دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

  • از: برایان تریسی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۲۰۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده (Eat that Frog) اثر برایان تریسی، 21 روش عالی برای مبارزه با تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر را بیان می‌کند و در این کتاب می آموزد که بهتر است هرکاری را، هرچقدر سخت یا آسان، سریع و بدون تعلل انجام دهید.

شما هیچوقت برای انجام تمام کارهایی که باید انجام بدهید فرصت کافی ندارید. شما به معنای واقعی کلمه در انبوه کارها، مسئولیت‌های فردی، پروژه‌ها، روزنامه‌ها و مجله‌های زیادی که باید بخوانید و کتاب‌هایی که روی هم انبار شده‌اند تا یک روز، به محض اینکه فرصتش را پیدا کردید، به سراغ آن‌ها بروید غرق شده‌اید. اما واقعیت این است که هیچوقت نمی‌توانید عقب افتادگی خود را جبران کنید و از کارهایتان جلو بیافتید. هرگز نمی‌توانید آنقدر از کارها پیشی بگیرید که بتوانید تمام آن کتاب‌ها و نشریه‌ها را بخوانید و نیز به تفریحاتی که همیشه آرزویش را داشته‌اید بپردازید.

شما فقط از این طریق می‌توانید وقت و زندگی خود را تحت کنترل درآورید که روش فکر کردن، کارکردن و نحوه روبه رو شدن با سیل بی‌پایان کارهایی است که هرروز بر سرتان می‌ریزد را تغییر دهید.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.

برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی پیش از پایه‌گذاری این شرکت به عنوان مدیر ارشد عملیات در یک شرکت ساخت‌وساز مشغول به کار بود. او همچنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته است. تریسی تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

 ۲ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۱۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
قورباغه ات را قورت بده
۱ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
سفره را بچینید
۹ دقیقه
برای هر روز از قبل برنامه ریزی کنید
۷ دقیقه
قانون 80/20 را بکار ببرید
۶ دقیقه
پیامد کارها را در نظر داشته باشید
۶ دقیقه
روش الف ب پ ت را بکار ببرید
۹ دقیقه
روی وظایف اصلی تمرکز کنید
۶ دقیقه
به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید
۵ دقیقه
پیش از شروع, مقدمات کار را فراهم کنید
۶ دقیقه
همیشه مشقتان را بنویسید
۵ دقیقه
استعداد های منحصر بفرد خود را تقویت کنید
۷ دقیقه
محدودیت های کلیدی خود را مشخص کنید
۴ دقیقه
یک بشکه یک بشکه جلو روید
۵ دقیقه
خودتان را تحت فشار قرار دهید
۶ دقیقه
قدرت های فردی خود را به حداکثر برسانید
۶ دقیقه
خودتان را به فعالیت ترغیب کنید
۶ دقیقه
تنبلی سازنده را تمرین کنید
۴ دقیقه
سخت ترین کارها را اول انجام دهید
۵ دقیقه
کار را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید
۵ دقیقه
وقت بیشتری ایجاد کنید
۶ دقیقه
احساس اضطراب بوجود آورید
۶ دقیقه
هر بار یک کار مهم انجام دهید
۶ دقیقه
نتیجه گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده

برای دانلود کتاب صوتی قورباغه‌ات را قورت بده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قورباغه‌ات را قورت بده
سید مهدی قبله
۱۳۹۶/۱۰/۴
کتاب بسیار مفیدی است درواقع عالیه اگه قرار باشه از برایان تریسی فقط یک کتاب بخوانم این همان کتاب است اگر شما کتابهای برایان تریسی را خونده باشید میبینید که در بقیه کتابها مطالب همین کتاب را به کرات تکرار کرده
کاربر R
۱۳۹۶/۱۲/۲۹
مفید و عالی
الهام زندی
۱۳۹۷/۹/۲
عااااالیییی بود پیشنهادمیکنم که حتمابخونیدش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱۶)