دانلود کتاب صوتی مدیریت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت

کتاب صوتی مدیریت اثر برایان تریسی از مجموعه کتابخانه موفقیت، دربردارنده‌ی 21 ایده‌ی کاربردی و مفید است که شما را به یک مدیر کارآمد در رشته کاری‌تان تبدیل می‌کند.

چگونه به مدیری برتر و اثربخش تبدیل شوید؟ اگر به همان شیوه‌هایی که سایر مدیران موفق به کار گرفته‌اند، عمل کنید. می‌بینید که می‌توانید در جایگاه مدیریتی خود کارهایی را که قبلاً در طول هفته‌ها یا ماه‌ها انجام می‌دادید، در عرض چند روز انجام دهید. در کتاب مدیریت (Management)، با استفاده از ابزارهایی کاربردی، ایده‌ها و روش‌های لازم به مدیری برجسته تبدیل می‌شوید.

برایان تریسی (Brian Tracy) درباره‌ی مدیریت، مطالب متنوع و تاثیرگذاری بیان کرده است که در این اثر چندین مورد از آن بررسی می‌شود. مطالبی از قبیل: فعالیت‌های حیاتی یک مدیر، سوالات کلیدی یک مدیر، طوفان ذهنی برای یافتن راه‌حل، چند برابر کردن بهره‌وری، استخدام افراد مناسب و اخراج افراد بی‌کفایت و ده‌ها نکته کاربردی دیگر.

برایان تریسی که بیش از 30 کسب و کار را شروع و مدیریت کرده و به موفقیت چشم‌گیری رسانده، عقیده دارد که هیچ دستورالعمل ثابتی برای این کار وجود ندارد و مدیریت علمی غیر دقیق و گسترده است. هیچ روشی وجود ندارد که همیشه درست باشد. کلید موفقیت در مدیریت یادگیری و تمرین مکرر است، اگرچه شاید هرگز نتوانید آن را کاملاً صحیح عملی کنید. براساس محاسبات او، 80 درصد موفقیت در مدیریت به تمرین مکرر اصول اولیه بستگی دارد که 20 درصد فعالیت‌های مدیریتی را تشکیل می‌دهد. در این کتاب 20 درصد از مهارت‌های مدیریتی را می‌آموزید یا دوباره به یاد می‌آورید که مبنای همه‌ی تفاوت‌ها هستند.

مدیر برجسته فردی‌ست که با ارائه‌ی بهترین آنچه در توان دارد و آزاد کردن توان دیگران برای همکاری بهتر با سازمان، به نتایجی فوق‌العاده و شگفت‌انگیزی دست یابد. نقطه قوت هر سازمان براساس قابلیت مدیرانش در همه‌ی رده‌ها مشخص می‌شود. آن‌ها «افسران» ارتش کسب و کار هستند. اینکه چه کاری انجام می‌دهند و چقدر خوب آن را انجام می‌دهند، یکی از ویژگی‌های کلیدی موفقیت شرکت یا سازمان است.

مطالعات و تحقیقات زیادی بر روی میزان عملکرد هر فرد در سازمان صورت گرفته است و دقیق‌ترین مطالعات نشان می‌دهد که یک فرد معمولی با کمتر از 50 درصد ظرفیت واقعی خود و گاهی 30 یا 40 درصد آن کار می‌کند. یک مدیر خوب محیطی را به وجود می‌آورد که یک فرد معمولی با 60، 70، 80 و 90 درصد و گاهی با حدود 100 درصد ظرفیت خود کار کند و مشارکتی عالی و نه متوسط با سازمان یا شرکت داشته باشد.

برایان تریسی نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری و سخنرانی برجسته و خوش‌نام است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته است که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در بخشی از کتاب صوتی مدیریت می‌شنویم:

وقتی ارزشمندترین نوع استفاده از زمان‌تان را به وضوح مشخص کردید، به کارمندان کمک کنید تا آن‌ها نیز «سه کار بزرگ» خود را مشخص کنند. اگر به کارمندان کمک کنید تا در طول روز بر سه کاری تمرکز کنند که بیشترین کمک را به کسب‌وکار می‌کند، بهره‌وری و عملکرد بخش خود را دگرگون می‌کنید.

یکی از بزرگترین لطف‌هایی که می‌توانید در حق کارمندان انجام دهید این است که آن‌ها را تشویق کنید تا به این سوال در مورد خودشان پاسخ دهند. فقط در این حالت است که کارمندان مهم‌ترین کارهایی که انجامشان موجب تمایز می‌شود را می‌شناسند. فقط وقتی بر وظایف کلیدی متمرکز می‌شوند و آن‌ها را به خوبی و به موقع انجام می‌دهند می‌توانند بیشترین کمک را به کسب‌وکار بکنند، حقوق بیشتری بگیرند و سریع‌تر ارتقا یابند.

سه واژه مهم در عملکرد حداکثری عبارتند از شفافیت، توجه و تمرکز. وقتی مهم‌ترین کار‌تان را مشخص کردید، وظیفه بعدی این است که تا تکمیل 100 درصدی بر آن تمرکز کنید. اتمام کار کلید موفقیت در کسب‌وکار و زندگی است. اتمام کارهای مهم نقش محوری‌تری در موفقیت دارد. انجام مهم‌ترین کارها قبل از سایر کارهایی که ممکن است در محیط کار درگیر آن‌ها شوید باعث می‌شود مسیر شغلی خود را سریع‌تر طی کنید.

 ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۲ دقیقه
فصل 1: سوالات کلیدی در مدیریت اثربخش
۸ دقیقه
فصل 2: تمرکز بر نتایج کلیدی
۶ دقیقه
فصل 3: تعیین معیارهای عملکرد
۵ دقیقه
فصل 4: متمرکز کردن نیروها
۹ دقیقه
فصل 5: فعالیت‌های حیاتی مدیریت
۶ دقیقه
فصل 6: مدیریت هدف‌محور
۳ دقیقه
فصل 7: مدیریت استثنا‌محور
۶ دقیقه
فصل 8: واگذاری موثر
۷ دقیقه
فصل 9: ساخت کارمندان فوق‌ستاره
۷ دقیقه
فصل 10: چند برابر کردن بهره‌وری
۸ دقیقه
فصل 11: استخدام افراد مناسب
۸ دقیقه
فصل 12: اخراج افراد بی‌کفایت
۷ دقیقه
فصل 13: برگزاری جلسات موثر
۹ دقیقه
فصل 14: ایجاد روحیه تیمی
۶ دقیقه
فصل 15: اتخاذ تصمیمات خوب
۵ دقیقه
فصل 16: از بین بردن موانع عملکرد
۴ دقیقه
فصل 17: الگو باشید
۷ دقیقه
فصل 18: طوفان فکری برای یافتن راه‌حل
۶ دقیقه
فصل 19: مذاکره حرفه‌ای
۷ دقیقه
فصل 20: برقراری ارتباط شفاف
۳ دقیقه
فصل 21: دستیابی به برتری فردی
۲ دقیقه
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت
Kourosh Arbabi
۱۳۹۹/۷/۱
کتاب خیلی خوبی هست. من چهار بار اون رو گوش دادم. انگیزه و ایده خوبی به آدم میده. حتما اون بهونید یا گوش بدید.
آرش منافی
۱۳۹۹/۲/۷
خیلی خوب و آموزنده بود، من خیلی وقت بود به دنبال چنین کتابی با این محتوای خوب و مفید و در عین حال خلاصه میگشتم. صدای گوینده هم واقعا جذاب هست. ممنون
پیمان فقیه
۱۳۹۹/۱/۲۲
خیلی خوب بود و لذت بردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)