دانلود کتاب صوتی معجزه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه

کتاب صوتی معجزه (معجزه‌ی سپاسگزاری)، یکی دیگر از آثار شگفت‌انگیز راندا برن، نویسنده استرالیایی کتاب‌های انگیزشی و نیروی تفکر است که به موضوع شکرگزاری پرداخته و تمرین‌هایی در این زمینه ارائه کرده است که به شما کمک خواهد کرد این عمل ضروری و معجزه‌آسا ملکه‌ی ذهن‌تان شود.

راندا برن (Rhonda Byrne) در کتاب معجزه (The Magic) به شما کمک می‌کند تا همواره به نعمت‌های زندگی‌تان بیندیشید و آن‌ها را قدر بدانید. قدر دانستن نعمت‌ها به این معنی است که به‌خوبی از آن‌ها استفاده کنید و شکرگذار باشید.

این جمله‌ی شگفت‌انگیز را بگویید: "خدایا، سپاس‌گزارم" این جمله‌ی شگفت‌انگیز را با صدای بلند بگویید. آن را روی پشت‌بام منزل‌تان فریاد بزنید. آن را با خودتان زمزمه کنید؛ در ذهن‌تان بگویید یا در قلب‌تان احساسش کنید. بکوشید، از امروز به بعد، به هر کجا می‌روید، احساس سپاس‌گزاری و معجزه‌ی آن را نیز با خودتان ببرید.

برای اینکه یک زندگی شگفت‌انگیز و سرشار از فراوانی و شادمانی داشته باشید؛ بدانید که فقط باید سپاس‌گزاری از خداوند را همواره بر زبان آورید و آن را در ژرفای وجودتان احساس کنید. می‌توانید همواره سپاس‌گزار باشید و همواره در زندگی‌تان شگفتی بیافرینید.

هرچه صمیمانه‌تر سپاسگزار جهان و موهبت‌هایش باشید، به جهان نزدیک‌تر خواهید شد. به واسطه‌ى تمرین شکر و سپاس، قانون خطاناپذیر جهان را به استخدام خود درآورید؛ این قانون، هدیه‌ى جهان به توست تا آن را به کار گیرید و زندگى خود را شکوفا کنید.

آیا به یاد می‌­آورید زمانی را که کودکی بی‌­پیرایه و بازیگوش بودید و با نگاهی سرشار از شگفتی و حیرت به زندگی نگاه می­‌کردید؟ آن روزها، زندگی جادویی بود و پر از هیجان، و کوچک‌­ترین چیزهای زندگی نیز شما را به وجد می‌­آورد. آن روزها، شبنمی را که روی ساقه­ علفی می‌­دیدید، درنگ می­‌کردید و غرق تماشا می­‌شدید؛ پروانه­‌ای را که در هوا می‌‌دیدید، به تماشایش می­‌ایستادید؛ برگ‌­ها و سنگ‌­ها را از روی زمین برمی‌­داشتید و با شگفتی به آن‌ها خیره می‌‌شدید، گویی پربهاترین گنج‌­ها را روی زمین پیدا کرده‌­اید.

آیا آماده‌ی آن هستی تا جادوی زندگی را دوباره تجربه کنی؟ آیا آماده‌‌ی آن هستی که سرشار از شگفتی و حیرت کودکانه شوی؟ پس خود را برای جادویی بزرگ آماده کن!

در کتاب معجزه، به واسطه‌ى سپاس و امتنان، مى‌توانید به ساحتى از زندگى صعود کنید که در آن به منبع نامحدود موهبت‌ها و نعمت‌ها دست یابید. آنچه شما را به این ساحت مى‌رساند، نوع رابطه‌ با جهان است. بهترین نوع رابطه با جهان، رابطه‌ایست مبتنى بر شکر و سپاس و امتنان. ممکن است گمان کنید، از جهان جدا هستید و آنگاه که به جهان فکر مى‌کنید، رو به آسمان کنید.

گرچه جهان مافوق توست، اما در تو نیز هست، در پیش و پس تو نیز هست، در کنار تو نیز هست، در هر ذره‌اى هست. در هر چیزى و در هر کسى هست. منظور آن است که جهان در درون توست.

از آنجا که شکرگزاری کلامی و زبانی، دشوار نیست و هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد، پس منظور شکر عملی است که جایگاهی ویژه دارد و به معنی استفاده‌ی بجا و صحیح از نعمات الهی در مسیر همان اهدافی است که نعمت‌ها برای آن‌ها آفریده و اعطا شده‌اند، و بدیهی است تعداد کسانی‌ که مواهب الهی را معمولا در جای خود به کار می‌برند و به‌ درستی از آن استفاده می‌کنند، اندک است.

در واقع شکر و سپاس سه مرحله دارد: اول، شکرگزاری قلبی؛ یعنی تفکر درباره‌ی نعمت و خشنودی از آن. دوم، شکرگزاری زبانی که ثناگویی از نعمت‌ دهنده‌ی اصلی و تشکر از واسطه‌ی فیض است. و سوم، شکرگزاری اعضا و جوارح، یعنی قدردانی در برابر نعمت، که در اصل همان شکرگزاری عملی است و جایگاهی خاص دارد.

