دانلود کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی

سوزان فوروارد نویسنده پرفروش نیویورک تایمز و دونا فرازیر در کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی، راهنمایی جذاب و عملی به شما معرفی می‌کنند تا بتوانید از طریق آموزه‌ها و تمرین‌های آن کیفیت روابط خود را بهبود ببخشید و عوامل مخرب و آزار دهنده درون یک رابطه را از بین ببرید.

درباره کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی:

این جملات برایتان آشنا نیست؟ «اگر واقعا من را دوست داشتی...»، «بعد این همه کاری که برای تو انجام دادم» و یا «چگونه می‌توانی این قدر خودخواه باشی!» اگر در روابط‌تان با چنین نمونه‌هایی برخورد کرده باشید و روح و روان‌تان نیز بسیار اذیت شده باشد، به احتمال زیاد شما درگیر نوعی از باج گیری عاطفی هستید. میکروبوک صوتی باج خواهی عاطفی (Emotional blackmail) به شما نشان می‌دهد بسیاری از اوقات آدم‌های نزدیک زندگی‌تان شما را وارد چرخه‌ای مخرب و آسیب‌زا کرده‌اند و با تهدیدها و رفتارهای غلط‌شان ادامه دهنده رابطه‌ای سمی و غلط هستند.

درواقع باج خواهان عاطفی می‌توانند والدین، همسر، دوستان و همکاران نزدیک شما باشند و آن‌ها به خوبی می‌دانند که شما چقدر برای روابط خود ارزش قائل هستید و همچنین از رازهای عمیق و آسیب پذیری‌هایتان نیز به خوبی آگاه هستند. به همین علت این افراد هر چه قدر هم که شما را دوست داشته باشند باز هم رابطه را به شکلی پیش می‌برند که شما در یک تله عاطفی بیفتید و همواره از آنان پیروی کنید.

میکروبوک باج خواهی عاطفی به شما کمک می‌کند که روابط خود را به خوبی موشکافی کنید و پس از شناسایی دقیق آن‌ها، در جهت بهبودشان قدم بردارید. این کتاب تکنیک‌ها و تمرین‌هایی را نیز برایتان در نظر گرفته تا بتوانید بدون هیچ نگرانی، از شر روابط غلط خلاص شوید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی میکروکتاب باج خواهی عاطفی:

- یک کتاب مفید! اگر کسی احساس می‌کند که به خاطر تهدیدها، غرها و نیازهای بی‌جای فردی دیگر در حال کنترل شدن است، باید این کتاب را بخواند. (Detroit Free Press)

- نفسی راحت بکشید! سوزان فوروارد به شما کمک می‌کند تا الگوی صحیح ارتباطی را یاد بگیرید تا بتوانید روابط مخرب‌تان را شناسایی کرده و آن را اصلاح نمایید. من این کتاب مهم را بسیار توصیه می‌کنم. (سوزان جفرز، نویسنده کتاب با ترس‌هایت مواجه شو)

سوزان فوروارد را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، یک درمانگر حرفه‌ای و مدرس مشهور بین‌المللی است که کتاب‌های پرفروش و محبوبی نظیر «والدین سمی، مادران سمی و مردان زن ستیز» را در کارنامه کاری خود دارد.

سوزان فوروارد (Susan Forward) به عنوان یک روانشناس و مشاور برجسته در کشور آمریکا در بسیاری از مراکز روانپزشکی جنوب کالیفرنیا فعالیت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی می‌شنویم:

آیا تا به حال بعد از رد درخواست کمک یک دوست یا عضوی از خانواده، احساس گناه کرده‌اید؟ این احساس از درون شما برخاسته یا به خاطر حرف دیگران بوده است؟ اگر جواب شما مورد دوم است، احتمالش هست که در معرض باج خواهی عاطفی قرار گرفته باشید. اما این عبارت برای تعاملات اجتماعی ما بیش از حد سنگین نیست؟ در حقیقت نه! بیشتر ما در برخی از مراحل زندگی قربانی باج خواهی عاطفی بوده‌ایم این امر گاهی اوقات واضح بوده و گاهی نیز تشخیص آن دشوار است. اما یک چیز قطعی‌ست؛ این موضوع به ما احساس مزخرف بودن می‌دهد. در ادامه با زوج‌هایی از مراجعان مطب روان درمانی نویسنده آشنا می‌شویم که نحوه عملکرد باج خواهی عاطفی را به ما نشان می‌دهد. به علاوه یاد می‌گیریم چکار کنیم تا در آن سهیم نباشیم.

 ۲۴ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
میکروبوک باج خواهی عاطفی

راهنمای دانلود کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی

برای دانلود کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میکروبوک باج خواهی عاطفی

نظرات کتاب صوتی میکروبوک باج خواهی عاطفی

پروا خانعلی
۱۴۰۰/۱/۲۵
بسیار مفید و کارامد. برای کسانی که زمان و حوصله زیادی ندارند میکروکتاب بسیاااار مفید است
نرگس وفا
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
عالی بود
ولی خیلی کوتاه بود
حتما توصیه میکنم که بخوانید ویا حتما از کتاب صوتی استفاده کنید
Mohadese Aghamoradi
۱۴۰۰/۱/۲۵
با زبانی ساده مشکلی جدی رو بیان میکنه و بنظرم کارامد بود
مشاهد همه نظرات (۴)