دانلود کتاب صوتی ماجرای کاخ ابی گرنج


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای کاخ ابی گرنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای کاخ ابی گرنج

کتاب صوتی ماجرای کاخ ابی گرنج، از مجموعه‌ ماجراهای شرلوک‌ هلمز اثر سر آرتور کانن دویل نویسنده‌ سرشناس اسکاتلندی است. دائرة‌المعارف داستان‌های پلیسی، شرلوک هولمز را بزرگ‌ترین کارآگاه در عرصه ادبیات و احتمالا مشهورترین مخلوق ادبی همه اعصار می‌خواند.

داستان این کتاب دربارۀ جنازه‌ی سریوستاس هست که در کاخ اقامتگاهش پیدا شده است در حالیکه با جسم سنگینی سرش متلاشی شده و همسر او لیدی براکنستال نیز در وضعیت روحی نامناسبی به سر می‌برد. کارآگاه جوان هاپکینز که مسئول پیگیری پرونده‌ی این جنایت است از هولمز درخواست می‌کند برای یافتن قاتل یا قاتلین خود را در اسرع وقت به کاخ ابی گرنج برساند.

سر آرتور کانن دویل (Sir Arthur Conan Doyle) شخصیت هلمز را از شخصیت یک جراح اهل ادینبورد بنام جوزف بل الهام گرفت. بل می‌توانست با دیدن ظاهر مردم از شخصیت درونی آن‌ها آگاه شود. شرلوک هلمز، با دید تیز و شم کارآگاهی قوی خود، زودتر از دیگران به قلب معماهای جنایی می‌رسد و دکتر واتسون پزشک بازنشسته ارتش، بهترین یار و یاور هلمز در این ماجراهاست. این دو همراه هم و با حل معماهای پیچیده و مبهم جنایی و تسلیم جنایتکاران به دست عدالت، به نسل‌های مختلف خوانندگان این داستان‌ها لذت می‌بخشند.

این کتاب صوتی در فرم و شیوه اجرایی ساختار کلاسیک روایت را برگزیده و روابط شخصیت‌ها و مکان‌های وقوع داستان در همان چارچوب آشنا برای مخاطب فضاسازی و اجرا شده‌اند.

 ۱ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۷۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
بخش اول
۴۷ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجرای کاخ ابی گرنج

برای دانلود کتاب صوتی ماجرای کاخ ابی گرنج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجرای کاخ ابی گرنج

نظرات کتاب صوتی ماجرای کاخ ابی گرنج

محمد دره زرشکی
۱۴۰۰/۲/۶
کتاب خوبی بود و هنرنمایی مجدد آقای عمرانی و صمصامی اونو جذاب‌تر کرد. فقط آخرش به شکل عجیبی تموم شد... هنوز هم نمیدونم چرا شرلوک اون تصمیم عجیب رو گرفت...
در مقایسه با سایر قسمت‌ها میشه گفت این مجموعه تو رتبه ۵ قرار میگیره. ماجرای عینک دورطلایی، دومین لکه، مدرسه پرایری و پیتر سیاه واقعا جذاب بودن و رمزآلود...
محمد زمانی
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
عالی، فقط اگه ممکنه پوآرو رو هم اضافه کنید بیست میشه.
سعید رضایی
۱۳۹۹/۱۲/۲
اقا دمتون گرم.. دارم همه مجموعه رو تک به تک گوش میکنم.. همینطوری قوی ادامه بدید.. طرفدارتونم
مشاهد همه نظرات (۲۵)