بدین‌سان، مى‌توانید به ساحتى صعود کنید که منبع موهبت‌هاى بى‌شمار زندگى‌ست. سپاس و امتنان، این‌گونه جادو مى‌کند. اگر دل و ذهن خود را به روى معجزه‌ى شکر و سپاس و امتنان کاملاً باز کنید، آنگاه، بر زندگى همه‌ى آن‌هایى که با تو رابطه دارند، تأثیرى مثبت و سازنده مى‌گذارید. تو و جهان دوست خواهید شد. مجرایى خواهید شد تا فیض الهى از آن بگذرد و خود را به زمین برساند. هنگامى که خود را تا این حد به جهان نزدیک مى‌کنید، جهان از آنِ شما مى‌شود و دیگر چیزى وجود نخواهد داشت که نتوانید باشید، داشته باشید، یا انجام بدهید!

در این کتاب صوتی، 26 تمرین ویژه برای سپاس‌گزار بودن پیشنهاد می‌شود. توجه داشته باشید این تمرین‌ها نقطه‌ی شروعی برای سپاس‌گزارانه‌ زیستن هستند. نقطه‌ی شروع هستند زیرا، هرچه بیشتر از خداوند سپاس‌گزاری کنیم، باز هم کم است. برای سپاس‌گزارانه‌ زیستن باید در عمل سپاس‌گزار باشیم.

راندا برن سفر معنوى خود را با فیلم راز آغاز کرده، فیلمى که مورد استقبال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار گرفت. به دنبال این فیلم، کتاب راز را منتشر کرد. کتابى که به 47 زبان زنده‌ى دنیا ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفت.

 ۶ ساعت و ۸ دقیقه، ۳۴۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
تیتراژ
۱۰ دقیقه
جادو را به ساحتِ زندگیت بکشان
۱۴ دقیقه
کتابى جادویى
۱۴ دقیقه
روز 1: نعمت‌هاى خود را بشمار
۸ دقیقه
روز 2: سنگِ جادویى
۱۲ دقیقه
روز 3: روابط جادویى
۱۶ دقیقه
روز 4: تندرستىِ جادویى
۱۱ دقیقه
روز 5: پولِ جادویى
۱۱ دقیقه
روز 6: کارهایى مثل جادو
۱۹ دقیقه
روز 7: راهِ جادویىِ بیرون رفتن از گرایش‌هاى منفى
۱۱ دقیقه
روز 8: عنصر جادویى سپاس و امتنان
۸ دقیقه
روز 9: مغناطیسِ پول
۱۶ دقیقه
روز 10: افشاندن گَرد جادویى
۹ دقیقه
روز 11: صبح جادویى
۸ دقیقه
روز 12: آدم‌هایى جادویى که در زندگى تو تحولى ایجاد کردند
۱۴ دقیقه
روز 13: همه‌ى آرزوهایت را برآورده کن
۱۰ دقیقه
روز 14: روزى جادویى داشته باش
۱۲ دقیقه
روز 15: به طرزى جادویى روابط خود را بهبود ببخش
۱۳ دقیقه
روز 16: جادو و معجزات در تندرستى
۱۴ دقیقه
روز 17: چک جادویى
۱۱ دقیقه
روز 18: فهرست جادویى کارهایى که قرار است انجام بدهى
۷ دقیقه
روز 19: جاى پاهاى جادویى
۷ دقیقه
روز 20: جادوى قلب
۱۲ دقیقه
روز 21: نتایج عالى
۸ دقیقه
روز 22: درست پیش چشمان تو
۹ دقیقه
روز 23: هوایى جادویى که تنفس مى‌کنى
۹ دقیقه
روز 24: عصاى جادویى
۹ دقیقه
روز 25: اشاره‌هاى جادویى
۱۰ دقیقه
روز 26: به طرزى جادویى
۸ دقیقه
روز 27: آینه‌ى جادویى
۶ دقیقه
روز 28: یادآورى جادوى زندگى
۹ دقیقه
آینده‌ى جادویى تو
۹ دقیقه
جادو هرگز پایان نمى‌یابد

راهنمای دانلود کتاب صوتی معجزه

برای دانلود کتاب صوتی معجزه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  معجزه

نظرات کتاب صوتی معجزه

حسن کوچکی
۱۳۹۷/۸/۲۲
این سیستم کلا سیستم خیلی درستیه برای بالا بردن سطح کتابخانی توی کشور ما. وهمچنین ما آدما همش میخوایم بیشتر داشته باشیم وازاوناییکه داریم غافلیم پس باید شکر گذار داشته‌ها باشیم اینم روش داره که توی این کتاب بخوبی آموزش داده شده.
مریم مجللی
۱۳۹۷/۸/۱۹
صدای گوینده خیلی تاثیر گذار بود، کاش تموم کتابا صوتی بود😍در کل کتاب خوبیه
مهدی نصر
۱۳۹۷/۸/۲۳
کتابهای را ندا برن همه عالین معجزه را فقط باید دید تا ان را احساس کنی وگرنه دوروبر ما همش معجزه است خداروشکر بخاطر کتابراه خداروشکر بخاطر گوشیم که کتابهای صوتی میخانم خداروشکر بخاطر را ندا برن
مشاهد همه نظرات (۴۲۴)