دانلود کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم

کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم نوشته‌ی لیل لوندز، به شما 92 تکنیک موثر و ماهرانه می‌آموزد تا براساس آن‌ها در تعاملات اجتماعی خود موفق‌تر و قوی‌تر رفتار کنید و بتوانید با هر شخصی مکالمه‌ای هوشمندانه و صمیمی داشته باشید.

درباره کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم:

این اتفاق جادویی و عجیب چیست که باعث می‌شود بعضی از افراد بلافاصله در میان جمع محبوب شوند و مورد احترام قرار گیرند؟ آیا تا به حال این موضوع شما را اذیت کرده است؟ میکروبوک صوتی با هر کسی چه طور صحبت کنیم (How to talk to anyone) قرار است به شما نشان دهد که چگونه مهارت‌های ارتباطی موثر را یاد بگیرید تا با دوستان و همکاران خود شکل باکیفیت‌تری از رابطه را تجربه کنید.

لیل لوندز نیز به عنوان یک مربی ارتباطات، 92 ترفند کوچک برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ را برایتان توضیح می‌دهد و می‌توانید پس از شنیدن میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم، با اعتماد به نفس در هر قرار ملاقاتی حضور پیدا کنید و افراد مختلف با به سمت خود جذب نمایید.

شما در کتاب پرفروش با هر کسی چه طور صحبت کنیم با این موارد آشنا خواهید شد:

- 15 روش برای حضور در مهمانی‌ها
- 6 راه برای خودی شدن در یک جمع غریبه
- 14 روش برای تسلط بر گفت‌وگوهای کوچک و بزرگ
- 7 راه برای ایجاد رابطه‌ای عمیق و غیر مستقیم با افراد
- 9 روش فوق‌العاده برای ایجاد اولین تاثیر روی طرف مقابل
- 7 راه برای گفت‌وگو کردن با حرفه‌ای‌ها و مغلوب نشدن در برابرشان
- 14 روش برای نحوه راه رفتن و صحبت کردن و به صورت کلی زبان بدن
- 9 روش برای نشان دادن عزت نفس و غرور شخصی در هنگام صحبت کردن
- 11 راه برای تبدیل کردن تلفن همراه خود به یک ابزار ارتباطی قدرتمند

نکوداشت‌های کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم:

- شما نه تنها یخ‌تان در ایجاد ارتباط خواهد شکست، بلکه با مهارت‌های جدیدی نیز آشنا می‌شوید. (لری کینگ، مجری سابق شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان)

- هنر از یاد رفته ارتباط کلامی با دیگران با لیل لوندز بار دیگر احیا می‌شود. (هاروی مک کی، نویسنده کتاب شنا با کوسه‌ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید)

کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید دایره دوستان و آشنایان خود را گسترده‌تر کنید و با هر کسی با روش خاص خودش ارتباط بگیرید، این میکروبوک صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

لیل لوندز را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ی پرفروش ده کتاب محبوب در زمینه موفقیت و ارتباطات است و آثاری نظیر: «چگونه مردم را به خود جذب کنیم، چطور با هر جور آدمی ارتباط برقرار کنیم و چگونه با هر کسی صحبت کنیم» از مشهورترین نوشته‌های لیل لوندز (Leil Lowndes) به شمار می‌روند.

لوندز به عنوان یکی از پرطرفدارترین مشاوران ارتباطی، تکنیک‌هایی خاص و اثبات شده‌ای را به مخاطبان خود پیشنهاد می‌دهد که نتیجه آن جذب افراد مختلف است. این اتفاق علاوه بر آنکه کیفیت زندگی خصوصی شما را بالاتر می‌برد، به روابط تجاری و کاری شما نیز کمک فراوانی می‌کند.

همچنین نشریات مهم و بین‌المللی مانند وال استریت ژورنال، نیویورک تایمز، لس آنجلس تایمز، هافینگتون پست و... از لیل لوندز تقدیر کرده‌اند و او را به عنوان نویسنده‌ای حرفه‌ای می‌شناسند.

در بخشی از کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم می‌شنویم:

تعریف کردن خوب است نه؟ در حرف چرا اما در عمل ممکن است نتیجه‌ی عکس داشته باشد؛ اگر در نظر کسی که مورد تحسین واقع می‌شود، ریاکار جلوه کنید. بنابراین عاقلانه است که به طور مستقیم تعریف کنید.

یک راه برای این کار، واسطه کردن دوست مشترک است. وقتی نفر سومی باشد که اخبار خوب را برساند هم او و هم کسی که مورد تحسین واقع می‌شوند، حس خوبی خواهند داشت.

به همین ترتیب اگر کسی از شما خواست نقش واسطه را بازی کنید، حتما تا آخر این کار را انجام دهید؛ خواهید دید که حامل اخبار خوش بودن هم پاداش خودش را دارد. اما اگر می‌خواهید مستقیما کسی را تحسین کنید، این کار را خیلی واضح انجام ندهید؛ در عوض اشاره‌ی غیر رسمی داشته باشید.

 ۴۰ دقیقه، ۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم

برای دانلود کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم

نظرات کتاب صوتی میکروبوک با هر کسی چه طور صحبت کنیم

محمد خدامرادی
۱۳۹۹/۱۲/۱
کناب خوب و مفید ویشنهاد میکنم
سیدمحمد حسینی نژاد
۱۴۰۰/۱/۲
دوست دارم چند بار این کتاب رو بخونم
محسن شکیبایی
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
خوبه خوندنش و جالبه
مشاهد همه نظرات (۶)