دانلود کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی

اشتفان تسوایگ در کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی از مردی سخن می‌گوید که در حال سفر با قطار به مقصد درسدن است، او با همسفری آشنا می‌شود که در برلین عتیقه فروشی دارد.

مرد عتیقه فروش به نقل خاطره‌ای عجیب و شنیدنی می‌پردازد که به سال‌های پس از جنگ جهانی مربوط می‌شود، دوران بحران و رکود اقتصادی. این خاطره به پیرمردی نابینا مربوط می‌شود که عاشق مجموعه‌ای هنری است که از هنرمندان سرشناس طی سال‌ها گردآوری کرده است. اما همین که عتیقه فروش عزم بازدید از مجموعه را می‌کند، از زبان همسر و دختر پیرمرد حقیقتی عجیب را می‌شنود که او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در اجرای داستان کتاب مجموعه‌ی نامرئی (Unsichtbaren sammlung) که سرشار از حس نوستالژیک و عواطف عمیق انسانی است، با بهره‌مندی از صدای خاطره‌انگیز فریدون اسماعیلی سعی شده تا شنونده از همان ابتدا با حال و هوای اثر همراه شود.

اشتفان تسوایگ (Stefan Zweig)، رمان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، روزنامه‌نویس و زندگینامه‌نویس اتریشی بود. تسوایگ اولین کتاب خود را بنام «لوند» به جهان ادب عرضه داشت که او را به عنوان یک شخصیت برجسته ادبی به جهان ادب معرفی نمود. اشتفان وقتی قدرت روزافزون و تسلط هولناک و وحشتناک نازی‌ها را به چشم دید، در سال 1934 دیگر نتوانست طاقت بیاورد و در نهایت در سال 1938 اتریش را به مقصد لندن ترک کرده و در آنجا ماندگار شد.

 ۵۸ دقیقه، ۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
مجموعه نامرئی - بخش اول
۳۵ دقیقه
مجموعه نامرئی - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی

برای دانلود کتاب صوتی مجموعه‌ی نامرئی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مجموعه‌ی نامرئی
المیرا شیرین سخن
۱۳۹۷/۹/۲
خیلی داستان خوبیه. ترجمه استاد حدادهم که عالی
Morteza Rasouli
۱۳۹۷/۳/۲۷
عالی
سام بابایی
۱۳۹۷/۱/۲۹
به همه دوستان خواندنش را سفارش می‌کنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)