دانلود کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی

کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی نوشته‌ی جان گری، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های چند سال اخیر در زمینه‌ی روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف بوده که به 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. این کتاب نیازهای عاطفی مردان و زنان را بررسی می‌کند.

این نسخه‌ی صوتی خلاصه شده‌ی کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی است. دیدگاه‌های جدید برای روابط زناشویی و خوشبختی شما ضروری هستند. بسیاری از افراد مجرد طالب ازدواج هستند، در حالی‌ که بسیاری از افراد متأهل در آرزوی آزادی‌هایی هستند که قبل از ازدواج داشتند؛ اما چه مجرد باشیم چه متأهل، زندگی امروز ما سخت‌تر از روزگار گذشته است. این سختی فقط به دلیل مسائل مادی نیست، بلکه به این دلیل است که می‌خواهیم از زندگی لذت بیشتری ببریم و چون این نیاز تأمین نمی‌شود، احساس یأس و ناامیدی می‌کنیم.

کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی (Men are From Mars Woman are From Venus) توضیح می‌دهد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطه‌ی عاشقانه و صمیمی دست یابند به همین منظور دکتر جان گری، شیوه‌ها و راهکارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه در این کتاب صوتی بیان می‌کند. مردان مریخی، زنان ونوسی یکی از کامل‌ترین کتاب‌های راهنمای روابط زناشویی و عاطفی بین زوجین در دنیاست.

تصور کنید مرد‌ها از سیاره مریخ و زن‌ها از سیاره ونوس آمده‌اند. سال‌ها پیش روزی از روزها وقتی مریخی‌ها پشت تلسکوپ نشسته بودند و سایر سیارات را رصد می‌کردند، ونوس را کشف کردند. با دیدن ونوسی‌ها احساسی در آنان بیدار شد که قبلا هرگز آن را تجربه نکرده‌ بودند. مریخی‌ها به ونوسی‌ها دل باختند و چندی بعد با سفینه‌ای که اختراع کردند راهی ونوس شدند و ونوسی‌ها با آغوشی باز از مریخی‌ها استقبال کردند.

جان گری (John Gray) معتقد است مردان و زنان آنان سال‌ها در کنار هم زندگی کردند و به مرور زمان از یاد بردند که از دو سیاره مختلف آمده‌اند و با هم تفاوت‌های زیادی دارند و این تفاوت‌های آن‌هاست که آن‌ها را به هم جذب می‌کند اما همین تفاوت‌ها به وجود آورنده مشکلات است، مشکلاتی که امروزه در زندگی زناشویی به کررات دیده می‌شود.

اما جان گری می‌گوید اگر ما یادمان نرود که مردان از مریخ و زنان از ونوس هستند و با هم تفاوت دارند به راحتی می‌توانیم با این مشکلات کنار بیاییم و یکدیگر را درک کنیم وی در کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی، به شرح تفاوت‌ها و ارائه راه حل برای مشکلات پرداخته و می‌گوید وقتی زن ومرد تفاوت‌هایشان را بشناسند و آن‌ها را رعایت کنند عشق شکوفا می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی می‌شنویم:

زن‌ها باید به‌ خاطر داشته باشند که انتقاد از مردها و یا دادن توصیه‌های ناخواسته به آن‌ها، به ویژه زمانی که آن‌ها کار اشتباهی انجام داده‌اند باعث می‌شود مرد احساس‌ کند موجودی دوست‌ نداشتنی است و تحت کنترل قرار گرفته‌ است. اگر قرار باشد مرد از اشتباهاتش پند بگیرد، به پذیرش زن بیش‌تر از توصیه‌های او احتیاج دارد. وقتی مرد احساس کند که زن نمی‌خواهد او را اصلاح کند، به احتمال زیاد متقاضی توصیه و راهنمایی او می‌شود.

 ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بخش اول
۱۱ دقیقه
بخش دوم
۱۰ دقیقه
بخش سوم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۷ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی

برای دانلود کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مردان مریخی، زنان ونوسی

نظرات کتاب صوتی مردان مریخی، زنان ونوسی

رسول سعیدی
۱۳۹۸/۱/۲۷
جالب اینجاست تو خیلی مواقع اتفاقایی که میوفته خیلیا فکر میکنن اون موقعیت مختص اوناست خودمم قبل خوندن این کتاب همین فکرو داشتم ,ازینکه راه برخوردبابعضی از مشکلات تو این کتاب اینقد خوب بیان شده خوشحال شدم خیلی, کتاب بسیار خوبیه ممنون از شادن پژواک و کتابراه❤
زهرا صفاییان
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
این کتاب روحتما حتما پیشنهادمیکنم بخونید بنظرمن چه کسانیکه توی رابطه هستن وچه کسانی که رابطه‌ای ندارن این کتاب روباید مطالعه کنندبنظرمن یه جور خودشناسیه وخیییلی میتونه بهتون کمک کنه به اندازه‌ی ۱دوره اییه که میخوای بصورت حضوری شرکت کنی واقعا ارزشش روداشت
خانوم سین
۱۳۹۷/۳/۱۵
این کتاب عالیه فوق العادس‌ای کاش به جای بحث‌های الکی که بین زن و شوهر‌ها در جریانه بتونیم احساسات جنس مخالفمونو بشناسیم و همو درک کنیم این کتاب دقیقا همین کارو میکنه👍
مشاهد همه نظرات (۶۸)