دانلود کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی

  • از: طیبه شامانی
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی

کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی نوشته‌ی طیبه شامانی، داستانی شیرین و جذاب درباره‌ی خواهر و برادر دوقلویی به نام پینکی و وینکی است که اتفاقات جالبی برایشان رقم می‌خورد.

موضوع کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی دو خواهر و برادر دوقلو به نام‌های پینکی و وینکی است که همراه با پدر و مادرشان در خانه‌ای زیبا زندگی می‌کنند. آن‌ها یکدیگر را خیلی دوست دارند اما گاهی اوقات با یکدیگر دعوا می‌کنند. دعوا که نه ولی سر به سر همدیگر می‌گذارند. آن‌ها از پدر و مادرشان یاد گرفته‌اند با هم مهربان باشند و بدجنس و اخمو نباشند. با هم دوست باشند و هیچ‌وقت با هم قهر نکنند، به یکدیگر دروغ نگویند و حرفای زشت نزنند.

کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی می‌شنویم:

یک روز غروب پینکی و وینکی داشتند در اتاق‌شان نقاشی می‌کشیدند. مامان و بابای مهربان‌شان برای هر دو آن‌ها وسایل نقاشی خریده بودند. جلد دفتر نقاشی پینکی صورتی بود و جلد دفتر نقاشی وینکی آبی بود. درست مثل تخت و روتختی آن‌ها که برای پینکی صورتی بود و برای وینکی آبی بود. روی مداد رنگی‌های آن‌ها هم مامان و بابا برچسب زده بودند تا قاطی نشود و هر کدام مواظب وسایل خودشان باشند.

 ۵ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
ماجراهای وینکی و پینکی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی

برای دانلود کتاب صوتی ماجراهای وینکی، پینکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجراهای وینکی، پینکی