دانلود کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد!

  • از: نازنین اسماعیل پور
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد!

کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! نوشته‌ی نازنین اسماعیل پور، داستانی دل‌نشین و جذاب درباره‌ی پسری به نام شهاب است که به دیگران کمک زیادی می‌کند و از این موضوع بسیار خوشحال می‌شود.

موضوع کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! چیست؟

این داستان درباره‌ی پسر کوچولویی به نام شهاب است که بسیار مهربانی بود. او همیشه می‌کوشید در کارهای خانه به مادر و پدر خود کمک کند و از اینکه مادرش از او راضی باشد، بسیار خوشحال می‌شد. به عنوان مثال گاهی برای خرید نان به نانوایی می‌رفت و بعضی اوقات که مادرش اجازه می‌داد در پهن کردن لباس‌ها به او کمک می‌کرد. بعضی مواقع هم با پدرش به خرید می‌رفت تا در آوردن کیسه‌های خرید به خانه به او کمک کند. در این مواقع پدر همیشه به او می‌گفت: من به داشتن پسری مهربان همانند تو افتخار می‌کنم و مادر هم همیشه به او می‌گفت: آفرین پسر خوبم! این را بدان که مهربانی همیشه مهربانی می‌آورد!

کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 9 تا 12 سال علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! می‌شنویم:

شهاب معنی حرف مادرش را نمی‌فهمید و مادر برایش توضیح می‌داد و می‌گفت: یعنی اگر تو با بقیه مهربان باشی بقیه هم با تو مهربان خواهند بود پسرم. آن روز مادر سبد کوچکی را به شهاب داد و با مهربانی گفت: شهاب‌جان از بقالی حسن ‌آقا چهار تا سوسیس بگیر و یک پفک هم برای خودت بخر. شهاب گفت: می‌تونم یک شکلات هم برای خودم بخرم؟ مادر پول خرید را توی سبد گذاشت و گفت: اگر پول اضافه آمد، می‌توانی برای خودت هم یک شکلات بخری.

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مهربانی مهربانی می‌آورد

راهنمای دانلود کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد!

برای دانلود کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مهربانی مهربانی می‌آورد!