معرفی و دانلود کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون

عکس جلد کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون
قیمت:
35000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون

کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون، از مجموعه‌ ماجراهای شرلوک‌ هلمز اثر سر آرتور کانن دویل نویسنده‌ سرشناس اسکاتلندی است. دائرة‌المعارف داستان‌های پلیسی، شرلوک هولمز را بزرگ‌ترین کارآگاه در عرصه ادبیات و احتمالا مشهورترین مخلوق ادبی همه اعصار می‌خواند.

داستان این کتاب روایت زندگی چارلز اگستوس میلورتون، مردی شریر و فرصت طلب است که با بدست آوردن مدارک شخصی افراد ثروتمند از نقاط ضعف آن‌ها دست به اخاذی می‌زند. بر همین اساس او زندگی افراد بسیاری را به تباهی کشانده‌ است. هولمز با توجه به شناخت و نفرتی که از این شخص دارد و بنا به تقاضای لیدی برکول درگیر پرونده اخاذی میلورتون از او می‌شود و...

سر آرتور کانن دویل (Sir Arthur Conan Doyle) شخصیت هلمز را از شخصیت یک جراح اهل ادینبورد بنام جوزف بل الهام گرفت. بل می‌توانست با دیدن ظاهر مردم از شخصیت درونی آن‌ها آگاه شود. شرلوک هلمز، با دید تیز و شم کارآگاهی قوی خود، زودتر از دیگران به قلب معماهای جنایی می‌رسد و دکتر واتسون پزشک بازنشسته ارتش، بهترین یار و یاور هلمز در این ماجراهاست. این دو همراه هم و با حل معماهای پیچیده و مبهم جنایی و تسلیم جنایتکاران به دست عدالت، به نسل‌های مختلف خوانندگان این داستان‌ها لذت می‌بخشند.

این کتاب صوتی در فرم و شیوه اجرایی ساختار کلاسیک روایت را برگزیده و روابط شخصیت‌ها و مکان‌های وقوع داستان در همان چارچوب آشنا برای مخاطب فضاسازی و اجرا شده‌اند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
30 دقیقه
بخش اول
33 دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون
نویسنده
مترجمجمشید اسکندانی
گویندهرضا عمرانی، فریدون اسماعیلی، امیرمحمد صمصامی، علی زرینی، معصومه عزیز محمدی
ناشر چاپینشر ثالث
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، نمایشنامه
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون

سیمین شمس
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
اجرای صوتی خیلی خوبی بود، البته یه سوال برای من پیش امد، دختر خدمتکار میلورتون به چه دلیل آن شب جهت همکاری با شرلوک هلمز، سگ خانه را در جای خود بسته است؟! فقط به دلیل قرار ملاقات عاشقانه با شرلوک ممکن است این کار را انجام دهد، در این صورت باید دم درب منتظر دیدن شرلوک باشد و یا.... این کل داستان را بهم میریزد، آیا این باگ داستان است و یا اشتباه دیگری پیش آمده؟!!
Arash .H
۱۳۹۹/۹/۱۳
عاشق شرلوک هلمز هستم‌ای کاش کانن دویل داستان‌های بیشتری درباره‌اش مینوشت. همچنین از انگلستان قرن هجدهم هم خوشم میاد یا لااقل از تصویری از اون که به ما نشون دادند هرچند اون کشور در اون زمان ظلم‌های زیادی به جوامع اسیایی و افریقایی میکرد ولی خارج از این مسائل از معماری و مناسبات و شهر مه گرفته لندن خوشم میاد
محمد دره زرشکی
۱۴۰۰/۲/۶
نمیدونم چون مابقی داستان‌ها رو گوش دادم و انتظارم از این مجموعه بالا رفته دارم این نظر رو میدم یا واقعا این قسمت جذابیتی نداشت برام. مثل همیشه هنرنمایی گویندگان و افکت‌های بی نظیر داستان رو جذاب کرده بود ولی هیچ معمایی که شرلوک بخاد اونو حل کنه وجود نداشت و همه چیز از قبل مشخص بود.
لیدا دشتبان
۱۴۰۱/۸/۱
من کلا داستانهای شرلوک هلمز رو دوست دارم حدس زدناش نقشه کشیدناش
گوینده‌ها صداشون تو تمام داستانها مشخصه و ثابت این بیشتر داستانها رو کامل میکنه ممنون از کتابراه و گوینده‌های کتاب صداهاشون کاملا به نقشها میاد
شعری اولیا
۱۴۰۲/۱/۲۹
ارائه‌ی داستان طبق انتظار بسیار زیبا و لذت بخش بود. اما این داستان به عنوان یکی از سری داستان‌های شرلوک هلمز کمی ساده اتفاق افتاد. شخصا انتظار کمی پیچیدگی بیشتر داشتم. ولی باز هم لذت بردم.
Mohammad Gholami
۱۴۰۱/۶/۳۱
سلام
این داستان بیشتر در باب نشان دادن شخصیت شرلوک هلمز بود و معمایی برای حل کردن نبود، همه چیز مشخص بود و در آخر هم عدالت به زیبایی اجرا شد، بسیار زیبا بود، متشکرم.
Hmid Tb
۱۳۹۷/۹/۱۱
مجموعه بسیار زیباییه و این سومین بخشش هست که میشنوم؛ کاش پول بیشتری داشتم که بقیه این مجموعه با ارزش رو هم میشنیدم!
natasha bayati
۱۴۰۱/۱۲/۶
عاشق این کتابها هستم. شخصیتهایی مثل پوارو، مارپل و شرلوک هولمز همیشه برام جذاب هستن و کتابهاشون رو میخونم و همیشه لذت بردم. این داستان هم عالی بود. ممنون
میلاد مختارى
۱۴۰۱/۳/۱۳
اقا خواهشا همچنان این مجموعه رو ادامه بدید من به شخصه واقعا اعتیاد پیدا کردم…
فوق العاده عالى و ارام بخش
خیلى کارتون درسته
ممنون
حمایت میکنیم♥️
سروش سررشته
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
داستانی کوتاه ولی مهیج با صدای استاد عمرانی و اینکه هر شخصیت صدای مجزا دارد بیشتر به نمایشنامه رادیوی شبیه است ولی ارزشه بی نهایت شنیدن را دارد
اشکان معتمد
۱۴۰۰/۵/۱۵
عالى بود کلا این مجموعه داستان هارو خیلى قشنگ درست کردن براى سرگرم شدن عالیه به اون دسته از دوستانى که تازه کتاب صوتى رو دارن شروع مى کنن شدیدا توصیه مى کنم
امیر محمدی
۱۴۰۰/۹/۲۰
بسیار عالی و گویندگی بسیار خوب
کلا تمام موضوعات شرلوک هلمز جذابن و ادم رو میخکوب میکنن
با تشکر از کتابراه که صوتی این کتاب رو گذاشتن
ستاره نجفی
۱۳۹۹/۵/۳
خیلی خوب بود تمام کتاب‌های هلمز عالیه صدا گذاری و صدا پیشگان به صورتی بود که حس کردم دارم فیلم میبینم
عطیه لامعی
۱۴۰۲/۱/۳
خود رمان که نیاز به تعریف نداره و همه می‌دانیم که بی نظیر هست در مورد بیان هم باید بگم که واقعا درخور کتاب بود
سروش دامادی
۱۴۰۲/۲/۷
صدای گویندگان و افکت‌ها زیبا بود ولی داستان معمایی نبود اما ارزش یکبار شنیدن رو داشت
مشاهده همه نظرات 36

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون

برای دریافت کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.