دانلود کتاب صوتی ملکه برفی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ملکه برفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ملکه برفی

کتاب صوتی ملکه برفی داستانی تخیلی است که توسط هانس کریستین آندرسن، نویسنده دانمارکی برای کودکان نوشته شده است. این کتاب صوتی با صدای محمد قدم پور مقدم، عاطفه مولائی طبری، پانیذ خرمی و سوگند رمضانی روایت شده است.

داستان ملکه برفی (The Snow Queen) داستان گردا و کای خواهر و برادری هستند که توی شهر کوچکی به خوبی و خوشی باهم زندگی می‌کنند. در آن زمان جادوگری بود که آینه‌ی جادویی برای خود ساخته بود و هر روز با آن آینه برای فریب دادن مردم به زمین می‌رفت تا این که روزی آینه از دست جادوگر می‌افتد و تکه‌هایش در همه جا پخش می‌شود و یکی از آن تکه‌ها در قلب " کای" می‌رود و قلب او را مثل یخ سرد می‌کند.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen) نویسنده، شاعر، نمایشنامه نویس که شاعر ملی دانمارک و پدر افسانه‌های نو نیز نامیده می‌شود. او با آمیختن قصه‌های عامیانه با تخیل خود، ۱۶۸ افسانه نو نوشته است. افسانه‌های او همچون "جوجه اردک زشت"، "بلبل"، "لباس تازه امپراتور"، "درخت کاج"، "پری دریایی"، "سرباز سربی" از آثار محبوب و کلاسیک کودکان است.

داستان این کتاب یکی از طولانی‌ترین و هم‌چنین تحسین برانگیزترین داستان‌هایی است که توسط این نویسنده نوشته شده؛ و از روی آن نسخه‌های مصور بسیاری به چاپ رسیده است.

در قسمتی از کتاب صوتی ملکه برفی می‌شنویم:

روزی روزگاری تو زمان‌های خیلی خیلی دور، شیطان یه آینه جادویی ساخته بود که همه چی رو زشت نشون می‌داد. اون هر روز با آینه‌اش به سمت مردم می‌رفت و با نشون دادن چهره زشت آدمای دیگه اونا رو فریب می‌داد. شیطان هر روز با آینه‌اش بازی می‌کرد تا اینکه یک روز فکر خیلی بدی به ذهنش رسید و خواست تا خدا رو تا آینه ببینه. آینه رو به سمت آسمون گرفت… اما همینکه می‌خواست توی آینه رو نگاه کنه. آینه جادویی که تحمل اون همه زیبایی و مهربونی خدا رو نداشت و نمی‌تونست اون‌ها رو زشت نشون بده با صدای وحشتناکی شکست و تکه تکه شد. هر تیکه از آینه به زمین ریخت و گوشه‌ای ناپدید شد. اما یکی از اون تیکه‌ها باعث اتفاق بدی شد…

 ۱۳ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
ملکه برفی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ملکه برفی

برای دانلود کتاب صوتی ملکه برفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ملکه برفی
ستایش حسنی
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
ولی قصر ملکه برفی یک چیز دیگست و السا و آنا هم یک چیز دیگست
ریحان موسی
۱۳۹۹/۸/۱۴
خیلی خوب گویندگی شده دخترم هرشب گوش میده ممنون
آرمین قمری
۱۳۹۹/۷/۲۶
قشنگه. ولی السا و آنا یه چیز دیگه است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)