دانلود کتاب صوتی قورباغه را بخور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه را بخور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قورباغه را بخور

کتاب صوتی قورباغه را بخور اثر سخنران برجسته‌ی حوزه کسب و کار و موفقیت، برایان تریسی، به شما می‌آموزد که چگونه کارهایتان را چه سخت و چه آسان بدون معطلی و در زمان کم به پایان برسانید.

به نظر شما چه کاری سخت‌تر و چندش‌آورتر از قورت دادن یک قورباغه است؟ اگر روز کاری خود را با این کار شروع کنید، دیگر در تمام طول روز هیچ کار سخت و غیر‌قابل انجامی برای شما باقی نمی‌ماند. این استعاره‌ای است که برایان تریسی (Brian Tracy) مشهور از آن برای آموزش روش‌های تقویت ذهن و موفقیت استفاده می‌کند. در هر فصل از کتاب قورباغه را بخور (Eat that Frog) تمرینات خاصی وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا توصیه‌های تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن‌ها را به چشم خود ببینید.

در جامعه‌ی امروزی انسان‌ها هیچ‌گاه مدت زمان کافی برای انجام تمام کارهایی که باید انجام بدهند را ندارند. شما به معنای واقعی کلمه در انبوهی از کارها، پروژه‌ها، مسئولیت‌های فردی، روزنامه‌ها و مجله‌های زیادی که باید بخوانید و کتاب‌هایی که روی هم انبار شده‌اند تا یک روز، به محض اینکه فرصتش را داشتید، به سراغ آن‌ها بروید غرق شده‌اید. اما واقعیت این است که هیچوقت نمی‌توانید عقب افتادگی خود را جبران کنید و از کارهایتان جلو بیفتید. هرگز نمی‌توانید آن‌قدر از کارها پیشی بگیرید که بتوانید همه‌ی آن کتاب‌ها و نشریه‌ها را بخوانید و نیز به تفریحاتی که همیشه آرزویش را داشته‌اید بپردازید. اگر روش تفکر، کار کردن و نحوه مقابله با سیل بی‌پایان کارهایی که هر روز بر سرتان می‌ریزد را تغییر دهید، می‌توانید وقت و زندگی خود را تحت کنترل درآورید.

برایان تریسی در کتاب صوتی قورباغه را بخور، راه‌حل‌هایی را مطرح می‌کند که هر یک از آن‌ها می‌تواند یک راه‌حل کامل و جامع برای حل معضل کاری، اجتماعی و شخصی شما باشد و ترکیب این قوانین در کنار یکدیگر مجموعه‌ای تاثیرگذار را تشکیل می‌دهند. راهکارهای موجود در این کتاب صوتی عملکرد شما و تاثیرگذار بودن آن را سریع‌تر و قابل پیش‌بینی‌تر می‌کند. پس هر چه سریع‌تر به آن‌ها گوش دهید و شک نداشته باشید که پیشرفت خواهید کرد. توصیه‌های عملی این کتاب به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید. این اصول برای بوجود آوردن سرعت و قابلیت پیش‌بینی در عملکرد‌ها و نتایج به کار برده می‌شوند. هرچقدر سریع‌تر آن‌ها را یاد بگیرید و به کار ببندید مطمئنا در حرفه خود زودتر ترقی می‌کنید.

برایان تریسی نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری و سخنرانی برجسته و خوش‌نام است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته است که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

 ۳ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۳۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۴ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
میز را بچینید
۱۲ دقیقه
برنامه‌ریزی
۹ دقیقه
قاعده 80 به 20
۱۶ دقیقه
نتایج را در نظر بگیرید
۷ دقیقه
تنبلی خلاق
۸ دقیقه
روش الفبا
۱۳ دقیقه
شاخص‌های کلیدی
۱۶ دقیقه
قانون 3
۸ دقیقه
تدارک ببینید
۶ دقیقه
تمرکز روی یک کار
۸ دقیقه
مهارت‌های کلیدی
۷ دقیقه
استعدادهای خاص
۱۰ دقیقه
موانع مهم
۶ دقیقه
به خودتان فشار بیاورید
۱۰ دقیقه
توانمندهای خود را به حداکثر برسانید
۸ دقیقه
انگیزه بدهید
۱۶ دقیقه
مقهور تکنولوژی نشوید
۶ دقیقه
تقسیم کار
۷ دقیقه
زمان‌بندی کار
۸ دقیقه
احساس اضطرار
۸ دقیقه
کارها را یکی یکی انجام دهید
۲۴ دقیقه
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی قورباغه را بخور

برای دانلود کتاب صوتی قورباغه را بخور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قورباغه را بخور
اریانا عارفی
۱۳۹۸/۶/۱۳
یکی از اصلی‌ترین ارکان موفقیت مدیریت زمانه که کتاب‌های بسیاری در موردش نوشته شده اما پایه‌ترین کتاب مدیریت زمان به نظرم همین کتابه چون اولا با زبان ساده‌ای نوشته شده که به راحتی قابل فهم و درکه و در بیشتر...
Nima Bero
۱۳۹۸/۶/۱۵
یکی از بهترین کتابها در عرصه مدیریت و رشد شخصی، میتونه کتاب درسی بشه تو مدارس، اولین سالی که این کتاب خوندم سال ۷۸ بود بعد از صدها کتاب و کتابهای دانشگاهی که خوندم پی بردم که چه کتاب قویه و کاربردیه
Shahla Gh
۱۳۹۸/۶/۲۶
عالی واموزنده وتاثیرگذار
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۷)