دانلود کتاب صوتی قصه کوتاه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه کوتاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه کوتاه

کتاب صوتی قصه کوتاه، مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه و هیجان‌انگیز از نویسندگانی مشهوری هم‌چون هاینریش بل، فرانتس هولر، دایان ویلیامز و... است.

گردآورنده این کتاب در انتخاب داستان‌ها به جذابیت شنیداری، کوتاه و گزیده‌گویی، چندمعنایی، جهانی بودن و روان بودن ترجمه‌ی فارسی توجه ویژه داشته است. حالا این داستان‌های شنیدنی که در حقیقت موجوداتی زنده هستند و به قصه‌هایی کوتاه درآمده‌اند، با همراهی نوین کتاب گویا به گوش شما می‌رسند.

هاینریش بل (Heinrich Boll)، یکی از محبوب‌ترین و پرکار‌ترین نویسندگان آلمانی در سال 1972، موفق به کسب جایزه‌ی نوبل ادبیات شد. از آثار بل می‌توان به «سیمای زنی در میان جمع»، «آبروی از دست رفته کاترینا بلوم»، «شبکه امنیتی» و «بیلیارد در ساعت نه‌ونیم»، «عقاید یک دلقک»، «قطار به موقع رسید»، «گوسفندان سیاه»، «آدم، کجا بودی؟»، «و حتی یک کلمه هم نگفت»، «خانه‌ای بی‌سرپرست»، «نان سال‌های جوانی»، «یادداشت‌های روزانه ایرلند»، «جدایی از گروه»، «پایان ماموریت»، «زنان در چشم‌انداز رودخانه»، «میراث»، و «اتفاق» اشاره کرد.

فرانتس هولر (Franz Hohler) با کتاب خمیازه‌های گمشده و چند قصه بی‌فایده دیگر مشهور شد. هولر آثار بسیار زیادی را در زمینه کودکان و بزرگسالان و نیز نگارش نمایشنامه و فیلمنامه به رشته تحریر درآورده و جوایز زیادی نیز کسب کرده است. او در سال 2013 جایزه‌ی ادبی زولوتون سوئیس را دریافت کرده است.

 ۳۸ دقیقه، ۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
قصه کوتاه
۲ دقیقه
پایانی دیگر
۱ دقیقه
می‌خواهم حادثه‌ای را گزارش دهم
۱ دقیقه
کبوتر
۶ دقیقه
بهترین بچه‌ی دنیا
۱ دقیقه
دلقک
۳ دقیقه
ترانه شنو
۱ دقیقه
برف
۴ دقیقه
دام
۲ دقیقه
ماهی‌ها
۱ دقیقه
ورق کاغذ
۴ دقیقه
پدر و مادر
۱ دقیقه
داستانی از شهر بزرگ
۴ دقیقه
گناه وقایع نگر
۱ دقیقه
دنیا و این همه زیبایی
۳ دقیقه
سنگ‌ها
۱ دقیقه
صندوق نامه
۱ دقیقه
پیرمرد و گیتارش
۲ دقیقه
سرهنگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی قصه کوتاه

برای دانلود کتاب صوتی قصه کوتاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قصه کوتاه

نظرات کتاب صوتی قصه کوتاه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.