معرفی و دانلود کتاب صوتی قصه‌های ببر

عکس جلد کتاب صوتی قصه‌های ببر
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌های ببر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌های ببر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌های ببر

لیلا مجومدار نویسنده‌ی بنگالی در کتاب صوتی قصه‌های ببر، داستان دهکده‌ای کوچک و سرسبز را به تصویر می‌کشد که در آنجا ببرها در کنار دیگر انسان‌ها زندگی می‌کنند و ارتباط آن‌ها با مردمان بومی، ماجراهای هیجان‌انگیز و زیبایی را ایجاد می‌کند.

درباره کتاب صوتی قصه‌های ببر:

کتاب حاضر برای اولین بار در سال 1367 به چاپ رسید و در میان کودکان محبوبیت فراوانی پیدا کرد اما دوباره بعد از بیست سال روانه بازار شد و باز هم با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

کتاب قصه‌های ببر (Tiger Tales) از یازده داستان طنزآلود و شیرین تشکیل شده است و ببرها و مردمان بومی منطقه بنگال غربی هند شخصیت‌های اصلی آن‌ها را تشکیل می‌دهند. این اثر به خوبی توانسته زندگی حیوانات و فضای طبیعت را به تصویر بکشد و از ارتباط میان انسان‌ها و دیگر موجودات سخن بگوید.

مجومدار در این کتاب با اقتباس از دوران کودکی‌اش از زمانی صحبت می‌کند که دختربچه‌ کوچکی بوده و در دهکده‌ای زیبا در منطقه کوهستانی آسام زندگی می‌کرده است. او از درختان میوه و رود پرآب و خروشان براهماپوترا برایتان می‌گوید و درباره حیوانات وحشی مانند شغال‌ها، گرازها، تمساح‌ها، ببرها و پرندگان توضیحات سرگرم‌کننده‌ای ارائه می‌دهد.

نام داستان‌های کتاب قصه‌های ببر به ترتیب عبارتند از: «قصه های ببر، ماجرای یک گوساله، فایده دیگر نارگیل، تعقیب، یک داستان غم‌انگیز، میهمان صاحب سیاه، ساعت شماطه‌دار، ببر آدمخوار، در میان طبیعت وحشی، در تپه‌های لوشایی، ببری که برای شام آمد، حیوانات دست‌آموز خطرناک»

کتاب صوتی قصه‌های ببر برای چه کسانی مناسب است؟

این مجموعه داستان زیبا به کودکان 10 تا 12 سال پیشنهاد می‌شود.

لیلا مجومدار را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌‌ای بنگالی بود که برای کودکان و نوجوانان می‌نوشت و برای آن‌ها تصویرگری نیز می‌کرد. لیلا مجومدار (Leela Majumdar) اولین کتابش را در سال 1939 منتشر کرد اما با دومین اثر خود در سال 1948 به شهرت قابل توجهی رسید.

مجومدار از دهه 1950 به عنوان نویسنده حوزه کودکان شناخته شد با این حال داستان‌هایی با موضوعاتی پلیسی و تخیلی نیز می‌نوشت. همچنین او حدود پنج کتاب تالیفی مشترک، 9 کتاب ترجمه شده و 19 کتاب ویرایش شده را در کارنامه کاری خود دارد.

در بخشی از کتاب صوتی قصه‌های ببر می‌شنویم:

پدرِ پدر من و پدربزرگ‌های او همگی در سرزمین ببر به دنیا آمده بودند. آن‌ها در آنجا زندگی کرده و همان‌جا هم مرده بودند. پدر خودش کودکی‌اش را در آنجا گذرانده بود و اتفاقا شغلی که در بزرگی انتخاب کرد، وادارش می‌کرد در جایی اقامت کند که ببرها زندگی می‌کردند.

پدر من در سازمان نقشه‌برداری هند کار می‌کرد. او به همراه چند نفر دیگر از کارکنان سازمان، چندین سال را در جنگل‌های عمیق برمه و سیام که حالا تایلند نامیده می‌شود، گذراند. قسمتی از کار آن‌ها اندازه‌گیری زمین‌ها، کوه‌ها و دره‌ها بود. این کار برای تهیه نقشه لازم بود؛ در این جنگل‌های انبوه هیچ جاده و حتی کوه راهی نبود. آن‌ها مجبور بودند خودشان راهشان را از میان جنگل‌ درهم فشرده باز کنند همچنین جز حیوانات وحشی هیچ موجود زنده‌ای در آنجا یافت نمی‌شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۴۰ دقیقه
بخش اول
۴۴ دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قصه‌های ببر
نویسنده
مترجممحمدرضا سرشار
گویندهسرور رخشانی
ناشر صوتیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۳ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک و نوجوان، کتاب‌های داستان برای کودکان

نظرات کتاب صوتی قصه‌های ببر

Farzad Zohdi
۱۴۰۰/۳/۴
بد نیست ولی گوییش ضعیفه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قصه‌های ببر

برای دریافت کتاب صوتی قصه‌های ببر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.