دانلود کتاب صوتی مردی که سایه شد


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مردی که سایه شد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مردی که سایه شد

کتاب صوتی مردی که سایه شد نوشته‌ی پونه شاهی داستان عجیبِ مردی است که سایه‌ای او را همواره تعقیب می‌کند و همه‌جا حضور دارد. این سایه‌ی مرموز که حتی در دل تاریکی مطلق نیز دست از تعقیب مرد برنمی‌دارد، ساکت است و در مقابل پرسش‌ها فقط سکوت می‌کند، سکوتی سنگین و عذاب‌آور!

درباره‌ی کتاب صوتی مردی که سایه شد:

سایه‌ای سنگین و ساکت وارد زندگی مردی می‌شود و همواره حضور دارد. مردِ داستان بارها از او می‌پرسد که چه می‌خواهد و برای چه او را تعقیب می‌کند، اما پاسخی دریافت نمی‌کند. سایه حتی در تاریکی مطلق نیز حضور دارد و مرد را رها نمی‌کند. به مرور زمان شخصیت اصلی داستان، حضور این سایه را می‌پذیرد و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهد تا اینکه... .

کتاب صوتی «مردی که سایه شد» به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر به داستان‌های کوتاه و متفاوت علاقه دارید، مطمئن باشید از شنیدن این داستانی لذت بسیاری خواهید برد.

در بخشی از کتاب مردی که سایه شد می‌شنویم:

مگر چقدر می‌توان سکوت کرد؟ چند ساعت؟ چند روز؟ چند هفته؟ چند ماه؟ چند سال؟ او نمی‌دانست که برای من سکوت کردن مصادف با مردن است. وقتی با کسی حرف نزنم خواهم مرد یا اگر قرار باشد من حرفی نزنم باید حتماً آن دیگری باشد که حرف بزند، نه با من بلکه با دیگری یا خودش تا من حس کنم زنده‌ام، وجود دارم و هنوز اینجا هستم بین دنیای زندگان. ولی اگر این امروز شرط کنم که من و این سایه‌ی مرموز در یک بیابان در کنار هم در یک سلول بمانیم رفته رفته من بعد از مدت‌ها یک‌طرفه صحبت کردن خواهم مرد.

 ۱۴ دقیقه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
مردی که سایه شد

راهنمای دانلود کتاب صوتی مردی که سایه شد

برای دانلود کتاب صوتی مردی که سایه شد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مردی که سایه شد
فاطمه بیننده
۱۳۹۹/۸/۱۰
بسیار زیبا بود سایه مرد غریبه خوده اون مرد بود یک بار مرد زندگی را تعریف میکرد و سایه همیشه همراهش بودو قسمت بعد جایه سایه و مرد تغیر کرد و مرد داستان زندگی خودشو ک حالا با دختر همسایه ازدواج کرده از بیشتر...
Sahar Ngr
۱۳۹۹/۸/۲۵
متاسفانه صدای راوی اصلا دلنشین نیست😤
بهی قبی
۱۳۹۹/۷/۱۶
متن کتاب‌عالی ولی راوی....... 👎
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۷)