دانلود کتاب صوتی قدیس فرودستان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدیس فرودستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدیس فرودستان

کریستیان بوبن در کتاب صوتی قدیس فرودستان، دوست داشتن را محور قطعات کوتاه ناپیوسته‌اش قرار می‌دهد و از جنبه‌های بسیار متفاوت و جذاب، ما را به دنیای ذهنش راهنمایی می‌کند تا آن‌چنان که او می‌خواهد به درک تازه‌تری از دوست داشتن دست یابیم. او معتقد است انسان زمانی به معنای واقعی متولد می‌شود، که در عمق دریای عشق غوطه بخورد.

کتاب قدیس فرودستان (Le Tres - Bas)، روایتی داستانی از زندگی «فرانچسکو قدیس» است. بوبن تنها به تعریف زندگی روزمره «فرانچسکو» نپرداخته و از زاویه دیدی متفاوت به کل حیات و معنویت این فرد توجه کرده است. نویسنده همانند آثار دیگرش در این داستان نیز نگاه خاصی به دنیا دارد و از دریچه امید به زندگی نگاه می‌کند و در آثارش حتی جزئیات ریز و خوشی‌های کوچک زندگی را هم توصیف می‌کند. در حقیقت نویسنده خودش را از جامعه جدا کرده و از چند پله بالاتر به زندگی نگاه می‌کند و درگیر جزئیات زندگی نمی‌شود. اساساً او زندگی را عاری از تمام حواشی‌های شاد و غمگین می‌بیند و خود زندگی را لمس می‌کند.

تاکنون داستان‌‌ها و روایت‌های متعددی درباره‌ فرانچسکو نوشته شده و حتی چند فیلم از زندگی این قدیس ساخته‌اند. بوین با همین کتاب به شهرت رسید و معروف شد. البته این داستان‌‌ها نیز مثل دیگر آثار بوبن همچون زنجیر به هم پیوسته‌اند، هریک تصویر دیگری را روشن ساخته و در کنار هم، تابلوی زندگی و افکار نویسنده را شکل می‌‌دهند.

کریستیان بوبن (Christian Bobin) را فیلسوفی شاعر مسلک می‌شناسند. از همین جهت در اجرای قدیس فرودستان سعی شده بنیان‌های فکری و تصاویری شاعرانه متن در لحن گوینده متناسب و مطلوب شنیده شود، نویسنده فرانسوی که پس از تحصیل در رشته فلسفه به نویسندگی روی آورد و تاکنون بیش از ۳۰ اثر از او منتشر شده‌ است. از معروف‌ترین آثار بوبن می‌توان به کتاب دیوانه‌بازی (دیوانه‌وار) اشاره کرد.

کریستین بوبن همان‌گونه که خود نیز زندگانی متفاوتی داشته، در داستان‌هایش، شخصیت‌هایی متفاوت خلق می‌کند و زندگی و حوادث و اتفاقات معمول آن را از نظرگاه این شخصیت‌ها با دیدی فلسفی و بیانی شاعرانه روایت می‌کند.

 ۲ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۱۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش اول
۱۶ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش دوم
۱۴ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش سوم
۱۲ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش چهارم
۱۶ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش پنجم
۱۶ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش ششم
۱۵ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش هفتم
۱۶ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش هشتم
۱۴ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش نهم
۱۳ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش دهم
۱۸ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش یازدهم
۱۰ دقیقه
قدیس فرودستان - بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدیس فرودستان

برای دانلود کتاب صوتی قدیس فرودستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدیس فرودستان

نظرات کتاب صوتی قدیس فرودستان

سینایی سینایی
۱۳۹۷/۱۰/۹
کریستین بوبن در این کتاب، نگاهش را درباره خدا، زن، مادر، عشق، پول، فرهنگ و... به طور انضمامی با زندگی فرانچسکو قدیس تلفیق کرده و سبک منحصر به فردی
محمد رضائی
۱۳۹۷/۲/۳۱
یک کار بینظیر برای علاقه مندان به کریستین بوبن
بهارک سعیدی
۱۳۹۹/۱/۲۸
یه مقدار درکش سنگین بود
مشاهد همه نظرات (۴)