفته شده است. اما اکثراً در غرب، این مسئله را اعتقاد به خرافات به شمار می‌آورند و آن را نادیده می‌گیرند.

دکوراسیون داخلی چگونه می‌تواند بر اشخاص اثر بگذارد؟ باید بدانید که برخی صاحب‌نظران با تحقیق و بررسی‌های زیاد این موضوع را تایید کرده‌اند. به عنوان نمونه این نکته کاملاً پذیرفته شده که رنگ یک اتاق بر رفتار صاحب آن تاثیر می‌گذارد. اغلب ادارات پلیس، سلول‌ها و اتاق‌هایی به رنگ صورتی دارد. زیرا بسیاری از کارشناسان عقیده دارند که این رنگ موجب ایجاد پاسخ منفعلانه می‌شود و به این ترتیب زندانیان را آرام می‌کند. آبی و سبز نیز رنگ‌های آرام‌بخشی هستند که در بیمارستان‌ها و مراکز آزمایش برای آرامش بیماران و همراهان‌شان از آن‌ها استفاده می‌کنند. هم‌چنین جراحان برای آرامش بیماران در حین عمل، اغلب لباس‌های سبز می‌پوشند.

این فن در چین آغاز شد، اما شما برای آموزش این فن نیازی ندارید که حتما از نمادهای خاص چینی استفاده کنید. چیزی که اهمیت دارد، این است که فلسفه‌ی اصلی آن را خوب بیاموزید و نمادهای مرتبط با فرهنگ خود را به کار بگیرید که معنای خاصی برایتان داشته باشند. محیطی را به وجود آورید که انرژی مثبتی برایتان بسازد، این موضوع است که اهمیت دارد.

هم‌چنین باید از فنونی بهره ببرید که موجب ایجاد حس خوبی در شما شود. از شیوه‌های گوناگونی استفاده کنید و آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید تا محیط کار و زندگی مثبتی را خلق نمایید که در آن بتوانید خوب زندگی کنید و کارهایتان را به بهترین نحو انجام دهید و از زندگی نهایت لذت را ببرید.

در بخشی از کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت می‌شنویم:

در فنگ شویی، حمام یکی از کثیف‌ترین اتاق‌ها در خانه می‌باشد، زیرا جریان آب به خارج از خانه می‌رود. به یاد داشته باشید که هدف فنگ شویی این است که باعث شود انرژی chi در اطراف خانه به گردش بیفتد. گرچه، نکاتی نیز وجود دارند که می‌توان با انجام آن‌ها فنگ شویی بد را در خانه خنثی کرد.

در حمام، مسئله سازترین وسیله، توالت است زیرا بزرگترین فاضلاب در خانه می‌باشد و بیشترین آب از حمام خارج می‌شود. علاوه براین، سیفون نیز انرژی زیادی را به خارج از خانه می‌برد. یکی از آسان‌ترین کارهایی که می‌توانید برای جلوگیری از خارج شدن chi به خارج از خانه انجام دهید این است که در پوش توالت را همیشه ببندید، به ویژه وقتی که سیفون را می‌کشید. به همین دلیل باید پرده‌های حمام را بسته نگه دارید زیرا دوش دارای لوله‌ای (برای خروج آب) می‌باشد. اگر می‌توانید بعد از استفاده از دوش یا وان، آن را با پوشش‌های پلاستیکی ببندید تا جلوی خارج شدن انرژی chi را بگیرید.

اگر هنوز در حال طراحی حمام می‌باشید، می‌توانید توالت را جدا کرده و درِ جدایی برایش بگذارید و یا اگر توالت باید در همان جایی باشد که دوش و وان هست، آن را طوری قرار دهید که از در حمام دور باشد. هم چنین می‌توانید آینه‌ی بزرگی را در حمام قرار دهید تا کمک کنید که انرژی بچرخد و سرعت بگیرد. باید تضمین کنید آینه توالت را نشان نمی‌دهد زیرا این باعث می‌شود که تاثیرش برعکس شود. آینه نباید طوری باشد که وقتی روی توالت نشسته اید، بتوانید تمامی بدنتان را در آن ببینید.

علاوه بر این‌ها اگر حمام بدمنظره نیست می‌توانید درش را باز بگذارید تا chi جریان یابد. گرچه در برخی موارد باید در بسته باشد. اگر درِ حمام در راستای درِ اصلی خانه قرار گرفته باید بسته باشد تا مانع از خروج chi از خانه شود. در واقع، می‌توانید برای اطمینان یافتن از بسته ماندن در، بر بالای آن طناب کششی را نصب کنید. در نهایت این که اگر توالت از تخت خوابتان قابل دیدن است، باید قبل از این که به خواب می‌روید درش را ببندید تا اولین چیزی نباشد که صبح چشمتان به آن بیفتد.

 ۳۸ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
فصل یکم: فنگ‌شویی چیست؟
۸ دقیقه
فصل دوم: دفتر کار
۴ دقیقه
فصل سوم: اتاق خواب
۵ دقیقه
فصل چهارم: آشپزخانه
۴ دقیقه
فصل پنجم: اتاق پذیرایی (اتاق نشیمن)
۴ دقیقه
فصل ششم: حمام
۲ دقیقه
پیشرفت و تغییر فردی
۲ دقیقه
نتیجه گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

برای دانلود کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

نظرات کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

Sara Moayeri
۱۳۹۹/۶/۱۰
خوب بود فقط خیلی کلی بود نکاتش واقعا و سطحی، فقط برای آشنایی با فنگشویی بدرد میخوره.
صدای راوی خیلی خوب و دلنشین بود. ممنون
mesyam rabami
۱۳۹۹/۵/۱۲
به پیشنهاد دوستم این کتاب رو گوش دادم، فوق العاده جالب و جذاب
Tara Taheri
۱۳۹۹/۵/۴
کتاب جالبی بود. صدای راوی هم خوب بود. تشکر
مشاهد همه نظرات (۶)