دانلود کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون

کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون، از مجموعه‌ ماجراهای شرلوک‌ هلمز اثر سر آرتور کانن دویل نویسنده‌ سرشناس اسکاتلندی است. دائرة‌المعارف داستان‌های پلیسی، شرلوک هولمز را بزرگ‌ترین کارآگاه در عرصه ادبیات و احتمالا مشهورترین مخلوق ادبی همه اعصار می‌خواند.

داستان این کتاب روایت زندگی چارلز اگستوس میلورتون، مردی شریر و فرصت طلب است که با بدست آوردن مدارک شخصی افراد ثروتمند از نقاط ضعف آن‌ها دست به اخاذی می‌زند. بر همین اساس او زندگی افراد بسیاری را به تباهی کشانده‌ است. هولمز با توجه به شناخت و نفرتی که از این شخص دارد و بنا به تقاضای لیدی برکول درگیر پرونده اخاذی میلورتون از او می‌شود و...

سر آرتور کانن دویل (Sir Arthur Conan Doyle) شخصیت هلمز را از شخصیت یک جراح اهل ادینبورد بنام جوزف بل الهام گرفت. بل می‌توانست با دیدن ظاهر مردم از شخصیت درونی آن‌ها آگاه شود. شرلوک هلمز، با دید تیز و شم کارآگاهی قوی خود، زودتر از دیگران به قلب معماهای جنایی می‌رسد و دکتر واتسون پزشک بازنشسته ارتش، بهترین یار و یاور هلمز در این ماجراهاست. این دو همراه هم و با حل معماهای پیچیده و مبهم جنایی و تسلیم جنایتکاران به دست عدالت، به نسل‌های مختلف خوانندگان این داستان‌ها لذت می‌بخشند.

این کتاب صوتی در فرم و شیوه اجرایی ساختار کلاسیک روایت را برگزیده و روابط شخصیت‌ها و مکان‌های وقوع داستان در همان چارچوب آشنا برای مخاطب فضاسازی و اجرا شده‌اند.

 ۱ ساعت و ۲ دقیقه، ۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
بخش اول
۳۳ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون

برای دانلود کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون

نظرات کتاب صوتی ماجرای چارلز آگوستوس میلورتون

Arash .H
۱۳۹۹/۹/۱۳
عاشق شرلوک هلمز هستم‌ای کاش کانن دویل داستان‌های بیشتری درباره‌اش مینوشت. همچنین از انگلستان قرن هجدهم هم خوشم میاد یا لااقل از تصویری از اون که به ما نشون دادند هرچند اون کشور در اون زمان ظلم‌های زیادی به جوامع اسیایی و افریقایی میکرد ولی خارج از این مسائل از معماری و مناسبات و شهر مه گرفته لندن خوشم میاد
محمد دره زرشکی
۱۴۰۰/۲/۶
نمیدونم چون مابقی داستان‌ها رو گوش دادم و انتظارم از این مجموعه بالا رفته دارم این نظر رو میدم یا واقعا این قسمت جذابیتی نداشت برام. مثل همیشه هنرنمایی گویندگان و افکت‌های بی نظیر داستان رو جذاب کرده بود ولی هیچ معمایی که شرلوک بخاد اونو حل کنه وجود نداشت و همه چیز از قبل مشخص بود.
Hmid Tb
۱۳۹۷/۹/۱۱
مجموعه بسیار زیباییه و این سومین بخشش هست که میشنوم؛ کاش پول بیشتری داشتم که بقیه این مجموعه با ارزش رو هم میشنیدم!
مشاهد همه نظرات (۱۲)